Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TriangleOfLight
    Jedním slovem dokonalé!
  • Dobrá práce :-) Tohle jsem nečekal
  • Vsechna cest mistre! Zpivana video recenze to by melo mit nejakou svoji specialni kategorii ne? Proste super! Ted si jeste budu muset koupit Call of Juarez a to bych uprime necekal ze nekdy udelam.
  • Nenazval bych to recenzi, ale napad a provedeni 100% spicka :D ... brecim smichy ... Janchore ses frajer
    • bobsh
      Proč bys to nenazval recenzí? Protože si ve zpívanym textu nedokážeš najít informace (který tam jsou, ne že ne)? Videorecenze má sloužit jako doplněk k textový a tenhle účel to splňuje dokonale.
      • Kdyz neco recenzuju tak o tom neco celkem i reknu, aspon podle me... sice to uvedl ve zpevu a no slysle jsem to.. ale prakticky o ty hre nic nerekl :) ...
        • jakto? tam zpiva o konkretnich vecech v ty hre... zbrane, bullet time, game over ve vode - to me sr.lo taky *16*... informacne je to nabity az necekane, klobouk dolu!!!
      • Taky bych to nenazval přímo videorecenzí, ale počin je to parádní, to ano. Kdybych hru už nehrál nebo recenzi nečetl, asi bych některým věcem neporozuměl.
        • bobsh
          to je fakt, ale videorecenze na Games nikdy neměla sloužit jako samostatnej útvar (shodou okolností jsem nedávno poslouchaj starej podcast, kde to Petr uváděl), jenom jako doplněk k recenzi textový, takže ani nemusí shrnovat základní informace
  • celoush
    Na tohle musí mít člověk koule... klobouk dolů *4*
  • Asi někoho zastřelim jestli ještě jednou uvidim reklamu na Evropu 2... Chtělo by to něco jinýho..
    Zajímavá recenze... Nevim co si z toho mam odnést... sem tak nějak odzbrojenej :D
  • Musím suše konstatovat: Ku*va! To je jedna z nejgeniálnějších recenzí, co jsem kdy viděl! A že jsem těch Lukášových videorecenzí viděl hodně... Inu, tohle a videorecenze na FTL by se měly pouštět povinně. Jen tak dál :)
  • Pilgrim66
    Super nápad pro super hru. Thumbs up!
  • oka. ještě nikdy jsem nebrečel, že má hra hodně nebo málo. doma mám pěknej štos papírových score a levelů, kde si nikdo na fóru stěžovat nemohl, jestli má hra 8 nebo 5. ovšem co je moc, to je moc... tituly jako tenhle(kde se vychvaluje spoustu věcí, ale to, že se člověk zasekne za každou druhou texturu atd si nikdo ani nevšimne, že gameplay je tak šíleně repetitivní záležitost, že po druhý misi se už jen opakuje do kolečka..) ale jestliže tomuhle napaříte 8, gridu 7, a METRU taky 7 .. tak teda opravdu nevím kde jsme... metro snad jediná hra za celý jaro(mimo starcrafru) co nebyla zklamání, ba naopak, dějově(pro čtenáře zajímavý spin off) i herně kvalitnější.. ne, neštve mě hodnocení jakékoli hry, ale spíš srovnání těchto... vim, že to píšu pod ýbrsong recenzi(a taky vím, že recenze je útvar subjektivní, ne objektivní), tak přesto mě štve, jak jste tady metro zazdili.tak. můžete mínuskovat..
    • Na cem to hrajes? Ja na ps3 a nemam sebemensi technicky problem. Naopak se u toho velmi bavij, je to snad nejlepsi cistokrevna arkadova strilecka od zaslych casu dooma. Vyborna hratelnost a vyborny pocit ze strelby.
    • Pilgrim66
      Já se o texturu nezasekl ani jednou třeba. A combat mi repetitivní nepřipadá ani při třetím hraní.

      Prostě každej má jinej vkus a nic jako objektivní recenze neexistuje, protože každej člověk má pohled na svět nějak ovlivněnej. Je to stejný, jako že neexistuje absolutní pravda. Někdo miluje CoD, někdo ho nesnáší. V konci je důležitý to jakej máš ty názor ne? VÍš, že je ta hra skvělá, tak si ji užij. Mam pocit, že většina lidí se stejně podíva na Metacritic, kde má zprůměrovaný všechny recenze a user skóre. Já mám hry, který dostali třeba 50 a já je miluju (Mars: War logs) a hry, který dostali skoro 90 (Call of Duty MW 3) a podle mně si to naprosto nezasloužili.
      • Každý má jiný vkus. Ale pravdou je, že combat tu repetitivní je, vždyť ta hra o ničem jiném není, než že střílíš jiné pistolníky a celou dobu je střílíš pořád stejně v podobných lokacích, to samé platí i o duelech. Ale za ty prachy jsem si to koupil, je to vcelku slušná oddechovka.
        • Pilgrim66
          Je to o lidech, třeba v Bioshock Infinite mi ten combat začal připadat repetetivní tak po 8-9 hodinách a to byl doplněný o mnohem víc zbraní, ty ability atd. Právě CoJ to asi řeší tím, že má jenom 6 hodin. Fakt, ale je že Infinite stojí 60 dollarů a Gunslinger 15 a ještě dostaneš Bound in Blood. Ale chápu, proč to některé lidi nebaví tak dlouho. Například rozumím, proč lidi dávaj nízký hodnocení výše zmíněným M: WLogům. Otřesně řešený některý principy (dveře), dialogy atd. ale u mně nakonec převáží skvělý zasazení, super nápad, zábavnej combat apod. Prostě každej má jinej vkus.

          Proto právě doporučuju Metacritic. Člověk má zprůměrovanejch třeba 60 recenzí a pak ještě user score a může si udělat první obrázek. Konec konců, kolik lidí když se jim nějaká hra libí ji poté co dostane nízké score začne nanávidět.
          • Podle Metacriticu jsem si teď koupil Van Helsinga, samozřejmě že jsem koukal i na různá videa atd., ale určitě si na MC ze spousty těch příspvěků člověk obrázek také udělá.
    • no vidite a i presto vsechno je to hratelnejsi nez vsechny cody, crysisy a bfieldy dohromady.
      nepamatuji si kdy jsem naposledy doporucil hru tolika lidem, vlastne ano za poslednich 7-8 let jen tuto a grimrock.
    • Caincz
      Pokud je pro tebe 7 z 10, subjektivních a obhájených 7 z 10, zazděním, tak ti asi není rady ani pomoci. Krom toho, Tomb Raider, Bioshock, Far Cry: Blood Dragon...ani jedna z těchto her není zklamáním. TR dostal taky sedm, taky mohl dostat osm, psát to někdo jiný, NO A CO. Líbí se ti Metro? Tak ti nějaký, byť imaginární, zazdění může být u rekta.
    • Říkal jsem to už 100x a řeknu to po 101. Do p*dele s číselným hodnocením. Pro mě 7/10 u Metra nic neznamená, pro mě osobně je to devítková hra. A CoJ Gunsligner stejně tak. Je mi fuk, že to má mouchy, obě hry mají něco, co už dnes tak moc nevidíš - dobrej nápad.
  • Hele napad dobrej a pobavil jsem, ale taky si říkám, že to vlastně ani není moc videorecenze a že mne ta "hudba" ruší dojmy. Ale asi tu teď budu vypadat jak suchar, tak sorry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit