Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Monstra jsou zatím nejlepší jak se zdá. Když máš člověk hodně karet. Hodně monster má tu schopnost, že poté co jsou na hracím desce, tak natáhnou z balíku další podobné karty. Tedy borec má +X k celkové síle a počet karet se kterými hraje pořád stejný. Zatím jsem to vyřešil vždy debuffem ale ten si člověk nelízne vždy.
  • Kinet1c
    Je to sranda, ale akonahle proti vam vylezu karty, ktore si pridaju dalsie na hracie pole a rozmnozuju sa jak potkany, tak je koniec. Ja neviem, snazil som sa kupovat, vyhravat karty hranim, ale mam strasne mizernu zbierku, sice som nebol este vobec na Skelige, ale no neverim, ze by sa to zlepsilo. Uz vlastne s takymi ani neskusam vyhrat, ci nejak hrat pretoze proti breederom sa hrat neda, prve dve kola ubehnu, pride tretie a ste v ri... skratka, teda zatial som. Inak mozno by to nebolo zle ako samostatna hra :D.
  • corfer
    Bohužel u téhle karetní hry spatřuji největší problém v ukotvení její uvěřitelnosti ve světě Zaklínače. Ani CD Projekt RED mi nenamluví, že v Severních královstvích jedou Magicky a tím pádem unifikovaná karetní hra.
    A už vůbec nevěřím, byť se snažím, že se v každé sebenepatrnější vísce najde kovář s naleštěným balíčkem takových ,,Magicků"... Za mě palce dolů, přestože jinak je samotná karetní hra velmi zábavná...
  • Osobne doufam ze bude brzo mod na always win a nebudu se s tim muset zdrzovat, nebavi me to a je to stejnej voser jako kostky nebo paka, tak snad jiz brzy :)
  • podle popisu to trochu připomíná Pazaak. Taky na 3 kola, taky sbírání karet po hře, a nejspíš stejná nuda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit