Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ked sledujem to ako su ceske ceny casakov prepocitavane na eura tak neviem ci sa smiat alebo plakat...
    SCORE - 199kc - 9,92€ (299sk)
    LEVEL - 200kc - 11,29€ (340sk)

    *7*
    • ja se divím že to ještě někdo vubec čte v době internetu :-)
      • Sice máš mínuska, ale souhlasím s tebou, jen těžko si dovedu představit nějakej obsah kterej by nebyl na internetu k sehnání. Mám doma spoustu starých levelů a nějaký score na hromádce pod postelí, když mám chuť podívám se tak trochu z nostalgie a tak trochu abych se podíval jak se recenzent rozplývá nad pěknou grafikou čtverečků a pobavím se, ale novej časopis už bych nekoupil, to radši přidám další dvě kila a vemu mladou na film do kina. Tady, ale vyvstává otázka, proč chodit v době internetu do kina?? :)
        No samozřejmě proto, že je ráda, když ji vemu někam ven, jinak bych už ani za to neutrácel
        • Ještě před 2 letma (než v podstatě všichni z LEVELu přešli na Games) bych ti řekl, že názory lidí, který jinde než v tom tištěným časáku neseženeš. Bohužel teď tam zůstali jenom Michal Rybka a Dan Vávra a kvůli nim si celej časák kupovat nebudu.
        • přesně jak píšeš i já kupoval Score,Level a Gamestar (trochu jsem to přeháněl ) dnes u to nema cenu , je to na druhou stranu škoda , ale dnes si všechno najdu na netu a je to aktualní :) jinak samozřejme do kina stale chodim kvalita je kvalita.
    • jj to je dost extrem. dufam ze si to ziaden slovak nekupuje. oj*bat ich do riti
      • Je vůbec na slovensku nějakej podobnej časák s dvd přílohou zaměřenej na hry?
        • neviem, ked som bol mladsi som kupoval level, potom prisli internety
        • Ak myslis slovensky casak tak asi nie. Teda este par rokov spat vychadzal HRAC no uz som ho dlho nikde nevidel. Asi skoncil.
  • T.e.o
    Kdybyste měl někdo zájem o stará čísla časopisů Score (1 - 37), Level (první dva ročníky) a Excalibur (11 - konec), napište. Je to kus poctivé historie ve skvělým stavu. Na ceně se určitě domluvíme.
    • Měl bych zájem o první 2 ročníky Levelu a i ta čísla Score. Nabídku napiš na karelpipin@seznam.cz Díky :)
    • ja to pred rokem hodil na aukro od 1,- a kupodivu jsem nejakou tu stovku za nekolik casaku dostal
    • ahoj, taky bych měl zájem o Score 1-37; můžeš mě prosím napsat nějakou svou představu o cene na: mmaaee43@gmail.com ? dik
    • Kdysi jsem zkoušel prodat Score a Levely, od 1. čísla až do nevím kolikátého. Výborný stav. Nikde jsem kupce nenaše,l a tak šlo těch X desítek kilo papíru do sběru, protože už to zabíralo moc místa :)
      • Jo taky jsem pár kompletních ročníků odnest do sběru. A musím říct že jsem se docela pronesl *1* I když já jsem kupce ani nehledal prostě jsem to položil ke kontajnerům. Ale v koutku duše jsem doufal že si to někdo vezme než to zmokne *13*
        • :) Já si schovávám jen první čísla ... Fifo , Bit i Score mám ... Level s opicí (myslím) jsem tehdá rozstříhal protože z počátku to byly pěkně tenké noviny ...
      • No na aukru by se určitě zájemce našel a kolik chceš za ty score 1-37?
        • T.e.o
          Nejraději bych to prodal všechno. Cena za ty Score tak 10 Kč za kus, při odběru všeho dám slevu.
          • Zájem bych možná měl, kolik je dohromady těch excaliburů?
      • T.e.o
        Vypadá to, že dopadnu stejně.
  • Pořád moc drahej hajzlpapír...
    • DVD mozno pouzit aj opakovane *1*
      • To může dopadnout hůř než Drdův kalašnikov *1*
    • Ale oproti klasickému tolik neprosakuje *1*
  • Vitekb
    Většina byla řečena v té krátké části diskuze, kterou jsem přečetl a mě nezbývá než přitakat, ale fakt je "vtipná" ta cena na Slovensku. Takže po zlevnění to tam stále stojí jako v ČR před slevou? To musí mít Slováci radost. *7*
    • po zlavneni to tu stoji stale viac jak pred zlavnenim u vas:)
      • Proto doufám, že tu nikdy nezavedem to šmejdský euro
        • to nema naozaj nic spolcone s eurom, to je len o jebnutosti dodavatelov
  • Jenže ten časopis co tu většina popisuje nedělal název LEVEL ale lidé kteří tam psali. Byla era Fridricha pak delší era Drakena a pak tam přišel rybka a tady Polačkova parta a Level byl na svém vrcholu.

    Jak odešli tihle lidé tak zustal v podstatě jen název a nezachráni to ani Dan Vávra. Holt kdo měl rád level kolem roku 2000- asi 2006 tak se musí smiřit stím že se přejmenoval na GAMES.cz


    A je to dobře internet nabýzi daleko více možnosti viz. videa gamescom...ano na DVD level byli taky videa a hlavně magy (sám sem tam jeden dělal sice vyšli jen 3 čisla...mag se jmenoval Jizva) samozdřejmě stalici byla Bazooka. Jo to byli časy ale v té době byl ještě dial-up a dostat se k informacim o hrách nebylo tak snadné...
    • Robotron3
      Z party ti tam zbyl Pavel Dobrovský ;)
    • za 200 vlastně mužu mít mesični internetové připojení :) Což něak nemá konkurenci s recenzemi které stejně jsou subjektivní a né přimo zaplacené ale samozdřejmě na plno hubu to nikdo říct nemůže.

      Papirovy časopis se musí uplně změnit. Musi se jednat o zajimavá temata. Předevšim o rozhovory o pořádná zamyšlení o něco co bude autorsky hodně originalní :)
      • :) No jo ale Modrák má svůj blog ,Rybka je sám a Vávra těžce vyvíjí .... Podle mne chybí víc skutečných herních novinářů , nerdů a insiderů v českých herních časopisech . Recenze v papírovém médiu nemohou konkurovat online zpravodajství . Obsah herních časopisů se musí změnit jinak budou stále paběrkovat a upadat .
        • Robotron3
          Oni by ti novináři i byli, ale muselo by je vydavatelství náležitě zaplatit.
  • Kdo by dneska kupoval časopis bez plné hry ? Recenze jsou jako z automatu a tematický článek jeden dva za číslo ..... Obávám se že ani s mini odlehčenou mini verzí do 50Kč by se prodeje zázračně nezvedly .
    Level je drahý ..... 200 Kč stojí i Score které z kvality papíru slevovat nemuselo a stále má minimálně 4 srovnatelné plné hry vůči obvyklé jedné průměrné u Levelu ...

    Akční cena zní jako labutí píseň ....
  • voodoochild
    Vzhladom k svojmu veku som level začal čítať až v roku 2005 alebo tak nejak a potom až do odchodu pevného jadra redakcie . Score som čítal len párkrát ale ich spôsob písania mi moc nevyhovoval . Na level som vždy odcenoval hlavne články od Michala Rybku , ktorého dodnes považujem za jedného z najlepších (a dosť možno aj za najlepšieho ) autora na miestnej hernej scéne . Ak niekedy výnimočne vytiahnem nejaké čílo levelu z krabice tak vždy čítam len jeho alebo Vávrove komentáre . Taktiež level istého času začal poskytovať obrovské množstvo pôvodného a IMHO velmi kvalitného videomateriálu . Rôzne videotémy, videorecenzie , rozhovori, preložené making-offká atd. všetko som to vždy napozeral . Tiež si spomínam na mnohé diely LEVEL TV , niekomu asi ten humor moc nesedel a zo začiatku to bolo trochu divné ale ked som si spätne pozrel niektoré novšie diely tak som sa výborne pobavil a myslím že redakcia v tomto smere obrovsky autorsky dospela , či už išlo o vizuálnu a formálnu stránku alebo o kvalitu samotných gagov . Nikto mi proste nevyhovorí že toto je výborné : http://www.youtube.com/watch?v=vDaLVYQIbVg *1* Každopádne ale treba zatlačiť slzu nostalgie , level už som asi rok a niečo nekúpil hlavne kvôli neúnosnej cene na slovensku ktorá ani teraz nieje úplne ludová ale minimálne kvôli riddickovi zvážim kúpu a ked už nič tak aspom zistím či sa to ešte stále dá čítať .
  • Veskoslav
    Level? Za ty léta šíleně upadl, pamatují doby, kdy jsem své dvě měsíční kapesné utrácel za Level Mini(cca 26 Kč matně si vzpomínám při kapesném 20 Kč/měsíc), pak jednou za půl roku velké číslo s CD, později DVD. Někdy v roce 2004 jsem to přestal kupovat úplně, přestalo mě to bavit číst. Minulý měsíc jsem si to koupil jenom tak ze sandy, abych se podíval, jak na tom je. Tragicky. Nejenom, že recenze jsou pomalu jak od "redaktorů" z idnes, ale i výběr "novinek", články o sestavách atd. je tragédie. A o ceně raději nemluvit. Fakt naivita si myslet, že v dnešní době internetu a Steamu (popřípadě GoG či něco podobného) jim někdo bude kupovat tak drahý časopis. Ať udělají MINI za 50 Kč a vykašlou se na velký formát a hru, ať dají ke stažení za mírný poplatek na svých stránkách.
  • Tikov
    LEVEL jsem četl v době miniverze (za 26 kč tuším), pak mini zvětšili a zdražili (asi 50 Kč) a pak si začli stěžovat na ohromně nízké číslo prodaných výtisků (asi 14000 v té době, hledat to nebudu) a mini verzi zařízli s tím, že lidi přejdou...
    Já jim ze svého hanebného pohledu ty 4000 přeji... ale mini bych si možná občas ještě koupil.
  • Jack1947
    Level jsem mnel rad a mnel sem cisla uz od roku tusim 1998, pote od 2006 sem sai ho predplatil, jenze pred rokem jsem skoncil, proste uz mne to nak prestalo brat plne hry bry, mozna si ho i nekdy koupim jasne asi slo i o cenu no. Score si kupuji casto a premyslim ze si ho i predplatim pac to mnelo navrch vzdy... minimalne her co se tyce neni nad vuni cerstve vylisovaneho papiru... *15*
    • 13_11
      Nic ve zlém, ale na to, že si LEVEL kupuješ od roku 1998... píšeš strašně.
      • Jack1947
        Ja se tady budu obhajovat ze, a od roku ho nekupuju jen sem k nemu poprve privonel., jsem dylektik atp... je to zle ale bude se to semnou tahnout furt holt nekdo mnel stesti a nekdo ne jinak jsem normalni, Kluk 21 185cm a 92kg takze ok , be more polite please.
        • voodoochild
          Myslím že ak už sa obhajuješ takou " poruchou " mal by si o nej aj niečo naštudovať . Dyslexia je poruchou čítania a s písaním skoro vôbec nesúvisí . Ak máš problémi s písaním v zmysle škaredého rukopisu tak je to dysgrafia a ak ide o problémy s gramatikou tak je to disortografia . To viem pretože pánboh/genetika/vývoj mi hojne nadelil oboje . Snažím sa s tým zápasiť ale moja gramatika je stále príšerná a rukou písaný text by si po mne lúštiť rozhodne nechcel . Napriek tomu že možno vyzniem ako blbec sa na svoje poruchy neodvolávam zakaždým ked ma niekto napomenie . Je lepšie priznať si chybu a radšej písať menej alebo sa poučiť a snažiť sa viac *3*
          • Jack1947
            Lol a moralizovani mam nejradsi yeah. Booze dit je to normalni a sou lidi natom hur tak klidek pohoda a tabacek.
            • Jack1947
              Too Jarda 45-46 a obvod nevim Hnede oci a jinak tmave hnede vlasy.
            • Ještě jsi nenapsal velikost bot, obvod pasu a barvu očí:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit