Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    zklamání roku.na druhou stranu když nebudou mouchy proč ne.
  • A já se na to letos těšil ach jo, to čekání mě zničí.
  • A já myslel že rok 2014 bude hlavně díky třetímu zaklínačovi silný na rpg, na rozdíl od v tomto žánru (ale nejen) velmi slabém roce 2013. Jediný rpg-čko na kterým sem v tomto roce zvědavý je tedy zatím Risen 3, kterého se ale zase docela dost bojim, snad nezklame...
    • misho8723
      Však tento rok je plno RPGčiek : nedávno South Park, teraz Dark Souls 2 a potom ešte Divinity: Original Sin, Dead State, Grim Dawn, Risen 3, Legend of Grimrock 2, spomínaný Dragon Age 3, atď..
      Mne osobne odklad aj spravil radosť, lebo dovtedy budú možno prachy aj na nový PC a nato čo sľubujú v Zaklínačovi 3, im bude dobrý každý mesiac navyše.. a posun v podstate o 4 alebo 3 mesiace nie je žiadna tragédia
    • tak chápu, že vůči novému dragon age budou hráči opatrní, ale ignorovat se to nedá. plus ted vyjde nové dark souls, které má velmi pozitivní recenze. ale jo, nového zaklínače jsem sám vnímal jako vrchol herního roku. co už
  • no, kdyby chtěl někdo nakupovat akcie CDPR, tak doporučuju zítřek
  • Už to s těmi odklady začíná bejt nudný. Proč vydavatelé prostě nedrží piču a raději nesdělí datum vydání až si budou stopro jistí? Mě sice Z3 až tak netankuje, ale představte si hráče, kteří odpočítávají hodiny do vydání.

    Stejně absurdní jako s Watch Dogs, který už jsem měl tři měsíce hrát, ale vývojáři si přeci dávají "záležet".
    • Asharak
      Tjn, takové: "Tak, zítra o půl noci už můžete chodit na půlnoční začátek prodeje HL3. Rozhodli jsme se vydat hru už příští ráno." *15*
    • Protoze je treba masirovat ofci mozecky zavcasu, aby vytahly kesene, a idealne zaplatily jeste nez to vyjde, a uvidi se, co zas kde kdo podelal (zcela obecne, neznamena ze zrovna tohle).

      Ostatne vsimni si, ze nejuspesnesi hry vzdy prisly temer neohlaseny, neocekavany ...
    • CRYPT
      souhlas
    • Veskoslav
      Stále je lepší hru odložit a doladit než vydat zmetka.
      • Jenže ti nikdo nezaručí, že i přes odklad vyjde doladěná hra. O (ne)zbytečnosti odkladu se ale můžeme bavit, až hra vyjde no. Jen mi prostě přijde už únavný, jak snad KAŽDÁ chystaná AAA hra má minimálně jeden odklad.
        • Veskoslav
          No mi povídej. Ale tak na březen mi teď vyšlo Titanfall a Diablo III, tak je průšvih finanční. Na WD jsem zvědavý, jestli tam odklad měl nebo neměl odůvodnění.
  • mattes939
    Já jsem rád, že si na tom dají pořádně záležet. Myslím, že jsme vloni viděli všichni na případu Mass Effectu, kam spěje dodržení termínu vydání za každou cenu.
    • Cosi
      Vždyť Mass Effect 3 posunuli datum vydání z podzimu až na nový rok.

      http://games.tiscali.cz/datum-vydani/mass-effect-3-vyjde-az-v-pristim-roce-55645
    • Kozy
      Proč? Co bylo na ME špatného?
      • Veskoslav
        Nedodělaný konec? Když to srovnám jak je vyřešený konec teď a předtím, tak je to naprosto něco jiného.
  • zabudol som dodat, ze keby pridali novy obrazok tak by sa odpustalo lahsie :)
  • Tak teraz kazdy dostal este jednu poslednu sancu na precitanie vsetkych dostupnych kniziek o Geraltovi. K tomu dohrat jednotku a dvojku. Plus upgradnut zelezo :)
    Skoda ale furt lepsie ako keby to oznamili mesiac pred vydanim. Takto si to pekne v duchu spracujem :)
    • Baldur52
      A ještě v listopadu by nám měla dorazit kniha nová.
      • Vrook
        *8* *8* *8* Jako fakt? Vod Sapkowskiho?

        Edit: No jo, teď jsem si to vyhledal. Tak to je paráda, nemůžu se dočkat. Dík moc za skvělou zprávu. *14* Snad si Komárek pospíší s překladem co nejrychleji.
        • tomocz
          Takže překládá ten samý, co i předchozí díly? :)
          • Vrook
            Jojo překládá. Sám Sapkowski kdysi tušim dokonce označil Komárkův překlad za velmi vydařený. A opravdu se to čte v češtině jedna báseň. Obzvláště ten trpasličí žargon. *15*
      • Nova kniha? No kurna.. chcete ma zabit?! :D
      • tomocz
        A člověk pak neví, co číst dřív... :D
  • Podte pozerat LivePlay: South Park Stick of Truth. Celkom sranda. Len to hra nejaky slovak, tak neviem či budete rozumiet *1* http://www.youtube.com/watch?v=zwLywrpbPRw
    • Zemi jim obsazujou rusáci a oni dělaj Lets Play *13*
  • Takže si Vánoce udělám o dva měsíce později. *1*
    • Asharak
      *takže budeš mít čas užít si Vánoce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit