Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    prijde mi trochu smutny hanit GP.. preci jenom taky jsem to sledoval par let a ackoliv scenky byly obcas trapny, tak je to porad kus detstvi..

    no nic, na tv uz tolik nekoukam a popravde re-play ma sice vcas recenze apod., ale obcas to taky prehanej a nekdy je to podobne trapny, jak ty zminovany scenky v GP.. Takze skoda, ale co se da delat..
  • už je i petice http://www.ipetitions.com/petition/petice-proti-zruseni-poradu-game-pagepetice-proti-/
    • Veskoslav
      A je nějaká antipetice pro zrušení? Pokud by Gamepage měl vypadat tak, jak teď vypadá, tak ať raději zkončí.....To, co tam předváděli, byla skutečná tragédie, která pouze parazituje na jméně Gamapage.
    • Hyperaktivne decka z Facebooku si myslia ze vsetko dokaze vyriesit peticia...
  • Tak už nám zbývají opět jenom 2 herní pořady...
  • Já toho dost lituju, protože Game Page bylo moje mládí. Vzpomínám, jak jsm si díly nahrával a v úžasu občas pouštěl, protože v té době jsem neměl ještě na hraní nějakou mašinu. Vzpomínám, jak pouštěli videa z Madden na tehdy nové konzole. Vzpomínám, jak a co říkal moderátor, když uváděl nové PES. Vzpomínám na všechno možné.
    Je to škoda, protože teď fanboyové Re-Playe začnou vyřvávat do světa, jak je ten jejich pořad skvělej
    Jediný, co mě štvalo, byly ty jejich někdy trapný scénky
  • Já tam chodil jen kvůli soutěžím. Za to jak primitivní otázky tam dávali byly vážně parádní ceny a navíc šlo hlasovat zdarma. Bohužel jsem nikdy nic nevyhrál, ale kdo ví, třeba zrovna za dnešní odpověď shrábnu konečně jackpot.
  • Konečně. Bylo to peklo.
    • Však ses na to nemusel dívat.
  • SnakePlisken
    Ačkoliv jsem Game Page poslední dobou moc nesledoval, přijde mi to jako velká ztráta a měl jsem tento pořad za českou stálici. Ty jejich trapné scénky a opožděné recenze vem čert. No i když opožděné recenze. Na FB kdosi z tohoto pořadu zmínil, že červnové díly jsou už natočené. Jak může být sakra natočený komplet díl, který se bude vysílat 30.6.? To se pak nedivím některým lidem, že jej nesledovali kvůli out of date obsahu.

    Ale to trochu odbočuji. Každopádně jsem chtěl říci, že i přes tyto nedostatky měl pořad velkou diváckou základnu a myslím si, že je to špatný tah pro ČT. I když za Dvořáka se děje všechno, jen ne to dobré. Mohli pořad pořádně překopat, což by bylo lepší než ho rušit.
    • Jazz
      *českou stolici *3*
  • Jeste k tem scenkam vzdy se nepovedly ovsem nektere byly dost dobre - ja dodnes nemuzu zapomenout na Honzu Borse jako Jokera :D :D :D
  • Je to škoda, zostane iba blonďatý chichot v re-playi. *7*
  • kdyby zrušili i Tučkovo trapnej pořad, taky by se nic nestalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit