Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl sem zvedavej jak to dopadne. Nejsem zadnej gamesnik ale carriera si obcas na STcku pustim. Vlastne i na TTcku. A jak vidim, nema cenu utracet za tohle .... Zlaty ATARI a hry co na nem mame.... *3*
  • Delal sem na tom zrhuba dva roky zpet jako tester a takhle dorubana ta AI teda nebyla... svoje mouchy mela, ale podle toho co o tom ted slysim tak je to tak 100x horsi... mno a nebo od te doby udelali teren a pathfinding clenitejsi... tezko rict... kazdopadne je to (jako obvykle od bohemky) desna ostuda... *7*
    Jo a jeste bych se rad zastal Raista jakozto hlavniho programatora... nevypada tak jako na obrazku *15* a delal co moh... bohuzel nejvetsi problem celeho toho projektu byla jeho tahlost kdy se kolikrat menili technologie atp. a nakonec je z toho enginu docela slusnej paskvil *9*
  • ten prehravac je tak naho*no ze to uz snad vic nejde
  • A zase. Proč musel celou recenzi zprznit jedním vtipem? Kdyby tam nechal jen ten poprvé a pak ten poslední na konci, bylo by to vtipné. Opakovaný vtip přestává být vtipem, natož pak několikrát opakovaný, jakkoliv je krutě pravdivý.

    Ve fix bych nedoufal, na tohle se, spolu s dalšími nešvary upozorňovalo v betě a jak vidíte, k žádné opravě nedošlo. Když to neopravili za toho půl roku nebo jak dlouho běžela ta beta, tak teď už těžko.
    • Black_Hand
      koukam, ze ti unika hlavni myslenka schovana za temi opakovanimi a pritom zapusobila tak jak mela. zajimave :).
      • No to máš asi pravdu, že mně uniká. Nechtěl bys mi to teda objasnit? Ukaž mi, babičko, "jak se na lopatě sedí". *4*
        • Black_Hand
          cilem recenze je ti co nejlepe priblizit zazitek ze hry autora recenze a co nejlepe popsal veci, ktere by te mely zajimat. kdyby se ten vtip objevil jen jednou tak by si nepocitil tu frustraci, kterou zazival autor recenze a proste si to zametl pod koberec jen jako jednorazovy "vtip k zasmani".
          • Aha, tak to jo. Kde je ale potom vtip k akceleraci myši? To je totiž taky pěkně frustrující.
            • Black_Hand
              odpoved se nabizi: recenzenta to neprudilo, protoze si toho nevsiml. to jestli je to dobre nebo spatne je druha vec :).
  • No Hostile Waters se mi i s alteregem duší mrtvých vojáků bojujících v novém ocelovém těle moc líbily . Samotný styl hry máš ostrov, cíle, nepřátele a můžeš se libovolně přepínat do vozidel jsem obdivoval už na Amize v Armour-Geddon . Prostě taková arkádová strategie ...

    A všechny se hrály pohodově a zanechaly příjemný pocit toho , že ve hrách je stále kam jít .
    Bohužel tohle retro od Bohemky dojíždí na staré známe potíže Flashpoint/ARMA serie . Ačkoli je mám rád za to že snad jako jediní ještě dělají ostrovy , kde se pobybují samostatně reagující jednotky a nesází jen na hustě proložené scripty , stále nejsou schopni dotáhnout chování spolubojovníků do použitelné podoby . To co jsem viděl ve videu mnou zamávalo - přesně tohoto jsem se obával . Opět vrtulníky co nedoletí ....
    • Pravda u Hostiles.. byla vinikající recyklace,ta by se zde hodila jako ta "výplň" a že si ten nápad půjčím bych se nestyděl.Ještě skillls za dobrou službu,ale to už plácám :-)....
      ps:video nelhalo o to víc je třeba dbát na trasu jednotek :-)
  • RazorProduction
    KDE JE BORDERLANDS 2 a jasom myslel zesa vam da verit vam a politikom *7*
  • Black_Hand
    jako maly jsem na carrier command vzdycky nechapave ziral a byl tak leda schopen vypustit manty a walrusy, takze to spojeni moc nemam. kdyby se aspon mohlo na rizeni jedne lodi + prislusnych jednotek mohlo podilet vice lidi.
  • Pekna recenze a moc za ni dekuju :)
  • Naprosto trefná a pravdivá recenze!! Souhlasím se vším, taky jsem zažil CC na 8bitech :)
  • Výborná videorecenze! Parádně jsem se u ní pobavil. :D Jinak hra se mi moc líbí, doufám že Bohemka AI brzy opraví.
    • :) Bohemka AI zatím vždy opravovala tak , že doporučovala pořítit lepší HW :/ ... jste na to připraveni ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit