Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, na gog mám jen základní hru, chci Zaklínače na steam, kde už mám přeci jen větší účet s více lidma.
  • Jack1947
    Tak tak.
  • Tkahle to má GOTY verze.

    https://postimg.org/image/f3k1vryyv/
  • Veskoslav
    Gog pouze doporučuje mít Galaxy. Není povinný. Je to jenom jednodušší s ním.
  • Hra je už i v GOTY verzi na Steam, ale bohužel nikde v krabičce nevidim možnost výměny gogu na steam, asi to nejde u téhle verze. A hru bych si dobrovolně mrtcil DMR Steam, protože na GOGu nemam ani jednoho přítele a ani jednu jedinou hru kromě teď koupenýho Zaklínače 3 v GOTY edici, což mě štvě nechci dalšího herního klienta ale nemam na výběr a musim mít ke Steamu, Originu, Battle.netu, uPlay ještě navíc GOG...úžasný doufám že humble bundle udělá vlastního klienta taky.
  • Draken69CZ
    Nevlastníš, jen máš právo ho používat nic víc. Na steamu si taky můžeš zazálohovat herní data. Gog má volnější pravidla, ale hru nevlastníš *3*
  • To by mě zajímalo jak na to? GOTY už je ve steamu byli jen trochu pomalejší.
  • Veskoslav
    Jednoduše Drakene, stáhneš si soubor v tomto případě hru na svůj disk a nikdo ti ho už nevezme, jedině fyzickou likvidací. A zcela legálně. Jsi tedy vlastníkem té dané kopie. Je navždy tvoje. I když u tebe nepochybuji, že zase napíšeš nějakou další kravinu.
  • Draken69CZ
    Jak můžeš vlastnit SW? To si to trochu pleteš.
  • Veskoslav
    Řeknu ti malé tajemství. Když si hru koupíš na GoG, tak ji vlastníš. Když si ji koupíš na Steam, tak si ji pouze pronajímáš. A to je zásadní rozdíl. Mimoto Galaxy používat ani nemusíš, ale to ty jako znalec jistě víš:)
  • tak kdyz se chces tvarit ze galaxy je neco jineho nez steam...
  • Veskoslav
    Že tebe to nezajímá, neznamená, že to nezajímá ostatní. A jak říkám, jenom ichtyl si dobrovolně zasere hru bez DRM, DRM od Steamu.
  • digitalni sragory bez hodnoty, pokud by to vsechno bylo fyzicky v krabicce tak to by byla jina, jinak maji hodnotu jen ty DLC ktera na steamu jsou..obrazku, wallpaperu a hudby ze zaklinace je plnej internet
  • Jack1947
    Proč bych si kupoval žánr co moc nemusím, zdá se že se zaměřujete na mou osobu (což je špatně) jen konstatuji že kvalitní hra se prodá i bez milionové ochrany beh se prodá i bez ochrany. Nixc víc nic mín.
  • Veskoslav
    Já na Steamu nemám Zaklínače a je to zejména pro ty, co Zaklínače ještě nemají Flashi....Steam nemá Goty edici. Nebo on tam má v základní hře sountrack atd?

    Toto obsahuje GoG verze GoTy edice: manual+ 8 wallpapers+ Hearts of Stone wallpaper+ Blood and Wine wallpaper + artbook + The Witcher Universe Compendium + map + comics (Matters of Conscience) + comics (Killing Monsters) + soundtrack (MP3) + soundtrack (FLAC) + Hearts of Stone soundtrack (FLAC and MP3) + 2 Blood and Wine renders + Blood and Wine soundtrack (FLAC and MP3) + 8 HD videos + 28 avatars + 14 artworks + comics (Reason of State - Part 1) + 4 Hearts of Stone renders + 4 Blood and Wine concept arts + 6 paper toys + paper toy catalog

    Pokud to samé obsahuje i Steam, tak rozdíl samozřejmě není. Ale kdo by si dobrovolně hru bez DRM mrtvil Steam DRM ochranou, to nepochopím.
  • A k cemu by to bylo kdyz v te GOTY je uplne to same co uz clovek ma na steamu?
  • EDIT: Už jsem si všiml tvého příspěvku nahoře, díky za zajímavou informaci.
  • A jak ta výměna lze uplatnit? A platí to jen u trojky nebo i předešlých dílů?
  • Veskoslav
    Vždyť ty sis jí nekoupil i bez toho Denuva.
  • Veskoslav
    Dokud Steam neuvede verzi Goty na Steamu, pochybuji, že bude oficiálně tato verze podporována skrze achivmenty. Mám základní hru i DLC na GoG krabičky, ale všechny verze obsahovaly speciální kartu, kde po zadání adresy a kódu na GoG vygeneroval nový klíč na Steam nebo Origin. A jelikož obě zmíněné platformy nenabízejí Witcher Goty edition, je vcelku logické, že zatím ta možnost není. Ani nevím, jestli je vůbec plánována tato verze pro Steam či Origin.

    Takto například vypadala verze DLC a v ní přiložený kód pro aktivaci: https://postimg.org/image/hdkwaekff/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit