Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co bych taky čekal od dutého dítěte jako jsi ty *1* *1* Smutné, jak nízké mají dneska lidi nároky *1*
  • Jack1947
    Nemusíš hned urážet já taky nixc nenapsal špatného na tvojí adresu. Děláš jako bych byl já zastáncem téhle části pc master race ale to se mýlíš Měl jsem ( předtím jsem hrál jen možná u táty v práci Duke3d a nějaké NFS) Game boy color někdy 97-98 roce, pak až 2002 PS2 pc sem se dostal asi 2003-04 už si to nepamatuji jo měl jsem nějakej vyžazenej krám kde jsem hrál Dooma předtím od táty z práce ale to se moc asi nepočítá co ?

    Nejde o to co napíšeš ale jak již jsem psal jde o formulaci - skoro bych řekl že se jinak bavit ani neumíš v reálu ale nerad bych tě soudil. Každopádně nemusíš někoho na internetu jakkoli hned urážet jen proto že si myslíš že to je fanatickej hráč a zažil dobu dávno minulou. To je prostě nefér a pak se nediv že se na to bude chytat více takových lidí.

    Navíc ted mi příjdeš jak "cool edgy kid" když používáš anglické výrazy o kterých moc nevíš ale nemusím se z tebou hned hádat. Toleruji to.

    Prostě nějakej pc mr fanatik nejsem a do té škatule mě nestrčíš to až poslední 3roky ( jsem trochu začal být :D) I když ted zase moc ne.
  • četl jsem že když nekdo naopak delá jednoduchou manuální práci, tak vyhledává spíš duševne náročnejší zábavu. takže na hraní hardcore her není nic špatného a nemužeš všechny házet do jednoho pytle.
  • Jack1947
    Ten obrázek na coveru je jinak vykradenej z jednoho filmu z Vietnamu ( nebo to je jen obrázek vojáka s helmou?)
  • špatné je, že se ta hra hraje na neco co není. jinak ja pracoval jako vedecký výzkumník a po práci jsem si dával oddechovou partičku šachu, takže každej to má jinak.
  • Jack1947
    Rozhodně zajímavé to jsem neveděl a rád se historicky zase o trochu pučím *3*
  • TheGGG
    no jo, co provádím jacíčku... že si dokonce u diskuze ke CoD dovolím napsat že mě CoD baví? No sorry že nejsem nějaký mums basement neckbeard co hraje zásadně jen 90s "hardcore" 16bitové hry, co mu dávají falešný pocit nadřazenosti a nafukují mu ego...
  • Jack1947
    No možná jo, nicméně jsem neodolal když mi takhle hezky nahrál *14*

    Jinak to že i ty řikáš že je kkkt to je co říct potom co tu provádíš. Bych to spíš bral tak jako že mu spíš složíš kompliment. Přeci jenom 2 osaměly jezdci apokalypsy.

    Tak s tím souhlasím, nebylo vždy na to si v nějaké té fps po náročném dni zastřílet.
  • TheGGG
    předně není můj problém, že máš reakce slimáka a v MP dostáváš nakládačku... druhak co vím, BF serie je velice populární a oblíbená jak mezi hráči tak mezi recenzenty... že se najdou tacticool helhulové, co musí hrát nějaký hipster mil sim, aby si naboostovali ego a BF nebo CoD je nebaví je věc jiná. SP v CoD je dlouhodobě nejlepší SP jaký je k sehnání a AC byl téměř vždy kvalitní záležitost, co měla zmáknutou grafiku, voice acting, slušný story, nádherné historické lokality a vydržela na desítky hodin... no a zrovna jsem se vrátil z triálu battlefrontu 2 a byl to neskutečný zážitek, zatímco tebe bolí oči z nějaké statické pseudo-rpg izometrické pakárny, já si naplno užil star wars lore, jako nikdy předtím *1* *1*
  • TheGGG
    a v čem prosimtě troluje? Sice je to jinak kkt, ale má pravdu, CoD je jednoduchá zábava a na tom není nic špatného... po celodením namáhání mozku na VŠ si rád dopřeji jednoduchou zábavu
  • Jack1947
    Hnisavec je ako neuspěšný prototyp trolla - takové tak trochu jak to říci "dospělejší" alter ego TheGGG.
  • Záruka kvality *1* Jojo, série Assasins creed, CoD, BF, NFS... Tohle všechno jsou pořád ty samý odpadky. Nuda na pár hodin, MP plnej dementků jako jsi ty. Tomu se říká výhra. *3*
  • CoD je niečo ako filmy od Marvelu. Jednoduchá zábava (nielen) pre jednoduchého diváka. Každý občas rád vypne. To len banda pozérov to bude neustále hatovať. Vtipné je, keď na druhú stranu adorujú BF a iné podobné hry.
  • TheGGG
    jediné řidké co tu teče je hnědina z glitchstarteru a patvary co tamní podvodníčci kutí... naopak AAA produkce je zárukou kvality, což si uvědomuje většina lidí, kromě zdejší podivné mikro-skupinky... člověk co má taste se vyhne pseudo-RPG ala divinity 2, braindead blbinám ala doom, či nevkusným plastikovým nesmyslům od zlodějů z blizzardu... a garážoví indie podvodníčci, to je největší stoka
  • Jo, a ve Fife 2020 se bude hrat hokej a basket.
  • Tvůj co? O jakém taste to mluvíš? Jako o těch mainstream průjmících jako je tahle hra? K smíchu *1* O no life se vyjadřovat nemusím, stačí sledovat šňůru tvých komentářů *1*
  • To by este nevadilo clovek si povie ze stiahly nejake menej bojaschopne jednotky z vychodnej fronty na zapad branit pobrezie a vybavily ich ostatkovou vyzbrojou ale ze nemecky snajpry maju polsku odstrelovacku ktorej bolo vyrobenej len 150 kusov celkovo alebo nemci maju automaticku brokovnicu z prvej vetovej ktoru vobec nepouzivaly v reale to uz je troska na zamyslenie :D vyvojary chceli byt asi az moc akcny :D
  • Je to trochu nezvyklé, ale nemáš pravdu. Tu a tam se nějaký velmi výjimečně našel. Ale jinka třeba v Africe jich byl dost a vzhledem k tomu v jaké byl Romel situaci tak nějaká barva kůže nebyla podstatná. Konec konců když končilo africké tažení, tak německé výstroje a techniky měli minimum, většinu tvořila pestrá směsice všeho možného co kde zrekvírovali.
  • to težko
  • Napsal jsem to samé s odkazem na podobný článek, ale v čestině a mám samé mínusy, zvláštní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit