Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi neřeknu nic nového, ale nemůžu nekomentovat. je to jen pár měsíců, i když to 2015 vypadá trochu hrozivě. radši si počkám. současný trend vydávat zabugované hry a postupně je doladovat se mi nelíbí. chci mít plnohodnotný zážitek a úplnou hru. tak at si to klidně prodlouží, když to bude k užitku. + jsem ted rozečetl poslední díl ságy a do týdne se následně vrhnu na hry, takže aspon vím, že nemusím tolik spěchat :) a taky se uvidí, co přinese ježíšek na vánoce ;) všehovšudy no harm done
  • Takze tento rok sa ziadny nextgen nekona skoda:(
  • ataman329
    tvorcovia budú po vzore watch_dogs downgradovať grafiku a to nejaký čas trvá.
    • Veskoslav
      A proč by měli? Narozdíl od WD to netahají na zastaralou generaci konzolí.
      • ataman329
        to máš pravdu. som overruled.
  • XXHUGOXX
    Nech to ale stojí za to.
  • Tak tohle je podpásovka. A jak jsem se těšil, že si ho nadělím k Vánocům společně s upgradem PC... ještě aby se Eternity posunulo a mám pokaženej celej herní rok...
    • Naděl si upgrade PC a po štědrovečerní večeři si sedni za počítač a předobjednej si to *1*
  • leon87
    Jen ať dodělávají. Zrovna u Witchera by mě zamrzelo, kdybych se tam procházel pustým světem jako ve Skyrimu.
  • Podle mě je lepší, když to vyjde později, ale dodělaný, a ne odfláklý a zabugovaný, jako jeden díl Elder Scrollsů (vlastně všechny, ale víte, kterej myslím), který kvůli pevnému datu vydání bohužel nestihli dodělat a musela to za ně dohnat hráčská komunita. Navíc alespoň nebudu mít nutkání všechny ty konce projet v zimě, kdy je zkouškové období :D A navíc si alespoň můžu líp rozložit čas na Dragon Age Inquisition, což je další rpg, který si chci zahrát a budu mít potom víc času ne obě hry a neprojedu rychle jednu, abych mohl hrát druhou. Ale stejně se už nemůžu dočkat :-(
  • KIMCID
    zklamání roku.na druhou stranu když nebudou mouchy proč ne.
  • Cosi
    Třeba v únoru rovnou vydají rozšířenou edici, kde budou opraveny chyby a vyváženy Geraltovy schopnosti. Přeci jen, u prvních dvou dílů rozšířené edice hru znatelně vylepšili.
    • KaloSaper
      A nemyslíš si, že to odkládají, aby nemuseli nějakou rozšířenou edici vůbec dělat?
  • Podte pozerat LivePlay: South Park Stick of Truth. Celkom sranda. Len to hra nejaky slovak, tak neviem či budete rozumiet *1* http://www.youtube.com/watch?v=zwLywrpbPRw
    • Zemi jim obsazujou rusáci a oni dělaj Lets Play *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit