Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fajn, šetřím pomalu na pořádny upgrade, udělám si po dlouhé době radost (Star citizen je pravda hlavní motiv), takže neva.. :))
  • Opravdu jsem rád, že hru chtějí dodělat. Poslední hra, na kterou jsem se těšil byl Rome 2... katastrofa sama o sobě. Jen ať si vývojáři vezmou tolik času, co bude potřeba.
  • Podle mě je lepší, když to vyjde později, ale dodělaný, a ne odfláklý a zabugovaný, jako jeden díl Elder Scrollsů (vlastně všechny, ale víte, kterej myslím), který kvůli pevnému datu vydání bohužel nestihli dodělat a musela to za ně dohnat hráčská komunita. Navíc alespoň nebudu mít nutkání všechny ty konce projet v zimě, kdy je zkouškové období :D A navíc si alespoň můžu líp rozložit čas na Dragon Age Inquisition, což je další rpg, který si chci zahrát a budu mít potom víc času ne obě hry a neprojedu rychle jednu, abych mohl hrát druhou. Ale stejně se už nemůžu dočkat :-(
  • Hra u mě prozatím totálně ztratila zájem, ale myslím, že až se to bude blížit, tak mě to to nabudí jak koňská dávka fisstechu. Takže za rok, měj se.
  • Na co Zaklínače, když vycházejí DARK SOULS II ? Jedničku hraju do teď a budu jí hrát do 25. dubna. No a dvojku teda minimálně do února.
    • Bože to je zas komentář na urovni školky. Takové lidi by ke hrám radši neměli ani pouštět
    • A pointa je?
    • Vrook
      "Na co Zaklínače, když vycházejí DARK SOULS II ?"
      Ježiši tady je to fakt čim dál tim horší. Prostě co je tohle za debilní komentář zase? Na co polévku když bagr.. *7*
  • Takze tento rok sa ziadny nextgen nekona skoda:(
  • V BioWare bouchaj šampus...
  • celoush
    Já jsem i rád, protože pokud neodloží i Dragon Age 3, tak aspoň nebudu mít dvě RPG, co si chci pořídit, proti sobě.
  • slavek.skara
    Konečně mám čas taky něco napsat :-) Přiznám se jsem velký fanda zaklínače jak knižního tak herního (ale Nerd tipu na straně osm se píše tohle to fakt ne) každopádně co chci říci, že pevně věřím CD projektu a jsem si jist že k tomu měli důvod. Na tuhle hru budu čekat klidně další rok a ostatně v Únoru mám narozeniny tak alespoň žena bude vědět co mě má koupit...sběratelskou edici :-D
  • MARTASLJ19
    Musím čakať kým odladia konzolové verzie a za ten rok dodrbu konzolovými úpravami aj PC verziu?
    • wenceslaus
      Nechápu, co lidi na tom cynismu viděj..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit