Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja si papirovy casopisy kupuju jen kdyz jedu na dovolenou ... doma me staci games.cz a steam :D
  • tak jsem tyhle časáky kupoval kvůli přiloze (kolem roku 2005), protože tehdy internet měl v okolí tak 1 z 5 a já to nebyl. Jo, jo, byly to krásný časy, když jsme s kámošem strávili celej den u mého jednojádrového procáku a 256 mb RAM, a zkoušeli snad všechny demíčka a pak pařili přiložené plné hry. Bohužel rozvojem internetu a taky z důvodu, že hry přestali být středobodem mého života, jsem hlavně Score kupovat přestal. Ale vzpomínky mi zůstanou vždycky
    • Zayl
      Bohužel? Ummm...
  • Level i Score, jsem si kupoval od roku 1999, později občas i nějaký ten Gamestar a Doupě. Vždycky jsem se na to třásl 14 dní dopředu a to bylo radosti, ulovit ho na stánku. Měl jsem nějaký čas i předplatné Levelu. A dnes? Už jsem si to nekoupil roky a vůbec mi to neschází. Vidím ty časopisy pravidelně v obchodě, podívám se na plnou hru, "hmm, zajímavé" a jdu dál.

    Přestal jsem si Level kupovat v okamžiku, kdy jsem si uvědomil, že recenze a preview současných her, mě vůbec nezajímají a jediné věci, kvůli kterým si časopis kupuju, jsou úvahy Rybka/Vávra, témata o starém hardware a hrách a podobně. A dávat za 5 stránek 200 a víc korun, to mi přišlo drahé.

    Navíc. Score se postupně horšilo víc a víc a přestávalo se to dát číst a Level se postupně přeměnil ve Score - graficky, i stylem psaní. Prostě chaotická barevná smršť pro mladé a neklidné, plná božích vtipů o zahnědlých trenkách, slintání, stříkání a podobných extrémně "čtivých" tématech. Za panování Honzy Herodese byl Level na špici, graficky i obsahem. Nevím jak to dělali, ale na ten časopis se výborně dívalo a články byly zajímavé a zábavné (i bez zahnědlých trenek). Pak ale Draken začal ze Score tvrdě kopírovat a myslel si nejspíš, jak na to vyzrál - ve skutečnosti tím ten časopis zkazil.

    Pamatujete si na to ne? Score ohlásilo, že na DVD bude film - a v Levelu musel být taky. Score přineslo hru - Level koupil její novější druhý díl. Score ohlásilo nový design - Level ho musel mít taky, ber kde ber. Postupně ze Score převzali i styl psaní (plný vulgarit). Nedalo se na to dívat, nedalo se to číst a Vávra s Rybkou prostě všechno nezachránili.
    • Mám na to velice podobný názor.
      • ano ano jak už jsem psal níže kolem čísla 50 rok 1999 byla zlatá éra levelu a ten desing byl prostě dokonalej abyla tam super parta grafiků viz strana 42 nebo jak to tam tenkrát bylo určitě si na to mnoho z vás komu bylo v tej době aspon 14 let vzpomene:-)
        • Mam je vsechny z toho roku a jeste dnes si je procitam (vetsinou na WC :) a narazim tam stale na neco noveho nebo spis uz zapomenuteho. Dneska uz Level nekupuju ani kvuli tem plnym hram.
  • 260 kč za časopis ? to jsou židáci
  • ...a já si ten novej levnej level koupím, aby viděli, že to má ještě cenu...

    můžou si vzít vaše životy, ale nikdy vaši svobodu!
  • Amylee.Anderson
    Vzhledem k mýmu věku pro mě ty internety přišly poměrně brzo, takže když jsem se o to začala aktivněji zajímat, už byl k dispozici. Ale stejně si pamatuju, jak jsem ve škole, na základce, pomáhala se sběrem a někdo tam přinesl krabici, kde byly levely, my na to koukali jak na zjevení, kdo si dovolil vyhodit. Jeden jsem si ukořistila četla to jako svatou knihu :D
    • DangerousDave
      to ja som na základke čítal dobrodružstvá káčera Donalda :D
      • Pethulla
        :) nápodobně - a asi nás takových bude víc. Tehdá se to ještě jmenovalo Mickey Mouse a už v tom roce 1990, kdy to začalo vycházet to stálo docela dost. Celých 19 korun československých.
    • u dievcat je to dost rarita ci ? Mozno v cesku ani ne ale na slovensku nepoznam nejak zeby dievcata sa zaujimali o hernu scenu
      • vela mojich kamaratok hry hra, je to uplne bezne. ked poznas len pipky s 40cm podpadkami co sa k*rvia na kazdom kroku tak je jasne ze sa asi nehravaju hry
      • jindra.veliky
        na slovensku uz mate hry? *15*
        • mate uz v cechach dialnicu?
        • voodoochild
          Samozrejme : Na slepú babu , kolo mlýnske , schovávačka . Zo západu k nám dokonca prichádza nejaká novinka menom " Člověče, nezlob se! " ale mne sa to moc nepozdáva . Je to moc zjednodušené , pravidlá ako pre blbcov , všeliaké divné obrázky... ...už to nemá tu atmosféru a to srdce ako staré klasiky...
        • tak ten byl dobrej *1*
      • Amylee.Anderson
        No nevim nevim, tady na games soutěže poměrně často vyhrávaj nějaký tajemný holky :D
        • dira
          Ale většinou sou to přítelkyně chlapů, které nevydrží nátlak mužského pokolení a zašlou mail taky aby byla větší šance na výhru (a kde nejsou přítelkyně , jsou maminky :D )
          • Amylee.Anderson
            Díky za vysvětlení, napadlo mě to :D
  • Nevidím žádnou výhodu papíráků. Na netu v CZ / EN najdu takových věcí a novějších, že bych 200Kč rozhodně nedal
    • počkej až budou všechny nety zpoplatněný, to si za 200 Kč na měsíc nepředplatíš ani jeden *1*
    • proto by časopisy neměly fungovat jako informační, ale jako zábavní médium. v rychlosti zpráv nemůžou konkurovat, ale můžou konkurovat zábavností textů, tam vůbec není problém.
  • kupoval som kedysi level obcas ho kupim, teraz je to len score. Pre ceskych citatelov len pripomeniem ze na slovensku to stoji 14,55 eura co prosim je neuveritelna cena- po prepoctu 360 kc , kto si to ma kupit ? Score stoji pod 10 eur , je vacsi , ma viac stran atd... kde su tie stare casy vzdy v stanku som si kupil bud level, score a este gamestar rovnaka cena 199 SK to boli casy pre mna odoberanie casaku vtedy bolo ako nejaka subkultura, internet este bol slabucky, herne weby neboli a teda ani obsah pripadneho cdcka sa nedal inak zohnat.
  • Ja mam nekolik rocniku excaľiburu od cisla 5. A pak score, level jsem kupoval sporadicky. Pak jsem to prestal kupovat uplne. Pak zase sporadicky kvuli nekterym hram. Pak jsem si zaplatil predplatne za rocnik 2010 score, ale vy hazelo dost divne, bal jsem se ze krachnou, takze jsem ho neprodlouzil a od te doby si nekoupil nic. Ale presto si myslim, ze casopis ma svuj vyznam a smysl. Clanky jsou v nem trochu jine, vic profesionalni a hlavne, skrz casopis se snadno vraci do minulosti, kdy na cloveka dychne tehdejsi atmosfera. Tohle web neumi.
    • naprostej souhlas... odebírám score a dokud bude vycházet (a mě budou bavit hry), tak ho odebírat budu.

      je to super čtení na hajzl, nemusím nikde nic vyhledávat, nejrůznější zajímavosti mám pěkně na podnose a strukturovaný, jejich styl psaní mě pořád ještě vcelku baví, je tam minimum překlepů, protože je tam člověk, co to koriguje (což na webu nejde, všechno musí bejt hned hned hned, a proto je ta úroveň občas tragická), jsem dokonce radši, když nestihnou "exkluzivní" recenzi, protože pak na ni mají o měsíc víc času a není to blábol po týdnu hraní... já si rád počkám na kvalitu.

      ani ty necelý dvě stovky měsíčně mi nevadí, když vydělávám. Level, bohužel, mě svým stylem psaní neuchvátil (za celou dobu asi 10 let, co jsem ho občas měl v ruce), a kupoval jsem jen tehdy, když byla plná hra, kterou jsem chtěl do sbírky... a taková už tam bohužel nebyla dlouho. škoda, konkurence je vždycky výhodná pro spotřebitele, tak snad ještě vydrží...
  • NO, tak jak to tady čtu tak se nestačím divit, papírový výtisk že nemá cenu? At mi někdo ukáže jediný server kde se dočtu tolík info nejen o hrach a serepetickach jako v papirovych casopisech. Nemluvě o tom že hry uz nehraju tak moc jako dřív ale ta informace ma pro mě pořád obří cenu. Navíc všecky ty hry co jsem hrával dřív jsem z 90% stahoval z netu a ted cítím nějakou satisfakci tím že si ty hry kupuju třeba stím časákem. Riddick za 200 i s férovým čtením? Je to moc? Tak potom nevím za kolik by to už bylo málo. Tedy milé SCORE a LEVEL držím palec a doufám že i dál si vas budu moct koupiti :)
    • Tam je spíš problém že se na to hledí vždycky kvuli těm hrám. Mě třeba nezajímá že tam je riddick kterej mam už ze score, ale chci info a ne hry který stejně nehraju a hlavně v době kdy AAA hry několik let starý nebo i novější se daj sehnat na steamu nebo GOG někdy i za kilo už tahle příloha dávno ztrácí význam. Času je na vše málo takže si chci hrát co mě baví a ne co mi přinese aktuální level, proto bych dal přednosz jen časáku za kilo a myslím, že je to adekvátní cena když se to porovná s jinejma časákama co jsou na trhu o autech, muzice, společnosti. Nevim proč by měl bejt časák o hrách několikrát dražší když jiný nejsou a test třebas nějakýho auta si myslím neni rozhodně lehčí než test hry.
      • MrSanta
        Souhlas, plná hra u časáku pro mě ztratila význam už dávno. Bez přílohy, za stovku bych koupil každý měsíc. Ideální čtení, když člověk sedí na trůně nebo se kodrcá prostředkem hromadné přepravy osob. Škoda, že zrušili MiniLevel, ten byl pro mě super. Sice se časopis nemůže aktuálností logicky rovnat internetu, ale pohoda čtení je pro mě nesrovnatelná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit