Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ImDeath
    WOW. Respekt pane Grygar.
  • Normálně do diskuse nepřispívám, ale nyní musím říct, že tenhle styl "songu" se mi hrozně líbí, mám rád country (je mi 24), a tahle písnička má westernovej flow;). Výbornej nápad, super text a melodie co sedne k westernu jak šestiraňák k Billimu Kidovi. Palec Hore Luky!
  • MishKonn
    Pěknej nápad Lukáši, ale vždyť ty neumíš zpívat, goddammit...
  • Možno to niekomu príde hlúpe ale hej, čo tak ukázať aká sme tu na games komunita, dať sa dokopy a zaspamovať twitter techlandu, ubi atď. aby sa o tom dopočuli?

    Toto si to fakt zaslúži! Tak poďme, ja už som im to poslal, nech svet vidí ako sa recenzujú hry od srdca! *4*
    • RakeW
      Myslim, že Poláci by měli radost, když už spustili i tu soutěž o nejlepší cover verzi balady o Silasu Gravesovi.
    • v techlandu by asi i něčemu rozuměli, ale ten Ubi asi těžko...
  • Recenze pěkná ale ta hra to je hrůza.
  • Ten spokojený úšklebek z obličeje asi už dneska nesmažu, hra zakoupena. Můj obdiv patří mistru Grygarovi :)
  • Grifus
    No tak tento styl humoru a kvalita zpevu mi opravdu nesedla. Ale co tak vidim spousta diskutujicich z toho div "nestrika", takze vlastne uspech ne?
  • Pochvala za originální videorecenzi..fakt víc k takové hře myslím netřeba....
    První in game záběry co sem viděl a přesvědčilo mě to abych to při první slevě koupil...
    Arkáda jak hrom co zavání epesní hratelností...moje gusto...
  • Amylee.Anderson
    Co s nějakejma Let's playema... Kterej herní web má TOHLE? Ósom!
  • Lukáši klobouk dolů :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit