Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tjn, kolik problémů by hned odpadlo... vlastně všechny.
  • Taky jsem měl předčasný orgasmus.
  • Ostatně artwork u článku je taky k téhle hře. Neuvěřitelné, jak byl tenhle kousek dobrý - jedna z mála věci, na kterou i po letech velmi rád vzpomínám!
  • Veskoslav
    No jenom co mě napadá: TW, EVE online, pak přichází The Elder Scroll, dneska začíná otevřená beta Newerwinter, LOTRo, GW 2:)
  • Tak kdyz ti nevadi ze delas cil pro moje zlaty ammo, pak je to win-win.
  • Cypri
    Spíš čekám, až někdo udělá Twilight - The Game *1* *1*
  • kickasl
    a ja jsem rad, ze si hru muzu zahrat zadarmo, nejsem zadnej hardcore tankista, proste si obcas na pul hodky zahraju a diky lidem jako ty co do toho nasazi prachy muzu hrat zdarma.. dekuju, priste se snaz vic .)
  • Taky v to doufám, bylo by to fakt dobrý. Tahle hra mě taky moc zaujala, CCP po EVE online docela věřím, s MMO mají dobrý zkušenosti, ale mam trošku strach z toho jak ten svět bude vypadat a jak bude vypadat to ovládání, přeci jen zatim mají velké zkušenosti spíše s vermírným MMO, ale budu optimista a budu jim držet palce.
    PS: Jen doufám že to stím F2P nepodělají.
  • Jj, krasne udelane p2w. Pekne jsem si za 60E koupil tancik co vydelava 5x vic, za prachy si cheatuju expy, a nakonec to nejlepsi, kupuju si gold ammo s vetsi pene at nemusim mirit. Dokonaly p2w, nemuzu si vynachvalit. *5*
  • kickasl
    pokud zustane jenom u uprav vzhledu a vetsi mnozstvi xp budu za f2p rad... uvedte mi rozumny duvod proc by to hned muselo byt p2w kdyz se to udela dobre, treba takovy WoT ma krasne udelane f2p
  • Bože, ten výtah? Tam jsem se klepal jak ratlík :D
  • O téhle hře hltám každou novinku! :) Takže, když se řekne definitivní smrt, myslí se opravdu definitivní? že za tu postavu už si prostě člověk nezahraje, že je prostě opravdu tuhá? Protože to by bylo hustý :)
  • VTM:B aneb jedna z nejlepších her co člověk stvořil,neskutečná atmosféra.PLS remake anebo důstojné pokračování.I když pochybuju že ještě někdo někdy tuhle hru atmosférou překoná.. *14*
  • Mr.Lolendo
    pay to win si strč někam.
  • Mr.Lolendo
    Vampire: The Masquerade - Bloodlines je pro mě nejlepší hra jakou jsem kdy hrál. I když jsem na tyto hry nikdy nebyl (RPG). Proto mě taky potom uchvátil první Mass Effect ale pokračování (hlavně trojka) mě spražila studenou sprchou. Njn kdyby FakeFactory se pustilo do toho. Předělávka do lepší grafiky s pár úpravami by byl příjemný svěží vítr.
  • Mr.Lolendo
    Podařilo se ti tu upírku aspoň obtáhnout?! *1*
  • The_Nameless_One
    A je to venku... *1*
  • Mr.Lolendo
    oh fuck teď nemůžu nemám čas *1*
  • Mr.Lolendo
    hele bacha ať neporušíš maškarádu. *1*
  • Corvus
    Přítelkyně zrovna Bloodlines hraje a je to bomba i po letech. Jak jí tak koukám přes rameno, tak bych se do toho okamžitě nejraději pustil :-E Já se pro změnu zakousl do Broken Swordu (což je stále vynikající a nestárnoucí legenda). Raději než MMO bych raději klasický single titul prolezlý krvesajema a politrick-ými hrátkami. Nejlépe od CD Projektu, prosím! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit