Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RE 6 prodejne selhal, protoze je to odpad a rychle se to rozneslo!!
  • Myslím, že v případě šestého dílu, "skalní fandové" šlapali na Capcom dost zřetelně, co se týče povahy obsahu a "kolemjdoucí" čekali jenom na to, co vypadne za novou hru...trochu mě mrzí, že se učí, až po komerčním (ne)úspěchu. Jako PCčkář stále čekám na šestý díl do března, tak čekám na osobní názor a jako zarytý fanda universa, prostě nevidím důvod nekoupit a náležitě si to užiji :))...nicméně zastávám názor, že survival hororům staré školy asi odzvonili (capcom údajně přitakal, že pokud bude silná odezva, tak se bude činit remake druhého a třetího dílu), ale smířlivě vítám nové možnosti, pokud zůstane důstojně zachován přistup k ději a do jisté míry i "realističnost" herních mechanismů. Můj názor pro další potencionální díl (mimo remake, které bych zachoval v tradici prvního dílu) by byl o hororové atmosféře, nějaké prvky adventury, rarita munice (neřekl bych, že každý nepřítel má nutně v kapse krabičku nábojů do 9mm), klidně akčnějšího charakteru a především až spádový děj (nikdy nezapomenu, jak jsem byl dokonale vtažen 0-xtým dílem, než se z toho stala čistá akce s tabulkami na konci ((který díl byl v tomto směru neskonale první nechám na vás))...lets expore that shall we? :)
  • jen ze tam mate preklepy, jinakk fajne dik
    "Což není špatná pvaha, protožr"
  • Bylo by super, kdyby poslední věta, byla věta oznamovací a né tázací. Ale úplně nejlepší by bylo, kdyby byla pravdivá *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit