Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z pouzity Space Oddity v traileru na CoD mam takovej divnej pocit.
  • Proč trailer na nové CoD vypadá jako sestřih záběru s Advanced Warfare a Black Ops 3?
    Activision zřejmě dostal množstevní slevu a tak všechna jeho studia šijou u stejného krejčího. Už jen čekám kde na nás vybafne další futuristická variace na AK-47.
    Podle všeho je čas vyhlásit veřejnou sbírku na nový engine pro CoD, jediná cesta jak s tím vizuálním průjmem něco udělat. *6*
  • Da sa, neurazi a pravdepodobne sa bude zasa dobre predavat ale posobi to tak ako nedavno prezentovany Doom. Ako genericka FPS zlepena z tych par co tu uz boli. Cele to na mna posobi ako Crysis mixnuty Halo mozno aj tym novym Doomom a par dalsimi. Nejak tam ten CoD uz moc nevidiet. Vyzera to ako vyplod anonymneho studia ktore dostalo presnu zakazku na podojenie zakaznikov a je to skoda lebo by sa mohli pokusit spravit aj konecne nieco ine. S tymto sa clovek tazko ztotozni oproti starym CoDom ktore mali predsa len iny feeling. Paradoxne mi z toho pride nejlepsi asi ten remaster. Predavat sa to bude, SP si asi kazdy prejde v ramci zachovania zdravia raz mozno dva krat a MP nahradi predchadzajuci "model" (kedze opatrne povypinaju par severov aby nebola ina moznost...:-) )
  • TheGGG
    a už nás dohnala korektnost... *1* *1* *1*
  • Ešte pár dielov a bude to HALO :D
    • TheGGG
      ty jsi nikdy žádné halo nehrál co?
  • Sci fi je dobre diky tomu ze muzete mit vic udelatek. Ale ja jsem cod nikdy nehral protoze me nebavi tunel kde to na vas hazi nekonecne vlny nepratel bez AI az kym nedosahnete bod X kde se spusti skript. Ale ten dil kde hral ten spacey jsem videl na YT kvuli pribehu. Na sledovani je to dobry, na hrani uz moc ne.
  • CoD: Schrödinger Warfare
    • jako že dokud si hru nezahraješ nebo si nepřečteš recenze, tak je rovnocená šance že to bude dobrá i špatná hra a bude existovat v obou stavech současně? *4*
  • Tak remastered verziu COD4 by som si fakt dal, tu kampan som presiel snad 10x, nechapem cim to je, ale neskutocne ma to bavilo. Super mix stealth (sice silne naskriptovanych) misii a masivnejsich bitiek za US marinaka, super wow momenty (vtedy to este nemala kazda strielacka), dobra hratelnost, odsypalo. Pribeh tiez neboli uplne zvratky. Osobne som MP hral prave tento a potom som s kamosom hraval MW2, dalsie diely som uz odohral len single, lebo je pravda, ze uz to bolo vsetko dost podobne a neskor som presiel k BF3. Osobne ma bavia tie ich kampane, je to dobre na odreagovanie, pribeh clovek nemusi riesit, rozmanitost prostredi, striela sa, od dob Advanced Warfare to uz aj konecne zase vypada trochu k svetu...
    Na druhej strane to maju fakt roztrieskane. Mame MW1-3, mame univerzum Black Ops (dobry napada, jednotka v pohode, ale radsej by som bol, keby neskocili do tej buducnosti, ale ostali niekde v studnej vojne, kludne sa to mohlo tocit okolo nejakych inych black ops, nemuselo to nutne nadvazovat). Potom mame Ghosts, co je samostatna jednotka, samostatne univerzum (dufam, ze sa nemylim) a Advanced Warfighter dalsia samostatna jednotka. ja som kludne za to, nech sa to prenesie uz do uplneho scifi (aspon jedna vetva), ale mohli by sa fakt trochu zamysliet a snazit sa spravit nieco trosku unikatne, nieco na com mozu postavit dalsie povedzme 2 diely v jednom univerze. A predsa len, trochu zmysluplny pribeh a nejaka zaujimavejsia zapletka by neuskodili. Aby som aj vedel preco prave strielam nejakych sracov na nejakej planete a nie len aby sa tupo striedali sice zaujimave prostredia, ale vlastne clovek neviem co prave robi a ci to dava zmysel. Dalsie studio by mohlo kludne spracovat nejake starsie konflikty, kludne aj WW2 ak prinesu nieco nove. Myslim, ze vela ludi si to uz dlhsie pyta.
  • TheGGG
    vypadá to docela dobře... snad se konečně dočkáme důstojného protivníka, protože v tomto mě poslední dva díly dost zklamaly... osobně mám ze všech CoD nejraději MW3, BO 2 a Ghost, takže uvidíme, kterým směrem se bude tato hra ubírat... hodně bych si zahrál něco na styl killzone série, což je asi jedna z nejlepších sci-fi fps her co kdy vznikla... obávám se ale, že toto bude mít do famózního killzone 2 a 3 daleko. Nepřátelé, asi zas budou jen sterilní high tech obleky na zabití... sakra, chtělo by to jednou konečně nějakou fakt dobře nadizajnovanou a stylizovanou nepřátelskou armádu... každopádně vzhledem k nedostatku fps her tento díl opět kupuji. Jinak fakt nevím, co bych hrál...
    • Hry jako total war jsou i na nekolik mesicu. Psal jsi ze si pry fanousek
      • TheGGG
        mluvil jsem o FPS hrách..., ano stále hraji xcom 2 a gothic: armada a čekám na warhammer total war, ale pokud jde o fps, tak poslední co jsem hrál bylo nové halo (nebo BOIII, teď nevím co vyšlo později), tento rok ještě čekám homefront a pak už nevím co jiného... proto si zahraji i single v BF a CoD...
        • ještě si můžeš dát Fallouta 4, což je FPS v open world světě na pár desítek hodin. A nebo Shadow Warrior, Wolfenstein New Order, Dishonored, Call of Juarez ...
          • TheGGG
            "Shadow Warrior, Wolfenstein New Order (i the old blood), Dishonored, Call of Juarez (všechny díly)" všechno jsem hrál a je to už nějakou dobu... F4 možná až dohraju (nebo vůbec spustím F3 a NV), nějak se mě do toho nechce...
            těch FPS her prostě moc není a moje poptávka není uspokojena...
            • TheGGG
              hmmm, Condemned neznám... jsou to sice zombíci nebo co (viděl jsem jen pár vteřin YT), ale proč tomu nedat šanci, má to slušný známky... nemám to sice ve zvyku, ale díky za typ...
            • Sr_Lobo
              A co Condemned jednicku ? To je moje srdcovka a je to FPSm i kdyz tam se moc nestrili jestli de o tohle.
            • TheGGG
              všechny díly FEARU jsem hral a kromě toho The Punisher jsem hrál i ty ostatní věci co jsi jmenoval... je to marný, pokud jde o FPS a TPS, už kupuju i hry s meta score kolem 50 %, protože ostatní už jsem hrál...
            • docela dobrá střílečka je F.E.A.R., hrál jsem ji poprvé vloni. Ale jen první díl. Pak Max Payne všechny díly. S.T.A.L.K.E.R., The Punisher, Assault on Dark Athena, Bulletstorm. Ale je fakt, že teď už se jich moc nedělá. Tak před deseti lety to byl nejpopulárnější žánr, teď bych řekl že se přešlo na rpg.
  • MARTASLJ19
    Veľmi sa mi to zatiaľ páči...SUPER!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit