Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • conflig
    no teda já nevím.. nevypadá úplně špatně, ale štvou mě zase ty killstearky.. lepší bude vidět nesestříhaný match
  • ja chci to vyklaneni se za roh do BF !!!!!!!!!! mamiiii proc to tam neniiiiiii :(
  • A podělanej BF4 se může jít zahrabat. COD Ghost RULES !!!!
    • COD Ghost Rules? seriously? *1* Ještě to ani nevyšlo *15*
    • To myslíš jako vážně? :-D vždyť od MW2 se ta hra nehla z místa.a když hla tak hodně špatným směrem :-( škoda ... Už to je dlouho kdy jsem tuhle sérii měl rad
    • hele hraju rad BF a nemusim COD ale v tohle videu jsem videl prvky co byly v BF a protoze tam je vyklapeni se za roh a par dalsich detailu tak musim uznat, ze to vypada, ze zmenim nazor.. pes me teda vadi, ale asi ho preziju.. co vozidla? btw ta destrukce prostredi je mozna vetsi nez BF omg co se deje?
      • prudislav
        jo jako destrukce ve stylu socha->raketa->záblesk->hořící socha je fakt super nextgen :-D pokud já vim už u BFBC2 šlo raketometem nicit nektery zdi pomerne "realisticky" a ne takhle magicky podobně jako komický výbuchy aut už od MW1
        • Veskoslav
          Bf2BC to byl masakr, když jsem poprvé vyhodil stěnu do vzduchu a nevěříci hráč stál na druhé straně *1*
          • Co slo v BfBC2 to uz nejde v BF3. Napriklad destrukce terenu. A neco mi rika ze jeden skriptovany pad mrakodrapu nezachrani ani BF4. *6* Ale zase to bude mit libeznou grafiku zalitou slunecni zari. *6*
  • Začarovaný kruh, dejme tomu, že si to koupí 15ti letý. Sotva zjistí, že je to o ničem a dospěje, tak ho mezitím plynule nahradí o rok, dva mladší, kteří se dostanou do toho věku kdy vás zkrátka tahle ukázka posadí na zadek.
    • Kým si na internetoch tento stereotyp, musel si asi dlho hľadať čo ?.. :D Mám 40+ ročných kamarátov, ktorí hrávajú CoD. Proste milujem 20+ ročných nevyrastencov, ktorý tliachajú o tom, aké deti hrajú CoD ;D
      • trolo
        prva veta nedava zmysel co ma doviedlo k zaveru ze niesi normalny
      • jo pod to bych se podepsal, jakmile někomu odbije dvacítka tak si už myslí, jaký je frajer a devatenáctiletí jací jsou "děcka", je mi 24 a takhle jsem se nikdy nechoval, každý ať si hraje co ho baví a pokud mu vadí komunita hráčů, ať si dá mute na ingame hlasovou komunikaci, tak to dělám já v counter strike a nemám s tím problém
        nejhorší jsou takoví hráči kteří mají pocit nadřazenosti vůči ostatním, protože hrají XX a nehrají YY, směšné
        • ještě bych dodal, že moje bývalá spolubydlící je chováním normální třicátnice, která si sama ráda CoD zahraje na odreagování
      • A kolik je tobě proboha?
        • Vzhledem k smajlíkům ve větách a vkládaní anglických slovíček do slovenských vět bych to viděl na někoho +-15.A navíc jestli máš za "kamarády" dnešní čtyřicátníky byl bych velmi obezřetný.Sice neznám slovenské zákony,ale tohle by mohlo být na hraně a pro tvoje "kamarády" velký problém.
      • Souhlasím se slovenským kolegou. Říkám to pořád - věk nerozhoduje o tom, co kdo hraje a stejně tak vyšší věk nedělá z člověka negumu, právě naopak. 28, 30 nebo 50 let - když někdo nemá v plánu přemýšlet s mozkem v režimu střízlivá racionálnost a rozhled a naopak preferuje křišťálovákoulepředpokladstatus, tak mu není pomoci. Ale to bych mohl vysvětlovat rovnou svýmu synovi a bylo by to rozumnější.
        • To samozřejmě ne, ale je mnohem větší pravděpodobnost, že si to pozlátko uchvátí mladého fakana, než staršího zkušenějšího hráče. Další věc je, že těch mladých co tohle kupují je určitě víc, starší hráči si podle mě raději koupí třeba Zaklínače (příklad rozvinutější, smysluplnější hry s příběhem apod.) ...
          • a co starsiho nezkuseneho hrace? takovych znam spoustu. boji se vseho komplikovaneho, vetsinou neumi anglicky, ale cod si radi zahrajou, pac to rychle pochopi, neni se tam na cem zaseknout a proste se bavi. nejak zapominate na spoustu demograficky skupin
          • Stejně se neodpustilo kategorizování hráčů na příklady rozvinutějších, smysluplnějších her s příběhem a podobně. Tyhle statistiky s podtextem nějaké vyzrálosti, věkovosti, zkušenosti, chytrosti a podobných srand v souvislosti s tím a tím titulem je vesměs lokální cucání si myšlenky z prstů. Jistě, ta pravděpodobnost, že CoD zaujme mladší publikum bude logicky vyšší, ale Co vím CoD zaujímá generačně rozsháhlý publikum, byť se tomu v místní prdeli nechce moc věřit? Každopádně, dělá to z nich míň hráče než ostatní? - Eh, řečnická otázka, protože odpověď místních je mi ze široka známá. - Ovšem v takovém případě do podobné charakteristiky se můžou dostat i lidi holdujícím některým velmi dětinským indie-záležitostem a ty taky hrajoou jak děcka, tak i fotrové. Ono se totiž rádo zapomíná, že lidi investují čas, respektive peníze v prvé řadě do toho, co je subjektivně baví, a dá-li někdo přednost CoD třebas před Zaklínačem (a že takových osobně znám hodně), který mu prostě z herního, žánrového a tématického hlediska nic neříká, tak to nevypovídá vůbec o ničem. Není to míň hráč, míň dospělej, míň nemagor a podobně laděný chujoviny - jen člověk, co hraje, co ho baví, byť samozřejmě by měl poznat, kam až sahá dosah kvality/nekvality v rámci značky.
            • Ty si CoD.
      • Tak slováci byli vždycky trochu divní. Mně je 30, to jen tak pro pořádek.
        • Nikto z nich nie je Slovák.. A vidíš, zase si vypustil ďaľší hlúpy stereotyp.. Neboj, raz dospeješ, chlapče..
          • trolo
            niekto ti bude musiet vysvetlit vyznam slova stereotyp chlapce
          • Sorry, tak maďar. Teď ještě tu o karkulce. Tak či tak, možná by jsi se měl zamyslet nad svým okolím :)
            • Ojojój pritvrdzuje ;D Nie je nič viac CUTE než osočovanie od nejakej šedej nevyrastenej myšky..
          • ďalší*
  • Hejterkovia celého sveta, spojte svoje sily !!! Oh and cu in game ;D
  • ehm,

    tohle taky přeskočíme, budeme čekat (půl roku), než oznámí další CoD a uvidíme, jestli se konečně něco změní k lepšímu.

    PS: kdo si tohle koupí je vůl, díky takovým volům co tyhle srajdy kupují jsou to pořád srajdy... proč vymýšlet něco lepšího, když ti volové platí podesáté za to samé, že ...
    • Ataker
      Já si myslím, že těch volů už nebudou mraky, ale pořád jim to stačit bude.
  • "nový"
  • CRYPT
    Tak tohle si uz opravdu nekoupim.... Po odpadu zvanem Black Ops 2, toto vypada jako ultimatni crap... MW3 STYLE :x
  • Lepší hra než Call of Duty neexistuje, má to všechno, kam se na ni hrabou ty jiné parodie na FPSka jako je BF a ostatní blbosti
    • Právě naopak. COD je parodie na kvalitní FPSka. Všechno je lepší než tahle chujovina (krom prvních dvou dílů, kterým se klaním, a možná ještě World At War)
  • Uzasne, skvele, nemohu se uz dockat - predobjednano jiz mam. Jen me trochu mrzi ze neukazali nic o kooperaci, pravdepodobne pujde o ten jejich Spec Ops, ale tim ze o nem nemluvi se bojim, ze pujde o stejnej stereotyp jak tomu bylo v predeslich dilech od Infinity Ward, a to je skoda. Kdyby se ponaucili nejen jak to ted udelali s multakem ale i s kooperaci od svych kolegu od Treyarch. No co si budem povidat, na Black Ops serii to urcite nema, ale i tak skvelej zacatek nove serii od Infinity, snad se jim to podari rozjet a naskocit do rozjeteho vlaku Treyarchu, zatim me to pripadlo ze se spis jen tak vezli s tim MW3. Dlasi plus za Season Pass, no ono je toho vic za co jim tleskam, ale to prozatim staci.
    • Souhlasím. Ale nutno říct, že MP se jeví jako pěkný chaotický typický kanel, takže přestože neurazí, v tomhle případě dám přednost raději něčemu jinýmu. Naštěstí mě u CoD zajímá především singleplayer, takže taky kupuju...
    • Veskoslav
      Božínku já se tak těším a ty úžasňoučké pejsánky. To bude žužánko.
      • Nechovej se tradičně jako buz_rant, Vyhoňslave. *8*
        • Veskoslav
          Zase máš banán trosko? *1*
      • bež farmit do diabla, to je idealni pro tebe *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit