Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašidelný hotel patří mezi herní legendy, do síně slávy, kam se hrabou hry se zařazením "horor" na tuhle část v Bloodlines :D
  • No doufejme, že bravurně zvládnou politiku nebo jí spíše předají do rukou hráčům, stejně jako v EVE a Princ bude trestat právě hráče nedodržující maškarádu. Pokud se jim opravdu povede zapracovat funkční politiku postavenou na hráčích, bude to naprostá bomba. Snad to najde dost hráčů, jako EVE, aby svět fungoval, protože dnešní dětičky jsou zvyklé mačkat 1, 2, 3, 4, vyházet tím všechny spelly a ability a toť náplň hry :D
  • MACHOgejmr
    Je pravda, že jsem VtM:B hrál s nějakým ultra mega fanouškovským patche 1.12346, aby to bylo pokud možno bez bugů :D (Ehm, poslal jsem to 2x, netušim proč.)
  • MACHOgejmr
    Je pravda, že jsem VtM:B hrál s nějakým ultra mega fanouškovským patche 1.12346, aby to bylo pokud možno bez bugů :D
  • The Secret World hraju a rozhodně nelituju, ale pro odpůrce MMO to žádná spása není. Je free to play (kopii si musí člověk koupit). Stále jsou tu nestvůry natěsnaný u sebe, že člověk neprojde a zase jsou tu ne příliš stylový ability typu bublina, lávová zem po úderu kladiva... atd. Spíš je pro někoho, kdo chce změnu jen v určitých mezích (vcelku realistický design, skillový systém bez levelů, minecraft systém tvorby a rozebírání předmětů...). Bez party známejch bych ale upřímně raději počkal na Zaklínače.
  • Ferdis2
    Spomínam si, že hre podtrhlo nohy hlavne súčasné vydanie z Half-Life 2, ktorého engine využívala. To bola naozaj nešťastná volba, pritom jeho fyzikálne vychytávky neboli v hre nijak využité. A bugy? Na tie bola Troika expert vždycky. V Arcanum som zásluhou bugu v tretine hry nebol schopný pokračovať v hlavnej línii a tak som s tým sekol... *9*
  • mne by stacil i jenom nakej grafickej "revamp"
  • Ono když se koukneš tak Troika neudělala špatnou hru. A kdyby je blížící se krach nedonutil vypustit VtM:B tak brzo mohli být ještě o kus lepší...
  • MACHOgejmr
    Dodneška nechápu, jak někdo vůbec mohl stvořit dokonalost jménem Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Pamatuju si, že jsem u toho seděl jak opařenej a jenom hltal, co se tam děje.

    A MMO z toho světa? Yes, please!
  • Na tohle jsem taky nedávno narazil.... a znova si celou hru prošel.
  • Jo svým způsobem ji miluju dodnes a nikdy nezapomenu jak mi poprvý řekla: I'm the finger down your spine when all the lights are out....
  • Možná něco jako vryždy, že by ses pak mohl oběvit v tom huntu :D
  • Ten měl prý hodně kvaliní příběh ( jednalo se o role-playing MMO), ale prý the end obsach byl slabší a hráči vždycky čekaly na "DLC" od vývojářů co ton příběh prodloužily.
  • No, ano prijdeš o pevně danej příběh, ale na druhou stranu pokud se toho chytne správná komunita tak získáš něco po čem všichni fanoušci White Wolfu toužej, a není nic snažšího něž, na ty co by nám kazili hru, vyhlásit blood hunt.
  • Mě jo, ale až asi při třetím průchodu hrou.
  • Ano myslí se skutečně definitivní, ale nedojde k ní jen tak. To že tě někdo zabije tě nezabije permanentně, ale tvrdili že blood hunt by měl. Možná budou existovat i jiný způsoby....
  • jackherrer
    No nevim. Nedávno jsem tu psal, že bych uvítal něco z WoD, ale jen ne MMO. A hle, tu je MMO. Maškaráda podle mě nemá smysl, když nebudou všichni zůčastní skutečně roleplayovat, tak tu opět máme další LFG WTF OMG... Stejně jako se SW TOR bych přednost povedému singlu, za který bych dokonce neváhal zaplatit, a ne něčemu co bude do roka f2p.
    Edit: Aha, tak tedy tvůrci EVE online (nevěděl jsem kdo jsou CCP), kterou sice nehraju, ale o které se mluví dobře. Každopádně to nemění nic na mých předsudcích vůči MMO.

    Edit2: Mimochodem takhle z dálky to vypadá jak Secret World. Ten je na tom jak?
  • S dust514 dlc/placeny datadisk nedelaji, s eve online za 10let taky nic nez mesicni poplatky, takze bych to necekal. Ale oni sami to podle toho co rikali jeste rozhodnute nemaji, ono to taky bude nejaky ten patek tvat nez to vydaji a situace na truhu taky nebude porad stejna. Ani nevi na jake platformy to bude ...
  • Fandil jsem její sestře Therese ... *14*
  • Amylee.Anderson
    ♥ DO WANT ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit