Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Tahle diskuze nedopadne dobře...
  • Má, ale totálně doje*anou. Btw. Kámoš dělal na té češtině DAII, ale jaksi se mu pan Tvrdý přestal ozývat! Nevěřte mu. Burn in hell *16* *16*
    • Může to mít dva důvody. Jednak jsem ho prostě přehlédl v tom shonu na začátku překladu, kdy jsem řešil komunikaci asi se 150 lidmi, z čehož asi 70 jsem do projektu přijal. Pak se dotyčnému velice omlouvám. Nicméně kdyby se ozval o dva týdny později, jistě bych mu už odpověděl, neboť první nápor opadl. Druhý možný důvod je, že jeho překlad byl buď špatný, nebo kradený (dvě fanstránky bohužel měly testovací překlad přeložený a já o tom dlouho nevěděl).
    • smejki
      nejen jako překladatel si umím představit tisíc a jeden důvod pro jeho konání
    • hh :D urcite to preklada niekto cez google translator :D
  • Wtf? ME2 Ma cestinu...
    • ME2 češtinu má (ostatně jsem ji opravoval pro Patch1), ale spousta DLC češtinu už nemá a ty překládáme.
    • vtedy si totiz EA myslelo ze by sa to pre cz a sk hodilo spravit aspon jednu lokalizaciu, ale potom co to nejako asi nesplnilo ocakavania predaja ... :D a okrem toho aj ta cestina za vela nestala :D
      • Vzpomínám jak jsem ve hře čuměl, že mám v kapse 10000 autorů *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit