Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    u recenze Battlefield 4 100 příspěvků, u recenze COD Ghosts 150. čtenáři games.cz jasně rozhodli o tom, o kterou z těchto dvou her mají větší zájem. vcelku zajímavé.
    • já například podle kámošů hraju hry jen proto abych je mohl zkritizovat ;)
    • To známkování nadzdvihlo ze židle hodně lidí,kteří tu hru krizovali ještě dříve než vyšla...
      • Vystihl jsi to naprosto přesně :-)
      • ucho
        no jo, nadávat na COD, to prostě u dětí letí. stejně jako když se nadává na Microsoft, EA, Steam, iPhone a prostě na vše, co se těší velkému zájmu veřejnosti. jakmile na to má totiž někdo jiný názor, musí ho vykřičet do světa a jiný názor neakceptuje. je zbytečné se s hatery hádat, protože oni jsou o své pravdě skálopevně přesvědčení.
    • JohnyTheZik
      U hejtovanejch her je vzdycky vic prispevku (viz D3) ;). To o zajmu nic nesvedci.
      Kazdopadne je to skvela sranda.
      • ucho
        D3 je nejprodávanější hra u nás... tedy opět to koresponduje s těmi příspěvky. a myslíš, že ti hateři, co tu na COD nadávají, si tu hru nestáhli a nehráli ji? ta hra je přeci tak špatná, že si ji stáhnout museli ;) je to takovej srandovní přístup.
        • JohnyTheZik
          OK, to nebyl nejlepsi priklad :D.
          Nicmene mysleno tim bylo, ze ja o CoD taky zajem nemam (resp. drive jsem mel) a presto jsem tu napsal asi 4 prispevky, ne vsak nejaky zbesily hejtovani, nemam to zapotrebi, ale proste jen nejaky komentare. (Tolik jich necham tak max jeste u clanku o dote :D)
          Tak jako tak to o zajmu o hru opravdu nesvedci. V tomhle pripade spis lidi chteli, aby to dostalo mensi znamku a srovnavaj tuhle kopirku s necim, co dostalo mensi hodnoceni, ale oni se citej ukrivdeni, ze to melo dostat lepsi znamku. Viz vsechny prispevky. Q.E.D. :)
        • eStar
          Ne, hry nepirátím. S hrou jsem se seznámil na youtube. viz zmiňovaná recenze od TBho + další. Můj zájem byl daný tím že jsem hrál první díly této série. Ještě by si se ty mohl seznámit s tím co je hate o co je kritika. Je tu tuna argumentů proč nové CoD není dobrou hrou, většinu z nich jsem uvedl. Protože pouze nenadávám, ale používám i validní argumenty tak už se nemůže jednat o hate, ale jedná se o kritiku a troufám si říct že oprávněnou. Jinak k tomu D3, chyby přiznal i samotný Blizzard a nyní hru spravuje. Někdy v březnu tuším mají být zrušeny aukce pro příklad.
    • eStar
      Kdybych si musel vybrat tak Battlefield 4.
      • Souhlasím,taky bych se přiklonil bf 4,ale jak říká pan Bosák..bylo bylo by to o prsa korejské plavkyně..
  • Jason_dinAlt
    Může mi prosím někdo, kdo hrál jak Battlefield tak iCoD, stručně popsat základní rozdíly v hraní multiplayeru obou her? Hrál jsem naposledy BF3 a CoD nikdy. Možná bych zkusil místo BF4 (až ho odladěj) koupit spíš CoD.
    • Hrál jsem více-méně všechny BFka (4ku jen krátce v betě) a co se týče CoD, tak jsem strávil mnoho hodin u multiplayeru MW2, a rozhodně bych ty hry vůbec - co se multiplayeru týče - nesrovnával. Každá nabízí úplně odlišný herní model.

      Uprimne rikam, ze BF3 (a pochybuju, ze BF4 bude neco jineho) mne ohromne nadchlo zezacatku, zejmena kvuli technickemu zpracovani. Ale popravde receno, mi po nejakem tom mesici tak nejak dosla trpelivost pri hrani. Proste, kdyz prijdu z prace domu - hlava jak nafukovaci balon - tak mi staci sebenudnejsi chvilka u hry a uz ji vypinam. BF je taktictejsi akce, ale na dost velkem hristi, takze mi vetsinou stacilo 2x cekat minutu na vrtulnik, pak 1x bezet z bodu A do bodu B asi 2 minuty, a uz jsem hru otravene vypinal. Vim, ze to zni asi hloupe, ale ja uz proste na takove "placani se" v posledni dobe nejak nemam naladu.

      Oproti tomu je sice CoD skutecne daleko tupejsi strileckou, kde se o tymove taktice neda mluvit. Proste behas jak magor po mape a strilis lidi. Hra ale vzdycky mela bravurne vybrousenej progress system, kdy musim rict, ze jsem se neustale na neco tesil (nova zbran, novy perk, nove camo atd..). Hra ti neustale dava kytarovymi solicky a napisy na vedomi, ze jsi neceho noveho dosahl. Je to takova rychla, dynamicka a neustavajici solo-akce. At si frfna kdo chce co chce, tak mne treba prijde CoD na 1-2 hodinove odreagovani jako vyborna zalezitost (jasne, recyklujou kazdy rok to same, ale stale verim, ze se i Ghosts budou hrat stejne dobre).

      U BF3 jsem stravil minimalne tak 150-200 hodin. Ted silne uvazuji, ze si namisto BF4 poridim prave Ghosts na odreagovani a prijemnou, nenarocnou (bohuzel ne hardwarove) akci.

      Absenci taktickeho teamplaye v CoDcku si vynahradim na Counter-Strike: GO :).
      • Jason_dinAlt
        Díky za názor. Ano u BF3 jsem také nakonec skončil na malé mapě, kde se spawnovalo hodně hráčů a stala se s toho řežba, kdy životnost byla tak minuta (dle skillu) Na tkovýhle mapách se právě nejlíp piluje herní zručnost. Stále se něco děje. Nehrozí, že bych někam dvě minuty jen tak bežel bez jediné "akce".
        Jinak se mi líbí jak lidé říkají "tohle se nedá srovnávat, to jsou dvě odlišné hry". Obecně platí, že některé hry jsou si podobné víc a některé míň. Srovnávat jde všechno. Třeba rozdíl mezi Člověče nezlob se a EvE online se dá srovnávat. Obě jsou to hry, ale ...
    • Pokud se zajímáš jen o MP, zkus Planetside 2. Ta hra sice nezaujme na první pohled, ale mě baví daleko více jak BF a CoD série. A je to skutečně zdarma, takže za vyzkušení dáš maximálně chvilku času na instalací a pár GB stažení dat.
    • Planetside2 ! :D:D:D sice trosku sterilni ale docela me to bavi ted vydali nejakej optimalizacni patch aby to behalo lip
      • Jason_dinAlt
        Jen jsem tím mým dotazem chtěl vědět, co konkrétně je v CoD jinak (líp/hůř) o proti BF3, které znám. Zatím to stejně vypadá, že za pár týdnů koupím BF4.
        • eStar
          Osobně bych ještě tak měsíc počkal a pak bych koupil BF 4. Jinak co se týče Sp tak tam na tom budou obě hry podobně, čili žádný zázrak. Co se týče multiplayeru, tak si vzpomeň na operaci Metro, podobně se hraje celé CoD s tím rozdílem že CoD má daleko horší grafiku a horší střelecký model. BF 4 toho nabízí víc a lze jen doufat že ho snad opraví.
          • Měsíc nestačí. Minimálně půl roku. Zkušenosti z otřesného BF3 jsou jasné.
            • eStar
              No jo někdy jsem možná až příliš velkým optimistou.
    • ve skratce, jedno horsi nez druhe

      CoD -jen bezis, spray & pray, neco mozna zabijes, vyskoci na tebe nake ciselko jakej si hustodemon a pak te nekdo zabije. Respawn a zase dokola. Naprosta tragedie, vhodne leda tak pro nakeho casual "hrace" kterej utrpel poskozeni hlavy.

      BF3/4. Tahle hra ma za cil prilakat prave tuhle dohlavy poskozenou komunitu, takze je to v podstate to same. Bezis, spray & pray a neco te zabije. Pak tu mas jeste navrch stejne vypatlanou mapu kde muzes usednout do nakeho vehiklu, od tanku az po stihacku, kterej ti ale niekdo hned rozstrili namaderu. Pokad zvladnes letovy model muzes si to uzit ve vzduchu.
      Nema to nic opravdovym battlefieldem 1942, 2141 a 2.

      Nekupuj ani jedno. CoD z principu jaka je to prevarena kravovina a BF3/4 protoze naprosto zprznili vytecnou serii (tohle to harakiri zacalo uz v bad company). Ktomu origin, nehorazne DLC atd.
      Radsi skus jine znacky, nez tenhle bezmozkovej vycuc upravenej pro potrebu kazual konzolistu. Nabehne tu mrte fanobys, decek, hlavoposkozencu, konzolistu a podobne a budou ti tvrdit neco jineho, jak je to bozi a podobne, pravda to ale nebude.
      • Tak tak...naděje se upírá k TitanFall
      • C-BEAM
        "pravda to ale nebude"

        a kde si dostal patent na pravdu ? alebo si sa s ním narodil ? myslíš, že ľudí ktorí hrajú aj akčné simulátori, taktické hry a stratégie si nedokážu užiť hru ako BF3 ? myslíš, že každý má vždy chuť a čas hrať náročnejšie hry ?
        • BF2 nebyla náročná hra ani náhodou. Ba dokonalá arkáda, ale fungovala. Takový radosti z bojů, co si člověk odnesl. Když kounu na gameplay na youtube z BF3/BF4, jsem rád, že jsem za to peníze nedal.

          Neustále rushování, střílení někoho do zad a znovu, než dojde řada na tebe...

          Zato BF2, kdy jsem sám, nebo ve dvou bránili vlajku proti celý squadě (když už člověk zmáknul skill na granátomet, bylo to snažší), to byly momenty plný adrenalinu a prostě vyhrál ten lepší.
          • C-BEAM
            len trochu zabúdaš, že to nie je len hrou samotnou ale i komunitou ktorá sa za tých 7 rokov výrazne zmenila. BF2 bola navyše primárne PC záležitosť a i keď to bola stále arkáda určité prvky simulácie obsahovala a bola určite náročnejšia ako BF3
        • Ano at je hra jaka chce, kazde zbozi si najde sveho kupce.

          bf3/4 = cod <- tuhle pravdu, a ty tabory fanboys ktere se to budou snazit vyvratit
      • Jason_dinAlt
        Takže stručně řečno pravíš, že: Rodíl mezi CoD a BF3/4 (multipayer) je ten, že CoD hrajou lidi s poškozením hlavy a BF3/4 také. Díky za popis rozdílů ;p)
  • Jack1947
    No vicemene, 7/10. Opravnene. *3* Otevreny konec, a Eninem na konci no dokazi prekvapit to se jim uprit neda.
    • Ten konec je jedno z nejdebilnějších zakončení, co jsem ve hře za hodně dlouhou dobu viděl. Víc dementnější už to udělat ani nešlo.
      • Jack1947
        Co si maji porad vymejslet... aspon ze to bylo hezky zpracovane.
        • Mahcake
          Právě, že by už nic vymýšlet neměli. *7*
  • eStar: No je to prostě přesně jak jsem si myslel..nejde mi to spustit,nemám na to odpovídající počítač,tím pádem je to kravina první kategorie,na kterou za každou cenu musím nakydat kýbl hnoje..hrál si tu hru vůbec?
    • Joo už to vidím,sjel si to na youtubu..tím se všechno vyjasńuje :-D ..Neuvěřitelný,že takovýhle lidi mají tu drzost tu něco kritizovat :-D
      • eStar
        Tak mi teda napiš proč mám kvůli téhle jedné hře upgradovat PC, kvůli 5 hodin dlouhé kampani to dělat nebudu. Kvůli čemu mám vyhodit tisíce korun. Co je v multiplayeru tak inovativního co jsem neviděl v předchozích dílech když i samotná recenze přiznává že je to furt stejné. A ano pokud mi hra nedá jinou možnost pak musím hodnotit na základě videí na youtube.
        • Nemusíš,nikdo tě nenutí,ale recenzovat hru jen z videí na youtubu je fakt málo..tu hru je třeba si projít a procítit na vlastní kůži..to že se na hru díváš jen z videa ti nedá možnost nasát tu správnou call of duty atmosféru..:-)
          • nafackuj si prave z youtube vidis ze se tam nic nezmenil, proto si to nikdo normalni nekoupi, podle me ani ty pirati se na to uz vyserou, skoda stahovani :D
          • kouknu na youtube ohledně jakékoliv skriptované hry, která bude po každém projítí naprosto stejná s minimem změn, které se dají předvídat a ohodnotím ji, já v tom problém prostě nevidím, nevidím důvod takovou hru kupovat a už vůbec nevidím důvod ji pirátit, jestli sis ji koupil máš smůlu, jestli sis ji upirátil je to to samé jakoby ses díval na YT tak tu nemel bludy :D
          • eStar
            Takže nejsi schopný vyprodukovat ani jediný validní argument. Skoro mi to přijde že ani sám nevíš proč sis tu hru koupil, což mimochodem bývá u hardcore fanoušků CoD dost časté.
            • eStar
              ponocnej jarda: Víš čím se hardcore fanoušek vyznačuje především? Není schopný unést jakoukoliv kritiku na jeho oblíbenou hru, i když je naprosto oprávněná. A dokládám to tím že jsem od tebe za celou dobu neviděl jediný argument který by vysvětlil proč je podle tebe ta hra tak skvělá. A upřímně by mě zajímala jedna věc. to jsi si tu hru opravdu koupil kvůli 5-ti hodinovému SP, nebo jsi to upirátil? *7*
            • Já rozhodně nejsem žádnej hardcore fanoušek call of duty..naistaloval jsem dohrál a smazal..a pochybuji,že se k ní ještě někdy vrátím(vzhledem k tomu s jakou rychlostí vycházejí nové díly,tak určitě ne :-D)..Mně jen prostě vadí to,že ta hra je pod palbou kritiky ze všech stran a přitom si to vůbec nezaslouží,na poli fps má jediného konkurenta a to battelfield 4,které je jen o malinký fous lepší..
            • Jack1947
              Ja si tedy nevsiml, ze by psal o tom ze si ji koupil. *7*
      • Jack1947
        Klid, hral a na konzoli (pac muj starej kram nesplnil prehnane pozadavky) ujela ti reakce, to se stava. Hlavne ze jsem si zaparil BF4, muzu hrat jakoukoli hru (nebavime se o detajlech) 8gb ram mam, 4jadro mam. Dalsi dotazy ? *7* Ptal ses predtim nehrali, tak si to neber tak ze si nereagoval na mne.
        • V pohodě,já proti tobě nic nemám :-) já jen reagoval na kolegu estera..
          • Jack1947
            Ja vim, jen jsem chtel napsat kdyz si predtim jako reagoval, tak si to nikdo z nas nak moc neveme. *3*
  • styl beter den bugfild for rýl
    • Jack1947
      AA čobolák, jak je tam u vas v "Madarsku" Drugary? Destivo *15*
      • mal sy namysli kostariku ? lebo momentalne som tam a som velky kapo s ghostom to sy tam hocikto nemoze dovolit hrat takyto pecky vo ful hd nexgen grafice
        • Jack1947
          Oukej, tva rec kmene áj dont andrstend... *4*
  • Náhodou je to oproti posledních dvou dílech revoluce. A to v multiplayeru, protože tam zatim neni objevená žádná balanční chybka jako v posledních dílech. např. holy trinity (aka pick 3 system) z blops 2 nebo ty op zbraně z mw3. ty co to dycky bavilo to baví ještě víc a hejtři maj vánoce.
  • Musím přidat svou špetku do těchto nevděčnických hejterských recenzí, které...nemám slov.
    CoD jsem hrál každý díl, teda kromě CoD 3, který snad nehrál nikdo :D CoDčka hraju hlavně v mulťáku a nesmírně mě to uspokojuje. Pěkně se vyřádím, zastřílím si, zanadávám...nádhera. Od dílu BO to hraju na PS3 a to je ještě daleko lepší než s letitými přáteli klávesnicí a myší. Občas tam sice proběhne neviditelnej skilla, kterej práší headku za hedkou, ale cheateři jsou snad v každém MP. Žádné pre-sliby a očekávání jsem na netu nečetl, takže v podstatě mě nemá co sklamat. Jen mi kámoš říkal, že je tam pes a začátek ve vesmíru. Ve středu mi to příjde (samozřejmě na PS3) a nemůžu se dočkat, až si zapařím jak SP, tak MP. Podle mého pravidla že nejdřív SP a pak MP si nenechám ujít ani jedno a obojí si náramně užiju. Ať už tam půjdou vidět v texturách kostičky nebo mě povede hra za ručičku při kampani...pořád to bude skvělá zábava. Koneckonců...troufám si řict, že značné procento her je ve stylu "udělej, co ti říkám, jinak nepudeš dál".
    Tak nebrečte nad tím, jak jste si hru vysnili a vemte ji takovou jaká je, nebo to prostě nehrajte a kupte si betlfílda :D
    Doufám, že jsem vás pobouřil a doufám, že mě začnete ze srdce nenávidět. Miluju každý nový díl COD stejně jako ten předchozí a nenechám se odradit žádnými nedostatky.

    *14* *14* *14*
    • Pro mě platí přesně to sané co pro tebe, jen s výjimkou toho, že hraju na PC. PS je dobrej tak leda na Fifu nebo auta *1*

      Ovšem z Ghostů jsem hodně zklamán a byl to pravděpodobně poslední díl CoD jaký jsem si pořídil. Nesmyslně náročný na grafiku, ale i na zvukárnu (v některých kolech mi blbne zvuk!!!*16* ). těšil jsem se na ně jak malej, hrál je 14 dní, ale radost ze hry se nedostavila, takže jsem je nasranej odložil a vrátil se k MW3. Jediné co bych pochválil jsou mapy v MP, které se mi narozdíl od předešlých dílů líbily snad všechny. Takže bohužel, fakt slabota.
      • ahoj jedu to už třetí den a bomba,tedy,když si zvyklý na hry tipu Medal of honor,Crysis,Sniper Elite,...Je to něco nového vůči předešlím dílum.BO+MW jsou super i přes to,že úúúdajně BO prý zklamání! U mě neee.Jsem zvědav na nový COD AW! Mě nezklame,tomu věřím. Jestli někdo nadává na COD,tak pokud mu to nevyhovuje,tak....P.S. Když máš Bulldozera+8GB RAM+ Nvidii aspoń GT 520,tak dáš tuto hru! Takže já nejsem zklamán! *3*
  • PravyMonty
    Možná už se tu někdo ptal, ale kolik penízek navíc vám vynese takto "objektivní" recenze?
    • To je citliva tema, pri jednej recenzii som na podobnu vec poukazoval a isty ringman ma oznacil za kkta naco potom prispevok zmazal. Na druhej strane autori tiez musia nieco jest :)
    • No já doufám, že to bylo víc neš CoD Ghosts zadarmo, pan recenzet se jinak prodává velice levně za své neumětelství, které mu z celého srdce přeju a na druhou stranu ho lituji ;)
      • sakra....neŽ
    • Jack1947
      To se prece v "dobre" spolecnosti nerika. *3*
  • Kluci z Activisionu na mě budou sakra pyšný,až si tu pročtou ,jak jsem za ně tady dneska bojoval.. :-))) dobrou noc
  • Coze jen 7 ? Co v te redakci berete, ze date nej strilecce tak malo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit