Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokážeš pochopit psaný text? Očividně ne. A proto myslím, že CoD bude pro tvůj intelekt tak akorát - je to PEGI 12, ne? *4*
  • Souhlas. Jsou u lizu, tak ho tam nakouřej. Většina lidí na jejich místě by nejspíše udělala to samé. Mají společnost(i) a zančky (akcionáři, bossové atd), které produkují multimilionové i multimilardové zisky. Myslím, že jen málo lidí by odolalo a nepokoušelo se z toho vymáčknout něco navíc. Jestli je to etické nebo férové, to už je jiná otázka.
  • Singl celkem ok, ale za tu břečku v podobě multiplayeru si to víc jak 5/10 nezaslouží. Ale holt je to AAA hra a těm se to špatné hodnocení nedává. Číst recenzi raději ani nebudu...
  • Zatímco tvůj trrroling je pořádný neúspěch.
  • oVer9000
    Já ale nemluvim o tvym názoru na gamesplay nebo jestli sleduješ "český blbosti", ale o obvinění z úplatků.
  • Jako vždycky? A co to předchozí COD co se dalo koupit za 400 po prvnim měsíci? :D
  • Ostatně i Steam statistiky hovoří za vše :

    37,763 42,999 Call of Duty: WWII - Multiplayer
    Online Peak

    Trochu slabý odvar na takovou "krutěhustopřísnou" pařbu, která všude trhá rekordy v prodejích a recenzích, ne? :D
  • Nesleduji tyto český blbosti. Takže je mi nějaký Gamesplay úplně šumák. Názor si udělám kdykoliv a kdekoliv jinde, ať už vlastní z bety (který mi bohatě stačil na to, abych zjistil, že je to odpad).
  • Oživovat to nejlepší se nikdy nevyplácí, leda to udělat v novém kabátě jako remastered version, ale dle statistik to také nemá moc cenu.
    Jenže ono se něco musí dělat, aby se vydělávaly prachy a aby tvůrci měli co žrát. Tahle pravda prostě bolí úplně nejvíc. Tenhle realismus dřív nebo později dožene úplně všechny, bohužel. Příští verze bude o čem, WW1 nebo invaze emzáků v roce 2400? Zombíci už jsou taky dávno out.

    Při zpětném pohledu na sportovní výtvory EA v posledních 15 letech je mi jasné, proč nikdy nejsou schopny udělat opravdu luxusní FIFU nebo NHL apod se vším všudy...a oni právě moc dobře vědí proč. Tyhle jejich drobné posuny k lepšímu mají prostě svůj existenční pragmatický důvod...
  • Nehrál jsem předchozí díly, jelikož mě moderní válka moc nebere, ale na WW2 jsem se těšil a byl zvědav, jaký zážitek dostanu, po tak dlouhém odklonu. Kdyby se v těch vývojářských deníčkách tak nebili do prsou, že dělají velký research a vše bude přesné(což opět ani náhodou není), tak bych si hru užil a asi bych až na slabší délku hry nic moc proti neměl. Co mi asi nejvíc vadilo, byly všudypřítomné QTE, které vytrhávají hráče z autenticity jak jen to je možné. Škoda, že už hudbu do hry nedělal mistr Giacchino, ne že by OST v WW2 bylo úplně špatné, ale spíš to byla taková odrhávačka podobných skladeb, nic moc originálního a v zásadě se pořád prolínala ústřední melodie. Hratelnost byla vcelku dobrá a svižná, líbilo se mi také, že vrátili lékárničky, které jsou takovým nostalgickým dýchnutím. ps.: první COD, které jsem v mládí hrál, jsem dojel celé na veterána, pač jsem tehdy neuměl EN a byla to solidní výzva, hlavně Pavlovův dům byl hardcore. Jsem zvědav, co Sledghammer udělají dalšího.
  • jamar28
    A máš nějaký alespoň sebemenší důkaz, že games.cz dostává prachy za neobjektivní chválu v recenzích? Nebo to jsou jen takové hospodské kecy? *4*
  • Upřímně jsem rád, že hra bude mít jako vždycky pořádný úspěch. Je paráda vidět, jak herním důchodcům praská cévka kvůli jedný pitomý hře. *14*
  • oVer9000
    Je čas si připravit popcorn, tady to bude zábavný.
  • Takže pitomost tak jak se čekalo.
  • oVer9000
    Podívej se na ten Gamesplay, kde o tom Lukáš mluví... možná si pak uvědomíš jakou hovadinu jsi zrovna napsal...
  • "Sorry jako," ale nechápu kdo pořád vynáší do oblak tuto primitivní až sra*koidní hru jakým je právě CoD WWII. To, že Gamespot (nicméně je úsměvné, že hráči dávají max 6) dostal prachy za jejich recenzi 9/10 na CoD neznamená, že games taky něco dostanou (no i když je to tady samá neobjektivní chvála, možná už mají nahrabáno od Activision). Pro Anglicky mluvící a normálně uvažující hráče doporučuji podívat se na youtube uživatele "Worth a Buy." Ten při stavení zdi v CoD multiplayeru dostal solidní záchvat smíchu :D
  • Za mě souhlas s Lukášem co říkal o hře v letsplay(ji). Prostě to pozadí druhé světové války a stím spojená nechuť k náckům pomůže člověku dokreslit pozadí ke hře, aniž by to třeba vnímal. Což se mi u medrního konfliktu nedaří a pak se dostaví stereotyp.To se ovšem může týkat pouze mě. Zabíjení nácků VE HRÁCH prostě je, byla a bude zábava.
  • Som jediny kto ma pocit ,ze hraje hru z roku 2010?
  • Krescz
    1/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit