Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem si ve výprodeji koupil tohle Call of Duty a za mě naprostej odpad. Graficky hezký, ale jinak koridor, koridor a okolo vás hraji herci v předem udělaných skriptech,, kdy vy občas mužete taky vystřelit (když to programátorům přišlo jako fajn možnost) a jinak chodíte, mačkáte F a E a koukáte na film okolo. Když pominu to, že i na vyšší obtížnost je třeba do Němce nasypat 5-10 ran ze samopalu, aby umřel, tak mi to příjde jako jeden z nejslabších dílu serii. Nevíc mě bavilo asi starý COD: Modern Warfare 1, tahle hra proti němu nepřináší nic nového, všechno už tu bylo několikrát (mise s pronásledováním vlaku třeba). Lituji i toho pětikila, co jsem za to dal. Když to srovnám třeba se serii Far Cry, která mě bavila 10krát víc, nebo s Tom Clancys The Divison, tak to je úplně jinej level. Hře by brutálně prospělo víc volnosti a zvětšení tunelu, protože utočit koridorem 10m širokým (ve kterým se pohybujete 90% času ve hře) a čekat až proběhnete místem, který spustí skrypt, je fajt nuda. Nekupovat a nebrat....

  • to mi povídej !!
    já pracoval jako skladník... tzn. makal jsem na vystudované odborníky vašeho levelu , aby bylo na výzkumy typu, např . '' Vědci zjistili, jestli manželství brání lidem v tom, mít radost ze života! ''
    '' Vědci zjistili, jak rozpoznat, že žena lže!! ''
    '' Vědci zjistili, co se děje po smrti!!! ''
    Tak jsem se na to vys*** pochopitelně !!! :-D :-D :-D
    ... Můžu se zeptat ? ... Váš největší vědecký objev ( největší příspěvek společnosti ) ?? :-)
  • :-D :-D výsměch !!
    1) To , že stará hra jako pr***l si pořád drží cenu..... To jen ukazuje to, že se hra stále prodává se ziskem, tudíž nemá výrobce důvod ke snižování ceny.
    btw. : PC průmysl -> hra -> přes 5 let si drží konkurenceschnopnou cenu ( zkrátka respekt )
    2) Když nemáš prachy, tak si to nekupuj !! 2jku stojí hra... fňuky fňuk ... je náročná, takže komp minimálně za 30ku... fňuk
    Taky chodíš na webky Rolls Royce nadávat, že to maj kure**** drahý ??? :-))

    3) Musím říct, že podpora ''legálních'' shitů je rozumná věc ! Takovej mr.Babis bude velmi vděčnej za každej halíř, co mu přihodíš do prasátka...
    Každopádně s takovym přístupem budeš do toho Rollsu chodit fakt maximálně tak nadávat a plakat!
    Každýho věc....
    Každopádně mizím hrošíí, tak se mějte a buďte dobrýýý , a já budu lepší joo ? Peacee ! :-) :-)
  • Jack1947
    Nevypršel ti play station plus? víš že se to musí platit *7*
  • Zdravim vsechny mam dotaz.. Koupil jsem cod ww2 za 1999 pred tremi dny. Mam hodme velmy problem.. Hraj jsem multiplayer a pak jsem zapl single. Hru jsem odehral a chtelbjsem jit zpet do multaku.. Najednou na me vyskoci Play Station plus nevim proc ale i VOUCHER CODE nefunguje zadam a nic a jeste to chce po me abych si zaplatil.. Mate taky takovy problem? Prosim o radu ..protoze nechci spat s myslenkou ze jsem si koupil 11 misi a jeste k tomu kratkych za 2000
  • Jack1947
    Koupil kvůli sp to si pořádně dobrovolně nasraal na hlavu a myslím že si to zasloužíš. Navíc předražené.
  • Hru jsem koupil za 1999,- Nikdy víc to neudělám. Po dlouhé době jsem se k CoD vrátil. Hra je pro mne úžasná, strhující, ale její délka mě totálně zklamala. To už mě trvá dýl hrát hru ve VR a za mnohem méně peněz. Příště počkám na výprodej a udělám dobře. Jinak hra za mě dobrá.
  • Teda dneska už může studovat vysokou opravdu každý dеmеnt....
  • Jack1947
    Jo děláš... a čím dál tím víc a víc...
  • A nebo to bude spíše tím, že socky nejsou schopni narvat 50+ litrů do pořádné pc sestavy a raději se uskromní s trapnou konzolí za 10 tisíc. Chachachachachacha! Proto je to logicky pro plebs třídu přijatelnější než PC na kterém se dá dělat daleko více věcí ;-) Ale tak užij si to s křápem za 10tku. Dokonce i ty hry jsou na ty kšunty levnější a ten Aim helper, no to je pecka. Awesome skill!
  • https://www.youtube.com/watch?v=lfu8ZYD7rsU&t=766s
  • Hardcore - super mod - ten tam měl bejt v základu..a po lvlu 30 tam hodit casual aby si mohli hráči odpočinout.
  • Jack1947
    Ten Mp byl ale u všeech COD stejnej, prostě si běhal picly tě respawn a tak pořád dokola.( akorát tady už nejsou jetpacko exoskeleton suits takže se dá i něco trefit)

    Jediné mínus bylo že s novějšími díly ubylo hardcore nebo respkt ho nikdo nehrál to tady zase opět je.
  • Použij internet a koupíš ho kolem 400. Musíš hledat šmudlo.
  • Single dobrej, baví i na Veterána a dá pěkně zabrat ...MP je klasickej moderní fofr sh!t
  • Zásadně nakupuji z G2A - nejlepší ceny a nikdy jsem neměl špatnou zkušenost. Rozdíl tam někdy je i 500 Kč. A rozhodně to není nelegální *3*
  • Poslední roky jsem COD opravdu přehlížel, poslední snad bylo Modern Warfare 2. Jelikož mi byl vyspojlerován osud Price a Soapa tak jsem se do trojky ani nepouštěl. Nicméně zahrál jsem si WW2...a nelituji. Vylodění v Normandii řadím mezi top tři hry, které jsem vůbec hrál s touto scénou. Nevěřil jsem, že mě ten příběh tak pohltí, opravdu jsem si to užil a po dohrání hry jsem si řekl, achjo škoda. Není to sice žádný Brothers in Arms, nicméně potěší, zaujme a příběh vtáhne.
  • TheGGG
    no nový wolfenstein je taky pěkný fail... argument typu "na nic si nehraje" už tu trochu nefunguje, tím nemůžeš ospravedlnit každou sr*ku co ti zabrnká na retro strunku...
    CoD alespoň netlačí ty antifa-PC agitky tak zostra a némá sbírku nejtrapnějších postav za posledních 10 let
  • TheGGG
    no jo, pán bude asi velký znalec... vychrtloň z mamčina sklepa, co zásadně hraje 90s pseudo-RPG blbiny, považuje slátaninu typu blade runner za kvalitní film a když si chce krapánek něco dokázat a trošku si dofouknout ego, tak backuje nějakou plošinovku na kickstarteru, aby měl pocit, že pozná, co je art... no bohužel pro tebe, CoD, AC i filmy od marvelu se prodávají jako rohlíky, má to vše skvělé hodnocení a lidé to milují, takže budeš muset sbalit svou zchřadlou hipsterskou dušičku a brečet někde jinde... no a já jdu hrát nejlepší letošní FPS SP CoD, které si všechny doomi strčí do kapsy
  • TheGGG
    blobe, ty jsi se zase dostal z ústavu? Myslím, že vysadit ty prášky tak brzo pro tebe může být hodně nebezpečné...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit