Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty ses zase ozral, ze?
  • solomon.short
    kurdec ty kriple, pises ke zprave ke goty edici. ty pi*o!!!!
  • solomon.short
    nemuze uz nekdo dat tem dvema trololum ban?
    myslim flashe a veskoslava
  • Veskoslav
    Záleží, kam si hru chceš umístit:)

    Osobně bych šel do nákupu fyzické kopie DLC, pokud máš rád GWINT a tam máš taktéž na výběr platformu. Prvně bych u základní hry zjistil možnost přenosu GoGu na Steam či Origin, jestli je ta možnost:) Pokud není, tak ti odpadá problém a jedeš přes GoG.

    U GoGu je výhoda v tom, že je bez DRM ochrany, dostaneš zpět část pěnez na další nákup, protože dorovnávají rozdíl mezi euro=dollar. Jinak cenově je to v současné chvíli +- stejné. Jestli bych ti mohl doporučit, jeď základní hru a na dokoupení počkej na podzimní slevy. Ale prvně zjistit na jaké platformě digitlní distribuce to chceš hrát:)
  • Veskoslav
    Dobrá, tak takto:

    CD Projekt vlastní hru.

    GoG ti licenci na hru prodá a jsi jejím vlastníkem.
    Steam ti licenci na hru pronajme a nejsi jejím vlastníkem.¨

    Spokojený? *7*
  • Existuje nekde kompilace vsech DLC za rozumnou cenu? Mam origo zakladni hru jeste zabalenou v krabicce tak ze bych se do toho konecne pustil kdyz uz to doladili.
  • A tomhlu přátelé, tomuhle se říká "problémy prvního světa" :-D
  • Draken69CZ
    "vlastním neomezenou licenci" ano licenci, ale ne tu hru a to je rozdíl pochop to.
  • Veskoslav
    Ale vlastním. Protože vlastním instalační soubory, které lze nainstalovat na libovolný počet zařízení ať už jsou offline,online nebo uprostřed Himalájí.To je zásadní rozdíl. Nemusím ani mít aktuální verzi, můžu si dokonce vybrat jakou verzi si stáhnu,uložit si ji a nainstalovat klidně celému světu. A to je zásadní rozdíl mezi Steam verzí hry a GoG verzí hry. Tady lze uplatnit to, že software vlastním neomezenou licenci, kterou jednou stáhnu a nikdo a nic mi nezabrání ji dál šířit:)
  • solomon.short
    myslim si ze Veskoslav vi stejne dobre jak zalohovat steam stejne jako vi, jaky jsi ty i*iot

    u GOGu proste ziskas volne instalacni soubory, to u steamu nikdy nedostanes. to je cele.
  • solomon.short
    nene drakene. na gogu si muzes stahnout instalacky a patche a instalovat si je do skonani veku.
  • solomon.short
    ted se divam na velikost samostatneho patche a je opravdu 447MB. a jde stahnout i primo pres galaxy jako samostatny soubor...snad to nekomu se slabsi linkou pomuze
  • solomon.short
    neumi cist, neumi psat, ani tu nadsazku nepochopi...

    inu Jack
  • solomon.short
    2 pepe: nevim jakou to ma souvislost, ale je fakt, ze galaxy opravdu nepotrebujes
  • solomon.short
    flashi, tobe regulerne jebe
  • Nedavno jsem videl tveho fotra v pavilonu goril v ZOO.
  • Zdroj dat je irelevantní. Software nevlastníš, ani když máš fyzické médium. Jen licenci na jeho užívání, stejně jako u digitální distribuce.
  • Tak proč jsi to kupoval pro GOG? Kdyby jsi koupil základní hru pro steam + dlc tak nemáš problém. Nebo jen základní hru a DLC dokoupit.

    Navíc to je SP hra a tam nepotřebuješ mít lidi....
  • Zajímavý, mně se příběh jedničky líbil nejvíc. A karty byly taky prima. Celkově mi jednička přišla ze série nejlepší.
  • lol veskoslav nevi jak zalohovat na steamu *1* a v tu dobu co gaben vypne steam už bude zaklínač 3 stejne stát 1€ a bude to zastarala hra. Ja mam na steamu spoustu her a kdybych o učet prišel stejne mne to nesere, protože se k nim vetšinou už nebudu vracet a i kdyby, tak si je koupím znovu ve sleve

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit