Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • M povedeny, predopkladam ze to je vtip =D Protoze jestli ne tak OMFG.
  • Po prve , prosim Vas spravte uz nieco s tym video prehravacom. Seka, nedotahuje vzdy stream a ked to prdne nedokaze pokracovat kde sa zastavil len hodi error hlasku. Proste des.
    Co sa tyka samotnej hry, je to zufalo neoriginalne a vykrada to kde sa da. Tak is to vasa poznamka o zamerani sa na vizualne spracovanie im moc nepomaha v presvedcovani ze to bude nejak kvalitny titul ale kto vie. Ostatne ani mnohe ine popularne hry niesu iba o originalite. Skor som zvedavy ako to budu chciet spoplatinit, alebo ako budu chciet na tom zarobit. Lebo je fakt ze s tym co odprezentovali moc ludi nepresvedcia k zaujmu o kupu. Mozno jedine nejaky F2P model, ale aj takych hier je tu uz kopec tak neviem.
    A co sa tyka portu tak ak si nerobia vlastny engine dovolim si tvrdit ze na 90% je to unity a tam nie je az taky problem s portom na ine platformy.
  • Ty bláho zase další FPS na mobil. Není to vůbec originální ! Už jenom ten název... Dead Effect !
    Jako díky, ale fakt ne ! Vezmeme Dead z "Dead Space" a Effect z "Mass Effect" a vznikne Dead Effect *15* ! Vím, že dneska je těžké najít dobrý název pro hru, protože už je toho do tří prd*lí, ale nemusí aspoň kopírovat... Jenomže tahle je hra je zkopírovaná úplně ze všeho co jde ! Vemte si LOGO hry. Nápis vypadá 90% stejně jako z Dead Space 2. Až na to že to je napsáno jiným Fontem ! Název je kopíračka jak jsem už psal ! I to prostředí je úplně stejné jako z Dead Space a Mass Effectu akorát s jinýma zbraněma. No a ještě krom toho to vypadá jako Dead Trigger ! Beztak to bude na 90 % stejné. dones bedny atd... To mě na Dead Trigger vadilo a proto to šlo za 30 minut do háje ! Kdyby to udělali s nějakým příběhem, tak by to mohlo být celkem slušné. Jenomže tato hra bude opět prošpikovaná Mikrotransakcemi skrz na skrz. Stejně pokud si to nezaplatím tak nebudu po pár kolech jet moc dál ! To bude opět nehratelné jako u další her od Gameloftu ... K tomu nás šoupnou do arény s uličkami a střílej si ! A zase tam jsou Zombie ! Zombie zde, Zombie tam, Zombie je skoro v každé hře kam se podívám ! To mě fakt neba. Už by mohl někdo konečně zpracovat nějakou luxusní hru na mobil s příběhem s takovou grafikou atd.. Dead Trigger náročný opravdu nebyl, takže to na tom bylo to nej...
    • "Nápis vypadá 90% stejně jako z Dead Space 2. Až na to že to je napsáno jiným Fontem !"... Ano fontem co je velice podobný fontu Mass Effect *1* to je ale náhoda
  • TheGGG
    já měl dead effect, když jsem si v dead space 3 vzal N7 zbroj
  • kvalitni engine..ty kotata jsou jak zivy..
    • Ale to byl přece kreslený film před hlavním programem! (RD) :)
      Michal "Hochy" Hochmajer
  • hznk89
    Miluju tyhle loupeživý produkty. Jen škoda, že to nevypadá ještě o třídu hůř. Jako například filmy od společnosti Asylum
  • Název + logo + audiovizuální spracování = nestoudná kopie Mass effectu
    Alespon hratelnostně to snad bude trošku jinde (minimálně tím že se jedná FPS)...
  • Mám lepší název: Dead Effect: Borderland Crisis :D
    • Wooow, DLCčko Borderland Crisis bych si určitě koupil. Jak to řikaj ty puberťáci: Shut up and take my money?
  • Tolik de-bilnich prispevku, jako je v tehle konkretni diskusi, to jsem jeste pohromade snad nevidel. Nechcete nechat na EA, jestli je bude zalovat, nebo ne? A ze to neni originalni? No ze teda ta dnesni svetova produkce je tak originalni. Graficky to vypada lepe, nez veci od Madfingeru a pokud se to bude dobre hrat, tak nevim, co by kdo chtel.

    Obcas me zdejsi diskuse fakt nuti stydet se, ze jsem taky Cech. *11*
    • Tohle přece není o originalitě ale o očividném parazitování na cizích značkách. Koncept toho stydět se/být hrdý na cosi co není mou vinou/zásluhou (jako např. být Čechem) neuznávám, ale že to zdejším diskutérům přijde ubohé mě celkem těší.
      • chapu tvuj pohled na vec, ale uplne nesouhlasim, ze tohle je nejaky parazitovani ... a hlavne si nemyslim, ze v tom byl prvoplanovy umysl ... nedostatek invence mozna, ale vazne pochybuju, ze pochybna podobnost nazvu s DS a ME hre prinese jakoukoli vyhodu na trhu. Konec koncu ... pokud by to melo EA vadit, asi se ozvou a kluci nazev hry nejspis zmeni ... tusim by to nebyl prvni pripad v historii.

        V kazdem pripade dost pochybuju, ze vetsina zde diskutujich mela stejne pohnutky k napsani svych vyblitku.
        • Parazitovani na slavnych znackach to je, vzbudi to vyssi pozornost a zajem. Kdyby to tak delal kazdy, byl by to tezky zivot. Ja jsem treba znechuceny z tech ruznych mariu, donkey kongu a zeld na nintendo platforme. Staci mi to videt v nadpiu clanku a uz to ve me vyvolava silne negativni emoce. Takzezneuzivat znacek byse nemelo.
        • Sorry, ale myslet si, že v tom není úmysl, je pěkně naivní. Vždyť je to u mobilních her úplně běžná taktika - ten mobilní herní ekosystém je kvůli množství her, cenám a spol. strašná žumpa a lidi chtějí všelijak získat pozornost, kvalita hry je často na druhém místě. Neříkám, že ta hra bude špatná (nejsem věštec), ale pravděpodobnost toho, že je název, náplň, zaměření na grafiku a spol. nějaká nevinná náhoda, je extrémně nízká.
          • Pravda ... takhle jsem se na to nepodival ... ovsem paklize budu souhlasit, ze je to zalezitost preziti v ekosystemu (pekne nazvano), stejne mi to nejak neospravedlnuje ten relativni shitstorm tady okolo.

            Takze ve vysledku se shodnem na tom, ze to vubec nemusi byt spatna hra, jen ma ponekud (ne)stastne zvoleny nazev (Coz nekoho muze iritovat, me to nestve. Nakonec mi to prijde jako mensi podvod, nez samotny DeadSpace 2 ... To mel byt opravdu DS a pritom to nejdulezitejsi - atmosfera - bylo uplne nekde jinde)
        • Ne, jejich výhoda na trhu je, že u nás žijou vemena jako seš ty, která se nechají podojit a ještě u toho budou děkovat a usmívat se..
          • Muzu vedet cim me podoji? Pokud se mi to nebude libit a dobre hrat, tak si to nekoupim at se to jmenuje jak chce .. pokud me to bude bavit, tak si to pro zmenu koupim at se to jmenuje jak chce. Nejak nevidim problem ani kdo me jak podojil ... Ty si snad vybiras hry podle nazvu? Pak te chapu ... a lituji
    • Jistě, protože na všech zahraničních serverech by se kolem této hry rozpoutala vysoce kulturní debata zaměřena na odhalování jejího potenciálu.
      • zvlastni ... na YT uz ma trailer pre 5000 shlednuti (o tom si tady na tiscali muze nechat zdat) a nikde zadna takova debilni poznamka .... cim to asi bude? (Netvrdim, ze je tam debata o potencialu hry ... jen ten pomer shlednuti a debilnich kecu je proste diametralne jinej)
        • Kolik shlédnutí má na youtube Gangnam Style? A kolik mají songy od Floydů a Zeppelinů? Běž hrát Minecraft kluku..
          • Tady to nekdo nepochopil .... nejde o to kolik to ma shlednuti celkove na YT (nemluve o tom, ze Gangnam, LZ ani PF se na YT neobjevili pred tydnem). Jde o pocet nesmyslnych kecu na pocet lidi co se na to podivali.

            Jinak musim podekovat za kompliment ... "kluku" mi v mych 35ti uz dlouho nikdo nerekl ... dekuji ...
            • tak nevim ... na novinky nechodim ... na zdejsich diskuzich se vyjadruji minimalne, a to jen kdyz me neco fakt vytoci. Pokud se ti nezda, ze v mem veku me vubec zajimaji hry, tak pak se omlouvam ... i my starci mame pravo *1* (Navic me gamedevelopment zivi .... a ne, nepodilel jsem se na Dead Effect)

              V kazdem pripade pobavilo *3*
            • 35 let a stale je tu ta potreba chodit do zdejsich diskuzi? to uz si pomalu zacni zakladat ucet na novinkach
  • jnsCZ
    wow, po dlouhé době hra se zombíkama!
    • Přesně tak, už jsem myslel že jsem tady jediný pamětník! Je to sice trochu retro přístup od autorů, ale uvidíme, zřejmě sází na styl a originalitu. Podobné hry se prostě už dnes nevidí, jsem fakt hrdý že jsem Čech!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit