Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je škoda, že se z Cenegy stává tak "velká ryba" :D ... ještě 2 roky zpátky vydávali novinky na konzole cca za 1190, dnes už za 1399 :(
  • K těm pawnům. Jeden je přeci tvůj a leveluje s tebou a další dva si půjčuješ od hráčů a to musím být v té piratské verzi nějak vykuchané, ne?
    • Tak zaprvé to musím hrát offline, jinak to nejede. Když hraješ online, tak ti ty dva pawny vygeneruje hra z ostatních hráčů, to je pravda. Já jsem to měl trošku těžší, jelikož musim hrát offline a sbírat je po cestách, tzv. beru co je a nemůžu si vybírat. :-D Kolikrát si ale vystačím jenom se svým pawnem, ti "námezní" stojí krastaly a někdy až dost. Tak asi tak. *4*
    • To mělo být pro Pirát.Anonymní, ale blbě jsem to vložil. Omlouvám se.
  • Jsem zjistil , že co se týče těch DLC k Batman Arkham City, tak jsou na steamu už dostupný..
  • ach ano, Cenega, záruka toho že hra vyjde se zpožděním a s příšerným rádobypřekladem za který by se i google translator styděl. a nedej bože aby pak časem vyšly DLC, u těch je lokalizace a vydání už definitivně v háji
    • Cenega si nechava prekladat hry u comgadu a mimochodem jsou v ni lide z cd projektu.
  • Ja jsem tady psal, ze Cenega je moc maly pan na to, aby beco diktovala steamu: http://www.eurogamer.cz/articles/2012-08-09-cenega-hry-na-steamu-nijak-neblokujeme
    • "Jak známo, Cenega Czech vlastní distribuční práva v ČR pouze na krabicovky, takže to, co zahraniční výrobce hry jinde digitální cestou nabízí nebo nenabízí, jde úplně mimo Cenegu a nemá šanci to ovlivnit, ani kdyby se rozkrájela. "
      Co se asi stane, když se povolí digitalní distribuce na steamu ? No samozřejmě se sníží prodeje krabicovek u nás.A co se tím také sniží ? No přece zisk cenegy.Co je tedy v zájmu Cenegy ? No zamezit tomu aspoň na tom steamu.A proč to zamezit aspoň na steamu ? Kdo kraluje ve světě co se týče digitalní distribuce.No přece steam.Jeho akce jsou to nej. co se dá najít.Nikdo jiný takové akce a ceny nemá.Mnohokrát jsem viděl akce těch našich slavných distributorů, které i po slevách měly v nabídkách hry, co byly o stovky korun dražší než hry nabízene ve stejné době na steamu.
      Steam je pro cenegu škůdce to je nepopíratelný fakt.
      A perla na závěr by EG.cz
      "Digitální distribuce se ani nijak obávat nemusí, když u nás stále tvoří jen jednotky procent z celkových prodejů, přestože to navenek tak nevypadá. "
      Řekl redaktor so-called seriozního herního webu EG.cz, který je vlastněný obchodem Xzone, prodejcem krabicových her.
      • Zdani ze to pro cenegu muze byt vyhodne neni dukaz, ze za tim cenega stoji. To je prave to povr hni kratkozrake uvazovani. Jakym zpusobem cenega tlaci na valve a proc by valve melo poslouchat maleho regionalniho retailoveho distributora a navic proti svym zajmum, co z toho ma?

        Digitalni distribuce je u nas malo vyuzivana, to uz vyplynulo z nekolika pruzkumu, pohybuje se to v radu procent. A to je i v souladu s mym pozorovanim. Znam osobne velmi malo lidi, kteri kupuji na steamu alespon v obrich slevach a nikoho, kdo by tam kupoval novinky za plnou cenu, vsichni je kupuji v krabicich.
        • Samozrejme , ze Cenega netlaci na Valve, na to nema nijake moznosti. Je nulova sanca (pri Skyrime) aby hru blokovalo Valve, pomerna mala sanca ze ju blokuje priamo Bethesda z nejakeho interneho dovodu a najlogickejsia moznost je, ze si to vydupala Cenega Group v distribucnej zmluve u Bethesdy za to ze znasaju naklady na lokalizacie.
    • ucho
      ano, vesměs je to sranda. Cenega za nic nemůže, Bethesda tvrdí, že by to jít mělo a Steam, že to neovlivní. všichni jsou v tom prostě nevinně, ale jaksi to jen nejde... :)
    • Neboj se, že tady by to někde vůbec byl schopnej přečíst nebo pochopit..budou si pořád mlet to svoje, jako komunisti na Novinkách.
  • Jenom čekám kdy někdo vypálí sídlo Cenegy v Praze.... *16*
  • Nějaký názory tady jsou jenom k smíchu. Múžete si tady psát co chcete ale je vám to všechno ta leda k ho*nu Jste do toho nějak až moc zažraný, vys*rte se na hry a vyražte mezi lidi žít real život... Peace
    • Já netvrdím, že když hrajou tak nemaj žádnej společenskej život, ale podle toho jak se tady určití jedinci projevujou to vypadá tak, že ty hry jsou středem a jediným bodem jejich vesmíru...
    • Tak mě by to taky sralo, kdyby jsem musel na hru nebo DLC čekat bůhví jakou dobu a ještě si jí potom navíc zaplatit. Neblázni... to, že lidi hrají hry neznamená, že nemají společenský život a nechodí ven. *15*
  • hustě krutopřísná Alžběta z Cenegy se vám směje http://twitter.com/taalzbeta. Sama se ale radši k tomu, že tam pracuje, moc nehlásí.
    budeme ji dále bezmezně milovat, protože je to holka?
    • trolo
      pre mna za mna nech tam pracuje kto chce. ked si chcem kupit eng verziu na steame a nemozem kvoli nejakej zasr. cenege tak je pre mna cenega zlo.

      keby som chcel ceskopolsku verziu hry nekompatibilnu s ofik patchami = cakat 3 mesiace na "ofik" cenega patch, nefungujuce mody atd tak si kupim hru od cenegy...
    • *14*
  • jen bych chtel podotknout milá Cenego - v demokracii NIKDY nemuzete konkurovat nizsi ceně bez nejake pridane hodnoty a protoze dost lidi muze cestovat nebo maj pratele v zahranici kteri jim danou hru koupi. Holt ukazkovej pristup radoby monopolu v regionu na urcite produkty (vydavatele) jen nechapu jakto ze s dim firmy souhlasi - kdyz musi mit prokazatelne horsi prodeje v danym pasmu + spousta lidi taky dokaze region lock obejit a nejni to zadna veda. o pirate ani nemluve. kkti hladovi ! (doufam ze to cte nekdo z cenegy - je to psany pro vas) viva la distribucjon dižital !
  • Jednou jsem tu psal, že založit úspěšnej byznys na steam hrách je sakra těžký.. ceny jdou brzo razantně dolů a prostě digitální nákup se jednoznačně vyplatí než krabicovka.. Jenže ne, ta ubohá cenega nemusí chodit daleko pro inspiraci..
    Pánové a dámy z cenegy, podívejte se na sousedy z CD Projekt Red, inspirujte se.. TAKHLE SE PRODAVAJI HRY.. né ty vaše ubohé region locky.. zaplať pánbuh, že existuje to obchodování na Steamu. Na ty vaše ceny a pohrdání omezování a flusání na zákazníky se*e bílej tesák!
    • trolo
      kludne nech si tu svoju lokalizovanu verziu nechaju ale nech aspon dovolia kupit zo steamu eng verziu a nelockuju to pre vsetkych cechov, slovakov polakov len preto lebo oni to prekladaju. co to je za praktiky ci boha. zaklinaca som si mohol kupit aj na steame keby som chcel, bez cestiny a bez mapy, mince, dvd, soundtracku, atd atd.. krabicovka zaklinaca bola ukazkova to som si musel kupit krabicu.

      ale nech tam nechaju moznost volby a nie jak tatari komunisti zasraty. fak of cenega. pojdem si to kupit na piratebay. u mad? 40€ si necham v prasiatku.
      • Taky kupuju na piratebay. *15*
        • Až si potom budeš stěžovat, že na PC vychází jen porty z konzolí, případně něco nevyšlo vůbec, tak si stěžuj taky tam :)
          • Jazz
            Na X360 a PS3 prostě emulátory nejsou, to přiznejte. ;)
            • Jazz
              Jasně, jen to zakecávej dál. *6*
            • Když chceš, tak nevěř, mě je to fuk. :-D Tobě ani komukoliv jinýmu nic dokazovat nemusím, jen říkám, že to je a že to funguje, nikomu to nenuitim. Ti pošlu fotku a pak budeš chtít abych se vyfotil i u pc jak to hraju ne? A jméno a adresu po mě náhodou nechceš ? :-DDD
            • Jazz
              Jo ?
              Tak mi natoč důkaz, nejlíp kamerou, foťákem.

              Víš, když je za programem 100000% working, tak je to funkční jak Windows 98.
            • http://xbox360-emulator.com/

              http://www.youtube.com/watch?v=nmwgof-luLk

              Mam Six-core a jede mi to, tak mi povídej, že to neexistuje. *15*
              Dřív to fakt nešlo, ale v dnešní době 6-8 jader už jo.

              to MRX : Hry mám rád, platit nebudu. :-D Mám na silný pc , mám i na hry a věř mi, kdyby šel počítač nějakym zázrakem stáhnout z netu zadarmo, taky bych za něj neplatil. :-D

              PS : Pawni mi normálně fungujou, nebo jak si to myslel ?
          • Ty jeníčku, já mám už teď emulátory na Xbox360 - XBOX 360 emulator v6.2 ( pro Dragons Dogma,... ), PS3 - eps3 v1.2.0 ( pro Heavy Rain,... ) a Gamecube - Dolphin Emulator ( jenom pro Resident Evil Remake ). A až nic nebude vycházet, tak budu dělat něco jinýho, hry hraju jenom když zrovna nemám co dělat a venku je hnusně. Stěžovat si opravdu nebudu. Zdar *5*
            • Aha, tak sorry já jsem myslel, že máš hry trošku rád :)
              Jinak je celkem sranda, že máš prachy na silný pc, ale nemáš pár stovek na hry.
              A jak to máš v tom Dragons dogma s pawnama?
            • to lumpy : To je průšvih viď ? Stačí mít High-end Comp a nemusíš mít podělanou konzoli.

              Podle tvého slovníku tě tipuju na naší milovanou menšinu, to jsou přece taky "slušný" lidi a bohatý, ale z dávek ze sociálky. Užívej si dál svůj bídnej život a neotarvuj, lůzo. *6* *5*
            • Veskoslav
              Bohatí lidé kupují hry? Proboha co ty jsi za debila, když to takto řeknu. A že nejsou emulátory, aha toho Raymana jsem asi hrál ne snu, co?
            • to lumpy : Ty retardére, tady máš odkaz :

              http://www.youtube.com/watch?v=Y6yYq95rUGU&feature=related

              V popisu videa máš odkaz jak na xbox emu, tak na ps3 emu, třak drž hubu, když víš hoovno.
              Nemel tady průjmy o bohatých a slušných lidech, mám slušnej job a peněz víc než dost, ale nejsem BLBEJ JAKO TY, abych za hry platil, když nemusim. *6* *5*
            • Ty hlupáčku, žádný emulátory na ps3 a xbox neexistujou. Jdi si k mámě pod sukni pro korunu na zmrzlinu ze chcánek a neotravuj tady slušný a bohatý lidi, co si hry zásadně kupujou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit