Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    aspon muzu podekovat autorum, ze jsem dostal chut na stary CoD 2

    https://www.youtube.com/watch?v=6N3zrwJ5RYA

    neskutecny, ze je to uz 12 let
  • cumpi3
    Boze. CoD uz byl upadek. Nekoukej na to retro brilema...autoheal, tupa ai, vsude samej script...proste vse, na co se u CoD nadava
  • Hra nepokrytě cílená na děti zhruba do třinácti let. S ratingem M. Call of Cliché.
  • A přitom je to ohromná škoda. Dnes ty možnosti grafiky, zobrazení, ...
    Z toho mohli udělat úplnej epic na který by se vzpomínalo jak na ten MoH.

    Jako říkám, je to názor laika, ale prostě jsem se na to těšil jak to udělají. Ten MoH jsem hrál několikrát opakovaně tenkrát a zvlášť to vylodění bylo vskutku luxusní.
    Škoda no, třeba si s tím někdo někdy opět znovu vyhraje. Tohle působilo jak naprosto odfláknutá práce v tom srovnání tedy.
  • Mně třeba na hře vadí fakt divné zvuky, všechno zní jak kdybych měl pořádně macaté špunty v uších, zbraně vydávají zvlášntí zvuky, které mají k realitě daleko. Vrchol pak je, když na obloze vidíte letku asi padesáti B-17, které nevydávají pro jistotu zvuk vůbec žádný!!! Kdyby se to nejmenovalo Call of Duty a nebyly tam ty nadupané filmečky mezi misemi (které určitě stály víc než zbytek hry), tak to tady dostane max. 6/10 a ani pes po tom neštěkne. Za mě velká slabota
  • heydricha zabili rusove
  • jindra.veliky
    Mnohem lepsi by bylo, kdyby udelali poradnej remaster staryho CoD 2
  • Blbost, já to hrál na novým PC s W10 úplně v pohodě.
  • jindra.veliky
    treba se dockame na gogu...
  • Ono zalezi co si pod tim uplatkem predstavis. Ale pokud by jsi jim dal spatne hodnoceni tak muzes zapomenout na early verzi, popr. na E3 a podobne se stebou nebude nikdo bavit.
  • jindra.veliky
    souhlas, kdyz si vzpomenu na vylodeni v Call of Duty 2 (to sice nebyla omaha beach), tak tahle normandie byla zpracovana pekne trapne.
  • jindra.veliky
    Hrozna hra, druhy den jsem to prodal dal...kampan je nudna, plna trapnych momentu (atentat na heinricha, osvobozeni francie, honicka s vlakem a vsechny stealove pasaze, ktere jsou strasne primitivni a neni to zadna vyzva. Do toho porad ty predvidatelny scriptovany pasaze jakoby velkolepe momenty, i ty jsou uz nudne a otravne (uz davno). K tomu stare animace jeste z dob CoD 4, oproti BF 4, ktery hraju, to ma i hrozny zvuky - zbrane zni opravdu jak spuntovky. Pak to ma i takovou nedetailni grafiku, prostredi je vsude takovy "prazdy", slaby textury, proste to ma celkove feeling jako takova "budgetova" hra. Opravdu povedeny jsou jen filmceky (nadprumer) a modely postav. Ta inovace v lekarnickach byla docela fajn, ale stejne jsem za celou hru nepocitil jejich nedostatek. A samozrejme kratky, ale ani mi to nevadilo...MP me nechytl, nic moc mapy, jeste horsi grafika,...dal budu hrat CoD modern warfare remastered a k tomu BF 4, pritom jsem se na druhou svetovou tesil.
  • *1* *1* *1* *1*
  • Hmm, dal bych si remaster Vietcongu... i kdyz ta hra sama obstoji i dnes, jen se mi to na modernich systemech seka jak cyp:(
  • cumpi3
    Tak jsem si nalil sklenku vina a asi vecer stravim zde. Lepsi program asi dnes nevymyslis
  • Zdravím všechny,
    nedalo mi to a musím si rýpnout. Všichni dozajista viděli či hráli tu první misi vylodění. Ze zvědavosti jak to zpracují jsem si hodil gameplay na YT a ten maník to piánko prošel asi během 20s...wtf... Opravdu jsem se těšil a čekal jak to udělají epic prostě masakr, tak nějak úplně ten vstup do té hry...výsledek absolutní ODPAD.
    Vzpomínáte na MoH:AA to vylodění? Jenom asi 2 min dostat se z tý vody, ty zvuky střel? Jak se hnete o píď a znovu vás to přiková za zábranu? To pojetí tam je prostě nepřekonatelný.
    A jen pro info, je mi 30 a už prakticky hry nehraju, ale snažím se sledovat co jak je a být v obraze.

    Opravdu nevím...jestli to dnes hráčům stačí nebo jak to je, že něco takového může mít i tak vysoké hodnocení, prodeje, zisky,...
    Porovnával jsem opravdu jen to vylodění, to mě opravdu zajímalo a tato nová super novinka je absolutně marná.
    Samozřejmě připouštím, že jsem mimoň já, že tomu už dnes nerozumím, ale zas takový dědek nejsem :-D.
    Jaký na to máte názor vy ostatní? Já prostě u MoH cítil tu beznaděj, bezmoc. Tam to byl prostě úplnej masakr ta mise. A tady o x let později z toho udělají 20s immortal běh a finito....
    Mějte prima malý pátek
  • Dobrá Recenze! Lukáš mi by měl dostat více prostoru i připsaní článku a recenzí.
  • Jack1947
    Po super Infinity Warfare ještě lepší kampan a já bych dal 8/10, to je parádní kampan od dob cod1 *5*

    Dopařeno Steam mi ukázal 10hodin to je trochu hodně ne ? asi proto že jsem hrál na hardened procházel jednu misi hodinu, zbytek jsem dohrál na tu nejvyšší obtížnost lol. Musím říct pecka od začátku do konce ani nevadily tolik ty qte.
  • jamar28
    Pardon, zjevně ne, nejdřív jsem se dočetl pravý opak toho, co jsi napsal. Ještě jednou se omlouvám. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit