Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pětku si tento paskvil snad ani nezaslouží. Kdo si chce zahrát Carmageddon, tak ať si dá orig jedničku a ne tento zmršený amatérský humus. Sebelepší optimalizace tu hru nezachrání, kdyby to vyšlo před 10 lety, možná by to bylo o fous lepší.
    • vzhledem k tomu, jak to dle recenze dopadlo, bych spíš preferoval druhý díl.
  • A kdyz mi ta hra jede bez problemu, tak si mam pricist kolik bodu pane Slavik ?
    • Taky nechápu na co si tu všichni "odborníci" stěžují, mě to v Betě opravdu jelo tak, jak je to popisováno v recenzi ale teď po vydání plné verze je to OK. Tak nevím, jestli to všichni hrají na záchodové míse nebo si prostě jenom touží do Carmageddonu kopnout...
      • Na i7 na které rozjedu Unity na vyšší střední detaily, Witcher III na vysoký a GTA V skoro na max a v Carmageddonu mám na nízké detaily udržet stabilních hloupých 30 fps.
        O něčem to svědčí.
        Ale je mi to líto, čekal jsem.. doufal jsem v lepší výsledek.
        • donni1024
          kecas, mne to ide krasne cez 50fps na full HD a tak 35 - 40 v 2K.
          mam i7 4930 a 2GB 680gtx s 16GB ram.
          nepoznam ziadnu hru co by bola tejto podobna tak nemozem zrovnavat optimalizaciu, ale som si isty, ze ked das detaile na nizsie tak to pojde ok.
          hra nepodporuje sli a volant a pohlad z kokpitu, ale to je tak vsetko co mi na tom vadi, inak 8/10
        • *Problém udržet. Edit by se hodil.
  • Odulin
    Škoda. Chvíli jsem zkusil a ta hratelnost tam je. Veliká škoda té technické stránky.
    • prudislav
      řek bych že to bude ideální kandidát na vánoční steam slevy jestli se jim do tý doby podaří vyladit framerate. A podle toho co píšou na Carma-foru a na steamu tak na to maj i speiální tým co to má řešit tak uvidíme
      • Odulin
        Souhlas. Jestli se jim to podaří dát nějak technicky dohromady, tak do toho půjdu. Ta zábavná carma hratelnost tam pro mě prostě byla. Tak nezbývá než držet palce, byla by to trochu škoda.
  • prudislav
    Výborná hra a skvělej remake prvního Cara ve chvílích kdy běží v pohodě (kupodivu na mý GT740M to je celkem často) ,ale pak se někde přiškrtí fyzika která zmrví framerate na zbytek závodu. Grafika vypadá přesně jak slíbili v KS takže v tom problém nemam. Hratelnost je přesně taková jaká má bejt a jsou tam i zajímavý nový režimy
    Snad se jim to povede opravit - za mě 8/10 pokud se jm podaří opravit optimalizaci,
  • Ted su nejsem jisty ale nebyl v kazdem carmagedonu hlavni zavod s dojetim prvniho do cile s tim ze se tam hlavne mastilo a do cile se dojet nemuselo?
  • MickeyMutant
    Nedá mi to, ale musím znovu napsat, že při čtení recenzí mi občas činí problém se popasovat s vaším číselným hodnocením. Jan Slavík o novém Carmageddonu napíše, že je v otřesném technickém stavu, že podobně příšerně se hýbající hru nelze tolerovat, že v zalidněnějších scénách akce padá k jednocifernému FPS a na konci dojde k logickému závěru, že hru v podobném stavu nelze doporučit. Naprosto pochopitelné. Závodní hra prostě nemůže probíhat formou slideshow, to by se dalo s přimhouřením obou očí tolerovat snad u logické hry, adventury nebo tahovky.

    Následuje pětka, což je známka Průměrná, stojící mezi Dobrou šestkou a Otravnou čtyřkou. Možná by opravdu stálo za úvahu opustit stávající bodový systém, když se vám ani u podobně pokaženého remaku nechce udělit nějaké trochu textově korespondující číslo.
    • Pointa je v tom, že někteří lidé tu hru opravdu mohou hrát plynule a tím pádem si mohou vychutnat hratelnost a herní mechaniky, které jsou, podle mého názoru, skvělé.

      Já hru hraji na 30 FPS, což mně osobně stačí, a hru si užívám. Nicméně chápu, že spoustě lidem ta hra prostě funguje strašně, nebo očekávají stabilních 60 FPS.

      Hodnocení proto podle mého názoru celkem odpovídá.

      Jenom mě trochu mrzí, jak málo se recenze u C:R vyjadřují o naprosto bezkonkurenčním modelu poškození, který je alfou a omegou celé série. Jako kdyby byl takový model standardem ve všech závodních hrách, což ani náhodou není. Ten model je v podstatě světový unikát a má dokonce featury, které nemá ani BeamNG.
    • nightborne
      "Nemusí sem nutně patřit hry s opravdu vážnými problémy v hratelnosti nebo technickém zpracování, jak tomu obvykle je. I zdánlivě bezchybná, ale bezkrevná a nudu vzbuzující hra si zaslouží průměrné hodnocení. Dá se hrát, ale pokud najdete podobnou a lepší hru, rozhodně jí dejte přednost."

      To mi k tomu prostě sedlo. Protože herní kvalita tam vcelku je, že ano, akorát hrozná škoda tý technický stránky =).
  • ked som klikal na link tak som cakal tak 7/10 pricom som sa bal ze skoda lebo ja by som tomu dal aspon 8.

    ale 5 ma fakt prekvapilo. akoze tiez ma stve ze hra by mohla ist plynulejsie ale myslel som ze to je problem starsieho pc. mne osobne ide hra fajn ale sem tam citim nejaky drop fps (mam gtx580 :).

    pri hre som sa bavil. som rad ze znovu ozivili carmageddon ale bolo by fajn keby to optimalizovali.
    je pravda ze som asi dost velky fanusik. c1 som presiel na pc x krat a na mobile y krat, c2 trochu menej ale tie hry ma proste bavia. vzdy je to taky prijemny relax a pri tejto hre to citim podobne.

    hru som nehral asi mesiac lebo som nemal moc casu. ale mne osobne tam chybalo viac trati. prislo mi ze sa trochu moc opakuju.
    pacia sa mi nove mody (zbieranie checkpointov, zrazanie konkretnych chodcov alebo hra na babu :) nove powerupy mozu vyuzivat fyziku hry a aj to robia co sa mi paci ale prijal by som este nejake dalsie sialene powerupy. chcelo by to zapojit este trosku kreativitu
  • Když jsem řekl že to nedopadlo nic moc a je to spíše nostalgická záležitost... málem jsem se posral (neposral) z umínusování... a hle *14* *5* No neměl jsem pravdu? ono to ani navíc nevypadalo spíš na méně. Po tom co předvedli v alphách.

    Jinak ses chytl za nos? cenzore žes mi dal ban jen na 2dny? jsme jenom lidi vid. *4* Taky tě mám rád.
  • lol podívejte na steam recenze, mně přijde na hlavu jak si lidi přečtou jednu recenzi a ještě k tomu na games (názor jednoho člověka) a hned píšou jak je hra špatná a podprůměrná a jak se nepovedla a že další kickstarter fail a podobná moudra
    • Ristoro
      Hra je to podle mě parádní, zachovali toho ducha série, grafiku vůbec neřeším. Jenže ta hra se hýbe hůř, než Wolfenstein, AC:Unity a Watch Dogs dohromady a všichni víme, jak špatné porty to byly. Ubisoft to třeba posr4l víceméně z vlastních peněz, jenže tohle financovali fanoušci, proto tady bude ještě větší hate.
      • nightborne
        Nejen podle tebe... "parádní" bych možná nepoužil, ale určitě splňující očekávání a příjemně zábavná. Jak už jsem psal, nebejt tý otřesný technický stránky, byla by tam ta sedma určitě =).
    • nightborne
      Já ti nevim, jak často monitoruješ jiný hry právě tam, ale 75% na Steamu opravdu není moc =).
      • Jj souhlas. Kolem 70 procent na steamu byva vetsinou tak 50-60 na metacritics
  • Vážená redakce, ačkoliv se moc nezapojuji mezi pisálky do diskusí, tak mi minimálně nedalo vaše hodnocení optimalizace hry. Neříkám, že by nebylo na čem zapracovat, ale osobně žádné poklesy snímků o kterých píšete nevím. Grafická stránka by mohla být jako vždy lepší, ale Carmageddon jsem vždy bral jako oddechovku, která měla hlavně bavit a to se zde z mého hlediska studiu povedlo na lepší hodnocení. Ani v předešlých dílech nešlo zdaleka o to aby to bylo o nečem jiném. Vždy bylo na výběr, projet všechna kola, zničit nepřátelé nebo obyvatelé .. zde je to to samé + nějaké zpestření v podobě splnění i jiných úkolů. Moje i5 4670 a R9 280X zvládá hru na plné detaily ve FHD v rozmezí 35-60fps stabilně cca 45fps. Netuším kde máte chybu v PC, ale ve hře to nejspíš taková chyba nebude. Nechci tímto říct, že hra je TOP, ale jako relax zcela plní to, co jsem osobně očekával a chápu že mnozí nebudou souhlasit. Nemusí .. jen tím chci říct, že by hodnocení her mohlo být poctivější, kdy může odradit spoustu potencionálních kupců. moje hodnocení je 6,5- 7/10 .. hra má co dohánět, ale taky má co nabídnout. Optimalizace není kámen úrazu a hratelnost také ne. Hru hraji na Xbox ovladači a hra funguje výborně .. mějte se a pařbě zdar! *4*
    • nightborne
      A tak to taky přesně má být, protože spoustě potencionálních kupců by to absolutně nešlo hrát. Že máš zrovna štěstí a jde ti to v pohodě je samozřejmě fajn, ale já a mnoho jiných ho nemělo, a to se u hry prostě nesmí stát.

      Kdyby byla hra technicky v pořádku, dal bych cca tu sedmičku taky, to jenom tak pro pořádek =).
      • Určitě s tebou souhlasím, že něco takového se stát nesmí. Moje reakce směřovala na redakci, kdy jejich do nebe vyhnaná sestava s i7 a GTX 770 to skoro nerozdýchala už na startu. Kdy uvádí že se skoro nedostali přes 35fps .. chtěl jsem sdělit ostatním, že hra umí běžet i normálně. =)
        jinak 7/10 je podlě mě akorát .. *4*
        • nightborne
          Jenže to je právě ono, ty, a určitě i jiní, měli štěstí, že jim to běží v pohodě, zatímco mně to třeba běželo strašně a spoustě dalších lidí taky, včetně jiných herních žurnalistů - namátkou ze zahraniční publikace:
          "Whenever it feels like working, it delivers the Carmageddon we all now and love, but you should rather wait and hope it's all fixed before buying it."

          Což je přesně parafráze toho, co je i v recenzi na Games =)
          • Jak jsem psal, souhlasím s tebou a je to velký problém. Nezbývá nic jiného než čekat, že se dostaví patch, který hru opraví do hratelné podoby i pro ostatní hráče a hru si řádně vychutnají *3*
            • odpověď pro Monetizace na entou ... s Tvojí odpovědí nesouhlasím. Hra má určité nedodělky, jako každá druhá dnes. Ale příspěvkem co jsem napsal, jsem chtěl ostatním pouze zdělit, že v mém případě se neděje to, co psali v recenzi. Hra mi nepadá, beží mi dobře a stabilně. Hru jsem koupil na steamu v early stádiu s carma 1,2,TDR2000 v akci cca za 15eček, tak to tolik neřeším proti budoucím kupcům. Musí sami zvážit jestli jim ten kup za to stojí nebo ne. *3*
            • Takze souhlasis s redakci, ze je lepsi nekupovat kvuli nedodékum? :-P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit