Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen ať si vezmou času kolik chtějí, já si milerád počkám *5*
  • gesto
    Já si všímám poslední dobou že odklady sou u nových her už skoro samozřejmost já mám takový pocit že vývojáři dobře vědí kdy to má vyjít ale schválně to vždy dají o pár měsíců dřív kvůli před objednávkám aby byli prachy na další věci a ti co si myslíte že aspon to bude vypilování tak to ani náhodou jenom pár hodin od vydáni sou na světe patche a updaty na všechno možný
    • Nevím jak je to jinde, ale na GAME, případě že si něco objednám, se mi peníze odešlou až v den odeslání.
      Jinak pochybuji, že budou prodejci v obchodech posílat vyvojářům peníze za předobjednávky :)
    • Odklady her jsou tu odjakziva. Neni to vykrik posledni doby. Nedelej z toho senzaci a radeji zkus rozdelovat text do vet at se to da cist.
  • Ja to zrovna nevidim jako nutne smutnou ci spatnou zpravu. Zruseni hry by byla spatna ci smutna zprava. Jestli odlozeni na Unor 2015 znamena vic casu pro vypilovani a doladeni hry, tak ja si klidne do Unora pockam. Tato serie opravdu za to cekani stoji a verim ze ani tohle posunuti trojky nebude vyjimkou. Podle me jedna z nejlepsich hernich serii vsech dob. Drzim palce!
    • První zaklínač se také dlouho odsouval. Bohužel, zprvu slibovali soubojový systém obdobný SW-KOTOR, tedy souboje se měly skládat z komby a druhů útoků, které hráč naklikal do fronty.
  • nezajem, tahle hra mne nikdy nechytla
    • misho8723
      Tak preboha prečo komentuješ niečo čo ťa nezaujíma?
      • a co mam komentovat? o hrach ktere mne zajimaji se nepíše protože ani nevycházeji (tak si alespon rypnu do techto radoby kvalitnich "rpg")
        • Tak řekni, co je podle tebe kvalitní?
          Právě, že Zaklínač, Dark Souls a možná i Castlevania, kterou jsem ale nahrál, jsou jedny z mála kvalitních RPG.
          Ale zase, je to tvůj názor a já ti ho brát nebudu, jen mě to zajímá.
          • btw rpg stejne nehraju nejradsi mam strategie
            • Takže :
              1. Když tu hru nemáš rád, tak na to neklikej.
              2. Když RPG nemáš rád, tak na to neklíkej.
              3. Když už chceš někam rejpat, tak si rejpej v nose.
              4. Když tě RPG nezajímá, proč jsi říkal že máš rád sandbox RPG.
              Dámy, pánové, trotlíci.
              Našli jsme další stupidní mysl malého děcka který se vždy udělá když vidí majnklaft
              (Musíte omluvit mé pravopisné chyby, nejsem moc dobrej pisatel).
            • Já mám nejradši brusinky. Zajímá tě to? Ne? Tak jsme na tom stejně.
          • bavi mne sandbox rpg jako treba morrownd nebo oblivion, kde si mužes delat co chceš (treba ani nemusíš bojovat). s klasickych rpg pak fallout 2 nebo vampires bloodlines.
            z poslednich me bavil risen
            • skyrim tam neni prece v tom seznamu
            • wenceslaus
              Wow. Popravdě neznám moc lidí, co bavil Bloodlines i Skyrim.
          • Neco mi rika, ze snazit se vest s nim konstruktivni debatu, bude asi stejne bolestive, jako se snazit sr*t nad ohnem;-)
  • Witcher 3 bude mít 36 konců asi jako W2 jich mělo 16.
    Prohodí postavy ve stejné několikrát opakující se scéně a mají hned "jiný" konec.
    Nic proti tomu nemám, ale je to trošku přitažené za vlasy.
    • To jo, ale řekli, že svět bude mít 3 ty konce unikátní a těch 36 je pak po 12 menších změnách. Musíš se naučit hledat v textu, páč to tam mají vysvětlené.
      • Hmm ... takze si vyberes, jestli nechas Geralta nabodnout na kul, vplest do kola nebo trebas rozctvrtit ... pricemz v zavislosti na tvym pruchodu hrou exekuci provede Marigold/Yennefer/...

        On totiz problem vice koncu = problem vice her. Pokud bys opravdu chtel aby hra mohla realne skoncit jinak, tak musis mit hry dve (nebo vice). A ted si vem, co by ti na to reklo managorstvo, kdybys jim vysvetloval, ze utratis desitky mega za vyvoj pribehu/qstu/lokaci ... ze kterych hrac na prvni zahrani uvidi a odehraje 10%.

        Proto se to resi prevazne ojebavkou typu, ze mas zabit cil XYZ ... a zada ti to bud ferda za cerveny nebo franta za bily ... podle toho skym to zrovna tahnes.

        Trebas puvodni fallouty to kupodivu (dnes neco nepredstavitelnyho) mely tak, ze v zavislosti na sestave abilit, si proste nektery veci musel delat nejak (ukecat/rozstrilet/...) a k nekterym ses proste vubec nedostal (kdyz nemas silu na vypaceni bedny, tak mas proste smulu).
    • Asi jsi to špatně pochopil, těch opravdu odlišných konců tam bude podle mě tak 2 nebo 3 a zbytek budou variace na ty hlavní, podobně jako třeba ve Fallout: NV. Chapiš? *3*
    • Nic proti ale jedna se pouze o to jak vnimas rozdilne konce, zda musi byt mezi nimi znacny rozdil a nebo drobny. Kazdopadne ja osobne jsem z W2 mel pocit, ze opravdu ty zmeny neco ovlivnuji (hral jsi na jine strane barikady), v danych scena bylo videt, u koho jsi, kdo zije, kdo tam neni atd. Tohle vsechno jsou pro me zmeny, ktere jsem svym rozhodnutim v prubehu hry nebo na konci zapricinil vysledek sceny, kterou me ukazali (zabit nezabit draka, hrat na strane krale nebo proti). Jen tech neutralnich moznosti jsem moc nepohledal, ktere by meli opravdu neutralni charakter, za ktery se zaklinaci stavi.. Bohuzel Geralt je zrovna clovek, ktery ac je neutralni, tak se stale do neceho zamicha.. :)
    • Tak pokud to bude neco ala ME3 => dojdes na krizovatku a vyberes si kterou ze 36ti odbocek skoncis ... ;D
      • kickasl
        Vyberes si zda si na finalni souboj vezmes klobouk a v jaky barve(35 odstinu cerne).
        Protoze jak jsem zjistil pri hrani L.A. Noire, tak s kloboukem jde vsechno lip(nejvetsi potupa, kdyz mi nejaky bastard sestreli klobouk z hlavy).
    • Takhle to ve W2 fakt fungovalo? Tak to je teda dost na kokot.
  • prooooooooooooooooč *13*
  • asi neřeknu nic nového, ale nemůžu nekomentovat. je to jen pár měsíců, i když to 2015 vypadá trochu hrozivě. radši si počkám. současný trend vydávat zabugované hry a postupně je doladovat se mi nelíbí. chci mít plnohodnotný zážitek a úplnou hru. tak at si to klidně prodlouží, když to bude k užitku. + jsem ted rozečetl poslední díl ságy a do týdne se následně vrhnu na hry, takže aspon vím, že nemusím tolik spěchat :) a taky se uvidí, co přinese ježíšek na vánoce ;) všehovšudy no harm done
  • Zatím si budu muset postačit s Stick of truth.
    Takže, u mě dobrý :)
    Ale k tomu jsem rád, že mi dali čas na knížky (Jsem u předposlední).
    O rok mi to tak nevadí, jsem trpělivý člověk, ale naštvalo by mě, jestli by z toho vyšel další lensflareshit 4.
    Já tuhle paronoju mám od colonial marines (nechť zhebnou vydavatelé v pekle).
  • Zaklínač 3 - 2015 = Kingdome Come - 2016? *1*
    • Veskoslav
      Zapomínáš na Star Conflict:-D
  • S upgrady kvuli Zaklinaci pockejte az pred vydani... ja upgradoval pred mesicem (C2D uz byl fakt dedecek), ale kdyz to vyjde az za rok, budu mit urcite problemy - vsechny dily byly sakra narocne. i5 a GTX 780 to na full davat nebude (o ubersamlingu ani nemluve, s tim ma tato konfigurace problemy i u 2ky), obzvlast pokud do toho vecpou DX12. Kazdopadne at to radsi odkladaji a vydaji kvalitni produkt... podarilo se jim vybudovat opravdu paradni znacku diky dvema predchozim dilum.
    • záleží od rozlišení a propustnosti paměťové sběrnice na grafice, která je určující pro AA. Proto ti seká ta dvojka, to s kvalitou grafického ztvárnění nemá co dělat. Prostě to moc roštujěš
    • tie obrazky neber tak vazne, ani video, a ani gameplaye..XY krat sme sa presvedcili ze finalny produkt nebude mat taku grafiku. naposledy pri Rome 2 :) s tvojou zostavou to budes v pohode davat
    • Veskoslav
      Nemyslím si, že by to bylo tak náročné, aby to i5 a GTX 780 nezvládly. Navíc Dx 12 má být méně náročná než Dx 11.1 například.
      • To, jestli bude DX12 vice optimalizovany, to se jeste uvidi... ale kazdopadne k nemu budes potrebovat DX12 grafiku, ktera na trhu zatim neni - takze pokud by nekdo chtel upgradovat ciste kvuli zaklinaci, tak to tedka fakt smysl nema.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit