Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    To není pravda. Základní hra i DLC obsahovaly možnost výměny kódu z GoGu na Steam a Origin. A jelikož není zatím na Steamu Goty edice Zaklínače, tak bylo jasné, že to zatím pro tuto verzi neplatí.
  • Já právě kvůli tomu radši stahuju přímo ze stránek gogu, galaxy ještě není uplně vychytaná to ti řekne i samotnej gog že je v testovací fázi stále a abych kvůli 450 MB stahovatl 15 giga no snad ne
  • Draken69CZ
    Denuvo je ochrana jaká má být, pirát si nezahraje a kdo si koupí o ní ani neví viz. Doom.

    kupující vs. piráti 1:3 to by sedělo *15*
  • Draken69CZ
    PC např https://www.originalky.cz/zaklinac-3-divoky-hon-edice-hra-roku-pc-p76497/
  • solomon.short
    to je mozne, to jsem popravde nezkoumal, zacalo se mi to tahat automaticky, protoze u W3 to mam povolene :)
  • hmm nebo taky update z 1.24 na 1.30 staženej z gogu kolem 450 MB zašel sem si na záchod.
  • Lukyz
    Ty to máš určitě koupený, viď? *7*
    Já jsem nikdy proti-pirátský ochrany neprosazoval, ale když tady člověk pořád musí číst ty tvoje plky, řekněme snad i názory, tak bych si přál, aby Denuvo dávali do každý hry.
  • Jack1947
    Ne ostatní mnacpou Denuvo a pak hra spadne po měsíci na 5kil *7*

    CD projekt umí a takhle se to má dělat - kdo chce koupí a koupí hodně lidí ne cpát lidi do nějakejch anti tamper sračček( Kdy by ty AAA studia co si myslej že DEnuvo je budoucnost pc scény začli krachovat taky dobrý) *5*
  • tak si kup znova 1 a 2 na GOG ;]
  • Za 900? Jak ? :D
  • solomon.short
    jinak, update z 1.24 na 1.30 pres Galaxy = 14 GB

    takze jdu na pivo :)
  • To snad ale není nic překvapujícího, že krabicovky Zaklínače jsou na GOG.
  • Nevi, rekl jim to marketing, ktery nascvhal, ac nerad, zvolil taktiku, ze vsichni budou "ti hodni".
  • Bohužel nejde to, hned jak mi přišel zkusil sem Steam pro jistotu a nejde, jen gog *9*
  • Hru jsem si koupil Goty a jsem akorát naštvanej, protože neni na Steam...ale na GOG takže první dva díly na Steamu a třetí na GOGu na kterym nemam vůbec nic.
  • Doufám, že má Drizzt po ruce panthenol.
  • kostejnesmrtelny
    Myslíš jako: jedna velká fanservice místo příběhu, místo soubojovýho systému minihra a sbírání "sexy" kartiček za každou sklácenou roštěnku?
  • solomon.short
    no, ted jsem nasel na redditu i steamforu, ze to jde pry pridat jako non-steam game... ale achievementy se dle vseho pridavaji do Galaxy clienta, do Steamu ne. Jakmile se dostanu k hernimu PC, zkusim a dam vedet kdyby to zajimalo jeste nekoho
  • Přístup CDP k zákazníkovi je mi sympatický. Škoda že ta hra samotná byla trochu slabší. Doufejme, že Cyberpunk půjde spíš cestou W1 než W3
  • GOG verzi nepridas do steamu, bohužel. Bud mas proste steam verzi anebo GOG.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit