Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V BioWare bouchaj šampus...
  • Odloženo kvůli DX12 ale to nikdo neřekne naplno že ?
  • Netěší mě to, ale ani mi to nijak zvlášť nevadí. Hru mám předobjednanou od května 2013. Teď už si jen říkám, kdo na to zapomene dřív? Já nebo ten obchod? *1*
  • no, kdyby chtěl někdo nakupovat akcie CDPR, tak doporučuju zítřek
  • A já se na to letos těšil ach jo, to čekání mě zničí.
  • michelangelocz
    U me dobry! Na PC si ho stejne nebudu moct zahrat a v roce 2015 by uz mohla zacit davat smysl investice do PS4ky ☺
  • Takže si Vánoce udělám o dva měsíce později. *1*
    • Asharak
      *takže budeš mít čas užít si Vánoce
  • zabudol som dodat, ze keby pridali novy obrazok tak by sa odpustalo lahsie :)
  • A já myslel že rok 2014 bude hlavně díky třetímu zaklínačovi silný na rpg, na rozdíl od v tomto žánru (ale nejen) velmi slabém roce 2013. Jediný rpg-čko na kterým sem v tomto roce zvědavý je tedy zatím Risen 3, kterého se ale zase docela dost bojim, snad nezklame...
    • misho8723
      Však tento rok je plno RPGčiek : nedávno South Park, teraz Dark Souls 2 a potom ešte Divinity: Original Sin, Dead State, Grim Dawn, Risen 3, Legend of Grimrock 2, spomínaný Dragon Age 3, atď..
      Mne osobne odklad aj spravil radosť, lebo dovtedy budú možno prachy aj na nový PC a nato čo sľubujú v Zaklínačovi 3, im bude dobrý každý mesiac navyše.. a posun v podstate o 4 alebo 3 mesiace nie je žiadna tragédia
    • tak chápu, že vůči novému dragon age budou hráči opatrní, ale ignorovat se to nedá. plus ted vyjde nové dark souls, které má velmi pozitivní recenze. ale jo, nového zaklínače jsem sám vnímal jako vrchol herního roku. co už
  • Zatím si budu muset postačit s Stick of truth.
    Takže, u mě dobrý :)
    Ale k tomu jsem rád, že mi dali čas na knížky (Jsem u předposlední).
    O rok mi to tak nevadí, jsem trpělivý člověk, ale naštvalo by mě, jestli by z toho vyšel další lensflareshit 4.
    Já tuhle paronoju mám od colonial marines (nechť zhebnou vydavatelé v pekle).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit