Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám stejný problém, nejdou mi titulky u video sekvencí. V nastavení není možnost zapnout titulky.
  • Je jasné, že člověk není neomylný, nakonec i computer dokáže udělat chybu, při hraní s finální češtinou za Hawkeho muže, jsem si několikrát všimnul, že má sestra Bethany se občas rovněž vyjadřuje v "mužském" rodě, ale že bych kvůli tomu šílel a rval si svůj řídký porost hlavy, to nemohu říct, ne, opravdu jste odvedli velký kus poctivé práce a při tak velkém objemu textu je téměř nemožné neudělat chybičku, klobouk dolů a velké díky všem, čímž zároveň zdravím i Pavlu Pařízkovou alias Milwu *3*
  • Je-li to o Dragon Age, musíš si titulky zapnout. Nastavení videa nebo zvuku.
  • Nevíte prosím někdo, proč se mi české titulky zobrazují až když postavy domluví a tudíž pouze poslední část rozhovoru? Díky moc
  • jo mám ten samí problém :( Možná to je tou Verzí :/ též mám 1.03 ale win 7
  • tvrdy.mar
    Nainstalujte si Legacy pomocí originálního instalátoru, který stáhnete ze social.bioware.com - pak to bude fungovat.
  • asi jsem retardovany, ale cestinu na legacy se mi nedari nahodit
    mam DLC nainstalovane, na nich patch 1.3, na tom cestinu pro DA2, pres to cestinu pro Legacy a pro jistotu jeste jednou cestinu pro DA2, win xp
    kde by mohl byt problem? uz jsem z toho zoufaly ... nemuze byt problem v tom, ze uz jsem legacy zacal hrat?
    diky moc za preklady a snad i za pomoc s mym problemem
  • Musím vyseknout poklonu všem co se na překladu podíleli. A moc mě mrzí, že překladatelům nemůžu nějak pomoci (přijdu si blbě když si stáhnu ČJ od bandy lidí co tomu věnovali čas a nic z toho nemají, až na nějaké to poděkování a občas urážky) ale moje AJ rozhodně není dostačující. Nemůžu říct, že bych AJ absolutně neovládala ale prostě mě hra vždy víc baví v ČJ (pokud je překlad kvalitní). Například mě štvalo, že si nezahraju Deus Ex3 ale po oznámení, že čeština bude jsem si hru předobjednala. Takže ještě jednou dík všem překladatelům.
  • on je to defacto nepřeložitelný dvojsmyl, takže je potřeba vypíchnout ten podstatný. Něco jako Zatracená ikona, symbol,...
  • jezis a jak se teda bloody icon prelozi spravne? dik
  • Dneska jsem zkusil - čistá instalace Win7 64bit CZ + aktualizace - na to instalace DA2 + všecha DLC + obě lokalizace = všechno přeloženo. Kde jsem to zkusil, tam to jede OK. Prostě nechápu, jak instalátor, který funguje tak dlouho a všem, najednou některým nefunguje. Zkuste přijít na Facebook, kde se objevilo pár dalších lidí se stejným problémem a zkusíme to vyřešit tam. Díky. https://www.facebook.com/dragonage.czsk
  • Šest hodin zabralo najít způsob jak tu češtinu zase přepnout na angličtinu... v podstatě jsem si z mé legální české verze musel udělat napůl ilegální anglickou ... ale vyplatilo se to neb mi teď jedou všechny DLC i ty které by neměly... *5*
    PS: A nedělal jsem to jen skrz " Bloody icon" ale i skrz spoustu jiných drobných nepřesností překladu a proto že ME1 jsem hrál v angličtině a ten překlad v ME2 byl opravdu matoucí ... spousta termínů jako Mass relay, všechny zkratky... bylo pro mě příjemější si to předělat.
  • Jdu nainstalovat Win7 64bit + DA2 a podívám se na to.
  • CRYPT
    ja tu hru dohral s prvni betaverzi, nebo druhou a s cisly a vubec mi to nevadilo :-)
  • No zkousel jsem to znovu, a porad mi to nejde :/. Jediny co funguje je zakladni verze. Nejde mi Legacy a koukám, že ani Black Emporium, jehož překlad je součást DA2 základní verze.Chjoo.. :(
  • Tak sem si ted stáhnul tu novou verzi a stejně mi to nejde, nainstaluje se to ale pořád to je v angličtině, zítra to skusim stáhnout u kamarádky. Ale je to divné většinou mi tyhle doplňky šli normálně, na základní hru mi cz funguje bezchybně. I tak díky za pomoc snad se to nějak pořeší rád bych totiž pomohl s testovánim.
  • Zkoušel jsem novou verzi, kterou jsem připravil dneska v 6 odpoledne? Stáhněte si ji jiným prohléžečem ideálně na jiném PC, abyste obešel cache prohlížeče/počítače/cache serveru a nestahoval stále dokola starou "vadnou" verzi. Jak poznat poslední verzi? Hned na první obrazovce je menším písmem napsáno: "Testovací verze BETA1 české lokalizace za muže DLC Legacy pro hru Dragon Age 2". Pokud máte ty slova zpřeházené, máte starší verzi.
  • No mně se to taky nechce nainstalovat Legacy mám nainstalované ale u češtiny do legacy mi to ukáže že je nainstalovaná ale přitom je to pořád v angličtině. Čeština do základní hry ale funguje bez problémů.
  • Zdravim. Dneska sem konečně měl šanci pustit si DA2 v češtině bez čísel s finální verzí. A jsem spokojen. Rád bych poděkoval celému překladatelskému týmu za jejich snahu a skvěle odvedenou práci, kterou určitě ocení všichni co si hru chtějí zahrát s rodným jazykem.
    Jste výborný tým a odvedli ste pořádný kus práce, zacož si zasloužíte uznání a zvláštní poděkování. Jen tak dál v dalších akcích. A taky si konečně odpočiňte zasloužíte si to :)
  • prudislav
    nj ale ty to většinou nepíšou do diskuze protože o zrovna hrajou ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit