Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po nepovedenem Bad Company 2 (mluvim z pohledu PC hrace) doufam prijde plnohodnotny pokracovatel Battlefieldu 2, ktery tolik lidi uchvatil a poskytl zabavu na dlouhe mesice (pro nekoho i roky).
    Osobne jsem rad,ze pridaji i kooperativni kampan, protoze coop je neco co se mi moc libi.
    Samozrejme by kvuli tomu nemeli nijak zanedbat multiplayer, protoze ten je to,o co v BF serii predevsim jde.
    Drzim autorum palce at to nepodelaji a uz si odkladam 1200Kc bokem (nebo to koupim v elektronicke forme,pokud to vyjde vyrazne levneji).
  • Že by byl engine moc komplikovaný, aby mohli podpořit modding ...spíš tím chtěli zkresleně nepřiznat, že by s tím bylo moc práce, kterou tomu věnovat zatím nehodlají - aby poskytly nástroje a neohrozili bezpečnost hry.

    Vývoj singleplayeru ...toho se trochu bojím. Hře by snad i dnes, pokud by měla ovšem dostatečně kvalitní základ a nástroje, dobrý editor a modding mohl pomoci více. Singleplayer začali od Bad Company ... někomu se to líbilo, nebudu mu to vymlouvat, ale podle mne to stálo za málo. Udělali by myslím POUZE doubře, kdyby se zcela a plně soustředili na multiplayer. O tom Battlefield vždycky byl a tím spíš o tom bude v dnešní době. Jestli mise, tak leda stejně kooperační a klidně bych to nechal jako DLC.
    Pokud si koupím BF3, tak pouze a jen proto, abych si zahrál kvalitní multiplayer, bojůvku, malou válku, s kamarády - nalákán evoluční hratelností, interakcí prostředí a snesitelnou grafikou, pohladěn kvalitní hratelností, která v poslední době často pokulhává - včetně BF série od vydání dvojky (tzn. Bad company1,2 a BF 2040 nebo jak se jmenoval).
  • guru_joe a info :

    JOE -
    + má Renault Clio a Ford Shelby
    + má PS2, CRT TV, VHS video
    + má manželku, která ho sere a hraje Plants and zombies
    + má mobila od Sony-Ericsson
    - nemá HD TV, PS3 a kreditku
    - nikdy nic nenakoupil na zahraničním eshopu
    - nikdy neletěl letadlem a ani nehodlá
    • A kdo to jako je? Aspoň tu nespamuj.
      • ty neznáš guru joe? kolik ti je 6?
        • Ne neznám a k tématu to nepatří místo keců o věku radši napiš proč tu spamujete.
  • http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/multi/prvni-screenshoty-z-battlefield-3-dlp-/clanek.A110208_181128_bw-zurnal-multi_osk.idn
    Vypadá to více než lépe *8*.Tuto bude nej. hra roku a to reciklovaný COD zašlape do země.Lituju konzolisty *2* PC.PC.PC je best
    • No na konzolich to sice nebude vypadat jako na PC, ale konzolisti budou taky parit :)
    • Pete.palis
      no...podle mě to jsou foto z intra, ne z gameplaye, tak bych se moc neradoval předčasně, i když vím že to bude pecka!!;)
  • Už mě je steho zase k zblítí, měl to bejt původně jen multˇák a už tam serou singláč a dělá na tom 2x vic lidi jak na BC2!! Proč kuwa nedělaj všichni jen na multaku jako u BF2!! Hold sem o5 přestal věřit že bf2 neco předčí! Nějak si neumím představit tu balanci když do frossbitu narvou letadla (ne že bych je nemel rad) ale balance to asi nedá! Jen si přestavte když tam mig spustí bomby a spadne 7patrova budiva s 8 vojaky :) Jackpot jak krava!! Muj verdikt do budoucna: chtělo by to novej engine a nee frosbite kterej me vubec neprirostl k srdci!! *12*
    • Souhlas! Na SP zbytečně ztratí spoustu času a peněz a to bude někde chybět a kde asi? Přeci v MP!!!
    • Uklidni se nikdo neřekl že kvůli singlu něco odfláknou na mulťáku. Je fajn že myslí i na singl hráče kterých je hodně. BF má napodobit boje vojáků a ve válce je normální že letadlo zničí budovu s vojáky taková je už válka a ty by jsi měl být rád že se takhle snaží.
      • necho ho bejt, je to zalud *1*
  • Viem že to sem nepatrí ale od dnešného dňa je volne pristupna beta DoW 2 retribution na steame pre majitelov akejkolvek hry Dow 2. Divim sa ze tu nie je novinka. Skoro nikto tu hru nehral tak dufam ze tam pribudnu ludia.
  • Drzim palce kuci z Dice at udelate ten nejlepsi akcni FPS MP na svete. S BF BC2 to zatim docela vychazi i kdyz je tam az moc hedkaru se sniperkama :o)
  • To je škodice, že podpora modifikací nepříchází v úvahu. A přitom představa takovýho Forgotten hope 3 na Frostbitu? Hmm, hmm....
    • alebo project reality na BF3
      • musíme pouze doufat, že je vydají aspoň pozdě než vůbec
        • podle mne bude zalezet na prodejich PC verze, takze jestli vite o nekom, kdo se chysta hrat kradenou verzi BF3, tak vite i kvuli komu treba nebude k dispozici mod tools *1*
  • ja uraženej nejsem:) jen ti ukazuju, co je lepší:) jinak mam i kompa. a co prosimtě ukázal? nasvícení???? *8* *8* *8* no teda. to už má lepší killzone 2 stará pomálu 2 roky
    • ty mne ukazujes co je lepsie LOL:) vidim ze sa vyznas, ved nedokazes ani poriadne ovladat tuto tiscali diskusiu (narazam na tlacikto 'reagovat' trtko)
      vies o tom tak malo ze je to az smutne, stracal som z tebou uz 2 prispevky (hrach na stenu)
      tak tento je posledny. zi si vo svojej zadubenosti a nevedomosti - verim ze ta to robi stastnym. maj sa
      • v klidu kámo:). neřikam, že je to sto let za opicema, to ne ale u mě prostě vede killzone a dál bych to neřešil... tam se mi to nasvícení prostě líbí víc no.
        • co sa ti paci? to ze killzone ma neprirodzeny kontrast a cele je to strasne prepalene?
          grafika pekna ale technologicky to je zastarale a novy frosbite to schova do kapsy raz dva.

          budem hadat... mas rad srackove filmy od michaela baya vsak?
          • ste koukam všichni nějaký divný...nemáte náhodou písek ve vagíně??? a toho kreténa Baye fakt nemusim..nejsem malej fracek:)
            • akurat ze killzone vypada presne jak jeho filmy. a s tym piskom v pici si strasne originalny.
              ked bude v forsbite 2.0 krasne natexturovane a vymodelovane nejake mesto ci arabske vybombardovane buranovo s hentim osvetlenim a znicitelnym prostredim ... vsetky hry na to budu kukat zospodu. pozri si ten usek s nocnym osvetlenim a autom. proste nadhera. navyse pc ma nieco co konzole nemaju... high res textury.
  • xixixao
    "Jejich nový engine je na to moc komplikovaný?L :D:D:D Tak to se jim ta hra musí krásně vyvíjet :D
    • no pozor kamarat. oni na to maju vlastny tym. daj teraz engine ktory dokaze prenasat indirect illumination moderom bez toho aby si ich do toho zaucil . co myslis s tym spravia. to uz neni len o tom dat textury a bump na novy model. potrebujes riesit rozptyl svetla pohlcovanie svetla, vyzarovanie atd. je to zlozita vec. renderovat nieco take je velmi HW narocne, cize real time system musi byt cosi velmi sofistikovane do coho nezasvetis len tak niekoho kto sa do toho prvy raz pozre.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit