Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to neskutecna hra !
  • Pro mě dost adekvátní vysvětlení. Ostatně downgrade grafiky je pro někoho přijatelný - třeba já jsem čekal, že to ani nerozjedu a ve finále to pařím na High detaily na mé 4 roky staré mašině za 14 tisíc. Navíc nechápu proč si lidi stěžujou na grafiku, stejně tady zachvíli bude tuna grafických módů, které tu hru posunou ještě dál. Jen možná konzolové verze zůstali trochu za očekáváním. Na zbrusu nové konzoli bych čekal přecejen lepší kvalitu, ale buďme rádi, že můžeme toto mistrovské dílo konečně hrát.
    • Asharak
      No super, můžeme teď pohonit nad tím, že hra vypadá stejně místo na medium na high *7*
      • Pro mě jako majitele průměrného starého PC je to výhra *1*
        • Femto
          co přesně máš za grafiku na tom čtyři roky starém PC za 14 tisíc, který to zvládá na high?
          • GTX 560 TI Twin Frozr 2 - 1GB paměti
  • Femto
    Jak Veskoslav kritozoval downgrade u Dark Souls 2. Argumentoval lživou kampaňi a dnes? CD Project brání do posledního dechu. Já tomu říkám čisté pokrytectví. A takových je tu většina. Naprosto směšná komunita *15* A to Dark Souls 2 měl betu narozdíl do W3...
    • Ještě si to naklikej *1* *1*
      • Femto
        Veskoslave je mi tě líto. Klikač prvního kalibru tu brečí o klikání...
        • Veskoslav
          To tu dlouho nebylo *7*
          • Femto
            hlavně pak vyčítej LV426, že multiaccountuje. Není ti trapno?
    • Veskoslav
      Sony vydalo video z DS II dva týdny před vydáním, které neodpovídalo hře. Naprosto. Navíc tvrdili, že to má být výzva ještě větší jak u prvního dílu. A Femto, nemám chuť se hádat s člověkem, co DS II považuje za skvost i když je to podle všech hráčů nejhorší díl série.
      • Femto
        zase lžeš. Několikrát jsem Dark Souls 2 kritizoval, takže o žádném skvostu jsem NIKDY nemluvil. Samozřejmě musíš zaútočit na mě, jelikož nemáš nic na svou obhajobu hloupého fanboye...
        • Veskoslav
          Od člověka, co považuje pc od Apple za herní periferii mě to nechává chladným.
          • +1 *1*
          • Femto
            cože to? Zase naprosto nesmyslná reakce. Nikdy jsem na IOS či OSX nezapl hru, nemám tam ani naistalovaný Steam apod. Co ještě nám povíš pěkného?
  • njn prosím nezaměňuj slovo LEŽ a slovo MARKETING. To, že ti ukazují jak hrají hru, kterou chceš koupit a ve výsledku když si ji koupíš a čumíš na něco uplně jiného, to není žádný marketing, ale prachsprostá lež. Já vás některé fakt nechápu, oni vám kakají na hlavy a vy jediné co uděláte je, že začnete hledat slova, kterýma to ospravedlnit, jestli se tak chováte i v reálném životě, tak potěš.
    • Lukyz
      V praxi jsou tyhle dvě slova v podstatě synonyma *1*
    • Lež je synonymum pro marketing...vždycky to tak bylo.
    • Veskoslav
      Na to jak moc tě to sere tak nějak moc to rozebíráš a dle svých slov hraješ. Podle mě tu hru máš zaprvé z torrentů a za druhé jsi ani moc neodehrál.....
  • Jsem uplne mimo, Z3 nehraju,ale docela to sleduji ( trailery, gameplayed etc). Mno me by zajimalo, co by se delo,kdyby to fakt napalili a na ultra by to mohlo hrat 1% vsech lidi, co dali hodne penez za hardware... To by bylo stejne,neli vic kecu. Kdo chce psa bit,hul si vzdy najde ze...
    • vzhledem k tomu že patřím k tomu jednomu procentu tak, tak........ tak mě to vůbec netrápí protože je spousta jiných her, které vypadají skvěle a a některé mnohem lépe a bude jich přibývat *3* a jsou i hry, které nehraju kvůli grafice a zaklínač k nim patří
      • Ale presne tak. Ja to mam stejne.Vzdyt je jasne ze vzdy - super hratelna hra s atmosferou, pribehem a prumernou grafikou > stupidni pribeh, tragicke rozhovory, nelogicke mechaniky,ale uberultrakruta grafika...

        Tvle a nejlepsi je,ze lidi nadavaj,ze nekdo LHAL a mel by krachnout,pze hra nema grafiku jako v trailerech etc rok dva zpet. Kdo je tady povrchni krypl,kterej kouka jenom na zevnejsek? A jeste se za to nestydi,jak jsou povrchni. LOL
  • Podle mě ukázali před vydáním, ty nejošklivější části hry. Kdyby hru ukázali při západu slunce nebo večer, nebo přes den při dešti, každý by si sedl na zadek, stejně jako já když jsem to hrál. Ke zhoršení grafiky možná došlo, ale rozhodně ne v takové míře jak jsem čekal, a naopak, v některých aspektech mi přijde hra hezčí než z videí z roku 2013, teď jsem se na ně díval znovu.
  • Navážu na to, co psal Lukáš, dřív prostě bylo low / medium / high přičemž název každého odpovídal jak vizuální kvalitě, tak náročnosti. Hráč si prostě vybral na co měl stroj a hotovo. Dnes je mnohem víc hráčů s nabušenýma herníma mašinama, ale situace je bohužel taková, že dnes máme very low, low, medium, another medium, high, very high, ultra a realita je taková, že ať dáte co dáte, vypadá to skoro stejně. Do toho se nám ještě lže a musíme snášet všemožné praktiky (ať už je jejich původ nebo význam jakýkoliv).
    Proč proboha nemůžou udělat hru, kde bude opravdový rozptyl v nastavení, každý hráč si snad už sám vybere, na co jeho stroj má. Místo toho se učíme slovíčka jako downgrade a má nám to připadat jako normální? Se někdo zbláznil ne? :)
    To je takový problém tam nechat nastavení opravdu pořádné grafiky? Však kdo na to nemá zvolí si nižší.

    Navíc to nechápu i z pohledu motivace kupovat silnější stroje a posouvat se dál (žeby konzole opravdu brzdily? neeee...), protože proč bych měl jít a koupit si drahou grafiku dneska, když mezi medium a ultra není prakticky žádný rozdíl , hm ?

    Místo toho tam dají od nVidie nějaké přiblblé vlasy, které sežerou půlku výkonu a utáhne to jen TitanX.

    Tohle je prostě fail.
    Ta hra jako taková je dobrá, ale technické zpracování grafiky a ovládání + ty lži za to by někdo zasloužil zbankrotovat.
    • Nejlépe to udělalo rockstar, PC hráči si sice více než rok připadali ukřovdění, a konzolisti zase jako ti lepší, ale umožnilo to vydat pořádnou PC verzi. Konzolisté už měli gta V dohrané takže je neštvalo že tu bude i mnohem lepší verze. A ti co mají PC si to koupili znova, takže na tom vydělalo rock star ještě víc, a ve finále jsou uplně všichni spokojeni
    • Veskoslav
      Přestaň spamovat, stejně jedeš pořád to samé v Bleskovkách...zapni si svou ultra hype mega 960 a jdi si "hrát"....
    • Ovládání na ovladači je špičkové, pokud ovšem někdo hraje počítačovou hru pomoci klavesnice slouzici ke psaní a mysi urcene pro ovladani kurzoru ve Windows, pak je takový člověk slabomyslny a měl by se léčit.
      • Existují lidé, kteří se neradí učí na zařízeních stvořených pro mladší generaci.
      • Veskoslav
        No evidentně u tebe léčba nezabrala..... *7*
  • Nic moc vysvetleni, navic az v okamziku, kdy lidi zacali nadavat a jeste se tvari ukrivdene...ale nakonec dodavaji, ze delaji zmeny, ktere umozni na PC hru vytunit a unlocknout dalsi nastaveni. Takze vlastne popiraji to, cim argumentuji.
    • Veskoslav
      Ne, jenom řekli, že narozdíl od takového WD na to neserou.
      • Asharak
        Aby si šplhli. Že jo *3*
  • Ale toto je zasluha marketingu. Temer u kazde hry dlouho predem masiruje upravenymi screenshoty, videami s nastavenimi na max, demonstracemi nevim jakych vychytavek ktere se nakonec do hry ani nedostanou, cg filmy a nebo vyrenderovanymi cut scenami atd. Skutecnost je pak temer vzdy trochu jinde. Nenechte se masirovat marketingem a nebudete zklamani. *3*
  • Zaklinac je skvělá hra, včetně výborně optimalizované grafiky a zcela otevřeného a presvedciveho prostředí.
    • Tak zcela otevrene to prostredi neni. Je to spise soubor vice sekci.
      • Aha, jsem zatím na začátku a dosud mi svět připadá zcela otevřený. Nicméně míra detailů a především jejich rozmanitost na relativně malém prostoru je dechberouci a současně realistická a významně napomáhá celkové atmosféře.
      • Veskoslav
        No nenašel jsem místo, kam bych se nedostal. Rozhodně je více otevřenější než Skyrim.
        • Kam jsi se ve Skyrimu nedostal ?
        • Asharak
          Takže tam jsou ještě více zabugované skály? mmm super :3
        • Netvrdim ze se nikde nedostanes. Ale plynule cely ten svet taky neprojdes.
          • Veskoslav
            Co myslíš plynule? Bez loadingu? Nebo od kraje do kraje, protože to jsem si včera za 46 minut projel bez jediného loadingu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit