Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    prva veta nedava zmysel co ma doviedlo k zaveru ze niesi normalny
  • ještě bych dodal, že moje bývalá spolubydlící je chováním normální třicátnice, která si sama ráda CoD zahraje na odreagování
  • jo pod to bych se podepsal, jakmile někomu odbije dvacítka tak si už myslí, jaký je frajer a devatenáctiletí jací jsou "děcka", je mi 24 a takhle jsem se nikdy nechoval, každý ať si hraje co ho baví a pokud mu vadí komunita hráčů, ať si dá mute na ingame hlasovou komunikaci, tak to dělám já v counter strike a nemám s tím problém
    nejhorší jsou takoví hráči kteří mají pocit nadřazenosti vůči ostatním, protože hrají XX a nehrají YY, směšné
  • To si vezme na starosti Trisska.
  • Co slo v BfBC2 to uz nejde v BF3. Napriklad destrukce terenu. A neco mi rika ze jeden skriptovany pad mrakodrapu nezachrani ani BF4. *6* Ale zase to bude mit libeznou grafiku zalitou slunecni zari. *6*
  • Elita VsM bude hrát všechno.
  • promitac
    Ta bude ako DLC za 15$
  • A dámy?
  • Zerathus
    Kluci budou hrát CoD
    Chlapi budou hrát BF
    Pánové budou hrát ARMA
  • a co starsiho nezkuseneho hrace? takovych znam spoustu. boji se vseho komplikovaneho, vetsinou neumi anglicky, ale cod si radi zahrajou, pac to rychle pochopi, neni se tam na cem zaseknout a proste se bavi. nejak zapominate na spoustu demograficky skupin
  • Právě naopak. COD je parodie na kvalitní FPSka. Všechno je lepší než tahle chujovina (krom prvních dvou dílů, kterým se klaním, a možná ještě World At War)
  • Vzhledem k smajlíkům ve větách a vkládaní anglických slovíček do slovenských vět bych to viděl na někoho +-15.A navíc jestli máš za "kamarády" dnešní čtyřicátníky byl bych velmi obezřetný.Sice neznám slovenské zákony,ale tohle by mohlo být na hraně a pro tvoje "kamarády" velký problém.
  • TheGGG
    Na konzolích máme hromadu her s ženskýma. *14* *14*
  • A kolik je tobě proboha?
  • Ty si CoD.
  • Veskoslav
    Bf2BC to byl masakr, když jsem poprvé vyhodil stěnu do vzduchu a nevěříci hráč stál na druhé straně *1*
  • Starej engine a grafika celkově- hnus,zbraně se chovaj spíš jak painballky,dron v podobě atd.... Co to jako je ? To chtej někomu prodat? Kdyby se to nejmenovalo COD tak si ty hry nikdo nevšimne .Poslední chybu jsem udělal s mw3 a už nikdy více diky
  • conflig
    no teda já nevím.. nevypadá úplně špatně, ale štvou mě zase ty killstearky.. lepší bude vidět nesestříhaný match
  • To myslíš jako vážně? :-D vždyť od MW2 se ta hra nehla z místa.a když hla tak hodně špatným směrem :-( škoda ... Už to je dlouho kdy jsem tuhle sérii měl rad
  • prudislav
    jo jako destrukce ve stylu socha->raketa->záblesk->hořící socha je fakt super nextgen :-D pokud já vim už u BFBC2 šlo raketometem nicit nektery zdi pomerne "realisticky" a ne takhle magicky podobně jako komický výbuchy aut už od MW1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit