Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jo, když si nezamknu auto a někdo mi ho ukradne, tak to vůbec není moje chyba.....hm
    • Jelikož narážíš na zabezpečení od sony, tak nechtěl bych se Tě dotknout, ale řekl si absolutní kravinu... Pokud už chceš používat porovnání, tak používej adekvátní a ne uplně mimo (; Jelikož relativně správně by to bylo do zamčeného auta...
      • Zayl
        No já se zase nechci dotknout tebe, ale ty jsi zase "absolutní" pokrytec. :p Narážíš správně na nepoměr v jeho příkladu, ale sám potom aplikuješ stejný nepoměr na hodnocení jeho analogie.

        Navíc podle toho jak dlouho jim trvá tu síť přepsat do použitelného stavu, hádal bych že norty nebyl daleko od pravdy a Sony prostě to auto ani nezamykalo.
        • Asi jsem nepochopil o co ti jde. Je přece jedno jak silná ochrana čehokoli je. na vině je vždycky jen zloděj. mam auto zamceny ale bez alarmu, mam dům zamcenej na jeden západ a né na deset. mam sejf na 5 místnej kód a ne na autodestrukci kdyz se nepovede ho napsat. když k tobě přijdu a dám ti pěstí do obličeje je snad tvoje chyba žes neměl helmu aby se ti nic nestalo? Nechápu ty sympatie vůči zločincům jakéhokoliv ražení. I když ukradnu blbý jabko v obchodě pořád nechápu proč by to měl být obdivuhodný nebo sympatií hodný akt. že někdo něco umí nahackovat a tak toho využije neznamená že se to liší od hmotného poškozování majetku.
          • Whisp
            Ale keď tých zlodejov provokujem a vyhrážajú sa mi, že ma okradnú, tak si to auto zamknem do garáže, dám na sejf 20 miestny kód a dom si pre istotu celý zabetónujem :) Tak isto, keď vidím, že mi niekto ide dať po hube, tak si tú prilbu naozaj nasadím.

            Ukradnúť jablko v obchode vie každý mamľas, ale na hacknutie zabezpečenej siete treba talent, IT vzdelanie a IQ>70. Samozrejme, že hlavný podiel viny nesú hackery, ale SONY tiež nieje celkom bez viny.
          • Velmi pěkně a pravdivě řečeno (:
        • Víš vůbec, co slovíčko pokrytec znamená? Nějak mi to totiž nesedí, ačkoli se snažíš o používání vzdělaných cizích výrazů.
          • Zayl
            Co to je, "vzdělaný výraz", to je výraz s vysokoškolským vzděláním? Heh. Ok, když ti vadí analogie, tak teda "...na hodnocení jeho příkladu, který měl za cíl poukázat na podobnost, či sdílenou vlastnost v obou případech." Doufám že teď už tvé srdíčko zlostí nepukne.

            Vidíš, mě tam výraz pokrytec sedí, každopádně pokud se ti tam nelíbí, vyměň si ho za ten, který považuješ za korektní.

            Nic to nemění na tom, že do něj rejpeš za něco a sám to uděláš v té samé větě. *potlesk*.
            • Zayl
              Máš pravdu nemáme, protože jsi mi dokázal, že jsi intelektuální prosťáček. Ano, použil jsem další fujtajbl slovo. Promiň ale netuším jak to napsat selsky.

              Adios.
            • já vím, co to znamená, mně to vysvětlovat nemusíš. Čti mezi řádky, ale to zřejmě v tom návalu slovníku cizích slov jen tak nejde.
              Sony nějaké zabezpečení mělo a pokud zamčené auto (rozuměj zabezpečené) je uplně "bokem Šardic", když vycházím z blbosti auta nezamčeného, tak to se nemáme očem dál bavit.
      • Inac povedane - Ked si nedostatocne zabezpecim ci uz auto alebo ako v tomto pripade SONY svoje servery a vytiahnem do boja proti technicky vybavenym, vedomostami nabitym osobam (hackerom, zlodejom) a navyse som na slabe zabezpecenie upozornovany dopredu, tak na vine nie som aj ja, ale len a len zlodeji? hmmm.
        • Presne tak, pred zakonem je vinen jenom ten zlodej. Kdyz se nejaky zlodej rozhodne ukrast tvuj autobus, nemas zadnou sanci mu v tom zabranit. A to ani za nakladu, za kterych se ti uz nevyplati ho provozovat. A takhle hackeri/mafie moho zlikvidovat libovolnou firmu, kterou si vyberou. Jedinou sanci je, ze zasahne stat a hackery/mafii zlikviduje. Utoky na sony byly zahajeny pred mesicem a stale trvaji a stale je jim vyhrozovano. Co dela stat aby ochranil danoveho poplatnika, ktery mu plati spoustu penez za bezpecnost?
        • ty si stejné trdlo jak ten nahoře... Budu se opakovat, ale opět použiju moje oblíbené lidové, leč pravdivé: "Pleteš koše s baňama". Si jak bulvární plátek, nic takového sem neřekl a ty v těch příkladech taky nejsi kovaný. Jde o to, že věc je jistým způsobem zamčená a někdo se silou do něj dostává a případně i krade. Promiň, ale jestli tohle je v pořádku, tak "klobůk důle".
  • PS3 < X360 *12*
  • Nenávidím Sony.
    • dobre ti tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit