Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=G-EtNqkDqkc praskejte *5*
    • Jakože jsem PS3-kař, hrál jsem open betu KZ3 a nevim nevim, no :/ Vůbec mě to nechytlo, přišlo mi to jakési zmatené a otravné v porovnání s BFBC2, které je prostě pecka a neuvěřitelně zábavné se skvělou atmosférou. No, uvidíme, jak bude vypadat finální verze. Každopádně BF3 bude fakt pecka. Jen mě štve, že multi na konzole nebude pro tolik hráčů jako na PC. To, že by to PS3 nezvládla mi přijde jako hovadina. Zmíním tady už omýlaný MAG,který je popravdě celkem opruz, ale může ho hrát 256 hráčů, tak proč by BF3 (stejně tak BFBC2) nemohlo hrát také 64 hráčů namísto 24 *9*
      • nemnel ten MAG u hracu prezivku LAG ? :)
        • Ty jo, já to moc dlouho nevydržel hrát (asi tak 7 matchů jsem dal), na hovno bylo, že jsi nehorázně dlouho čekal, než se zaplní hráči všechny 3 frakce, takže na mapě pro 128 hráčů to trvalo klidně i 15 minut, 256 jsem radši ani nezkoušel. A strašně mě štvaly jakési granáty s nervovým plynem, pak se nedalo nikde lézt, pokud jsi neměl vysoký level a dobrý PERK na ty smrady. LAGování jsem si tam nevšiml, přišlo mi to celkem plynulé, ale fakt otrava, nic extra, čekal jsem od toho mnohem víc :( Velice rychle to šlo z domu.
    • LOL presne jak som si myslel. urazeny PS3-kar

      vizualne : pekna grafika to ano. technologicky : svetelne roky pozadu za tym co predstavil frosbite 2.0. get over yourself chum ;)
  • třeba ten použitej v killzone 3?
  • hmm pán je asi velkej znalec:). nevim mno ale ten endžin mi nepříde zrovna extra třída... viděl sem lepší:). já sem pařil hry když ty si ještě prděl do vany kámo, tak si myslim, že už poznam dobrej endžin
    • prdet do vany se da v jakymkoli veku
    • videl si lepsie ? no menuj kamarat. som zvedavy kolko z nich ti pocita real time indirect illumination. skus povedat ze killzone 3 :D ktory ma tento efekt len predrenderovany ako mnoho inych hier.

      a hej je velmi podstatne odkedy si hral hry...to ze si hral pinball este na atari ti ozaj prispelo k rozoznavaniu dobreho endžinu. sprav si laskavost a netrep. robis zo seba kokota :)

      nechcem teraz urazat konzolakov ani nikoho, ale ty mi prides ako urazena panicka ktora zbadala nieco lepsie na inaj platforme a teraz tu lamentujes aj ked o tom vies picu
    • A ten *endžin* je suprovej *2*
    • A co je podle tebe dobry engin?? A opovaz se napsat CryEngin 2 *1*
  • http://www.youtube.com/watch?v=foXVF7q035Y
    ukazka frostbite 2.0 enginu z PC.
    kokotsky dobre.
    • Ta prvni mistnost me uplne pripomela Mirros edge *1* Jinak video sem videl uz vcera a vypada opravdu zajimave.
      • ale tu je jeden obrovsky rozdiel. to co vidis je secondary illumination. tak ako v skutocnom zivote svetlo svieti na cervenu stenu z ktorej sa siri sekundarne osvetlenie a cela miestnost tak ma nadych do cervena. v mirrors edge to bolo renderovane a potom "zapecene" do textury. tuto to je real time. velky rozdiel.
        • ale on myslel,ze ta barevna stylizace mu pripomela mirrors edge.On neporovnaval engine *1*
  • Pete.palis
    Ať si říká každý co chce, tohle bude epická hra na další roky *1*
    • Urug
      Tak maximálně na rok, než ti naservírují další a další a další díl, dokud jim to bude sypat
  • já tu Kill-cam nemam rád, protože když někdy hraju za snipera, tak se luxusně schovám....ale s timhle můžu zapomenout :-(....v Call of Duty to až tak nevadí, ale v týhle rozsáhlejší hře to podle mě vadí doost...
    • Jo, v BF je kill cam nesmysl kolosálních rozměrů.
    • Presne tak, Kill-cam je pro deti! Do traparen ala CoD se to hodi, ale do BF serie mi to nejak nejde k srdci.
    • montatatana
      Ano, a vsechny hrozne bavi, kdyz je neustale strili zakempovany sniper.
      • ale tak to je jasny co ten sniper asi tak sakra ma delat (skakat a strilet se snipkou v vzduchu?), to je proste classa ktera by proste campovat mela nicmene za to uz hraci nemuzou ze vyvojari z dice sou uplne neschoplny a nedokazou vic vybalancovat mapy a pouzivani zbrani (nebo aspon podle toho co predvadi v BC2 to neumi), neumi ani zajistit anti baserape a to sou vyvojari co v tomhle stylu her delaji sakra dlouho to i ty MP amateri z cryteku v crysis warhead se s timhle dokazaly vyporadat lip nez "borci" z DICE. proste upravit parametry snipek a vyladit (tak aby na stredni vzdalenosti nemohl nejaky recon jen tak za behu a skoku si davat headshoty a aby manipulace s tema velkokalibrama byla o neco komplikovanejsi) to samy mapy aby meli ostatni taky sanci, jen kolik sem v BC2 nasel totalne zasekovych bodu pres ktery se pak skoro nema sanci nikdo dostat (pokud nemas typ 50lvl lidi co sou schopny potit krev) a protivnik ma o neco malo schopnejsi lidi... jak v rush tak v conquest podle me tahle hra postrada jakykoliv lepsi balance a skill..
        • na tento level si musiš zahrát armu 2, co? *3*
      • A neni tohle podstata sniperů?
    • Velmi jednoduché řešení, začni hrát HC, žádná killcam a žádná mapa. Ideální :)
    • To uz doufam bude zalezet na serveru, ze by nejaky nastaveni hry povypinal jako treba ten killcam..
  • Pokud se všechno povede jak má, tak to bude pecka!
  • omg frosbite engine neni nic náročnýho omg... sou jenom líný tam dát víc pleja...ps3 to utáhne jak nic. jinak mag furt u mě vede a to mam i kompa. 256 hráčů je prostě 256 hráčů:)
    • tam podle me pujde spis o uroven detailu kde by se asi muselo vic optimalizovat kod a hlavne detailnost assetu dal taky co se pocita v mag a co v BF3? to nevime, ja sem sice mag nehral ale treba takova destrukce po siti a dalsi pokrocila fyzika by mela byt zpravne synchronizovana a taky to zere dalsi datovy tok atd.. tam muze byt nekolik problemu proc to treba v tom BF v 256 hracich nejde, proste ty hry musi byt na takovy veci navrzeny od zacatku.

      takze pokud nekdo v pre-produkcni fazi rekne ze jeho hra jmenem XYZ by mela zvladat 384 hracu online tak se proste tomu musi uzpusobit vse ostatni tak aby na urcitem hardwaru bylo mozne toho docilit (asety, fyzikalni kalkulace, pocet interakci refresh po sity, rychlost hry, misto fyzikalnich projektilu jen ray tracer atd)
    • to vis ... ty jsi ten nejvetsi odbornik na jejich engine a hlavne na jejich NOVEJ engine. Skoda ze nejsi primo na miste aby jsi jim to mohl oznamit, treba by te vzali jako reditele. Jak ja miluju takhle blby lidi.
  • jj.. ta proluka mezi BF2 a BF3 už je safra dlouhá.. už mám usvrběnou myš :-) Vše co bylo po BF2 byly srajdy *12*.. Snad to BF3 přetrhne :-) *4*
    • jj, noob company mě taky moc nebrala *4*
  • tak jestli se to vyvýjí primárně na pc tak to je super. to budu muset asi koupit novej hw. sem zvědavej na doporučené hw požadavky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit