Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem hráč Tactical Ops, hru hraji jiz 9 let a nedavno jsem se docetl o pripadu kdy si 2 hraci predniho evropskeho klanu platili mesicne 80euro programatorovi za cheaty. V Tactical Ops funguje ESE anticheat program ktery sponzoruje komunita 200euro mesicne na provoz. ESE tym vydava pravidelne update ktery vyhledava nove verze cheatu, tito dva hraci si pokazde na novy update nechali udelat nove cheaty a to za 80euro mesicne. Samozrejme se nato casem prislo a oba dostali banana, ale prijde mi to malo za takovou sv!narnu. Chtelo by to uzakonit aby tito hraci dostali aspon penezni pokutu.
  • Cheatování je součástí herní scény už od počátku .... Ještě abych se styěl za POKEování ...
  • Cheatoval jsem kdysy jako nedospělý hráč v single hrách, třeba nekonečno munice apod. V online hře bych si to nedovolil. Bojím se banu.
  • Ja a muj partner Reitak , cheatujeme v Battlefield 3 a mrte nas to bavi *14*
    • To si pěknej ktretén.Kurvíš hru nejen ostatním,ale i sobě.Ubožáci.Okamžitě jak se na to přijde,bych Banoval účty. *16*
  • Neodcudzujem hračov, ked si nacheatuju singel, to je jasne, to je každeho vec, kto si ako vylepši (čitaj doj*be) svoj herny zažitok, hlavne ti 14-15 a potom sa chvalia celej triede aky su borci-ked im nestači vyber z nastaveni obtiažnosti easy, normal, hard, veteran...oni potrebuju nastavenie verry verry easy *1*
    Aj ked, nedavno som si nachatoval prachy v Dead Space 2, lebo som chcel hrať na hard obtiažnosť, aby mi šli prišery riadne po krku a silnejši herny zažitok, ale municie a uzlov zufalo malo, a aby som si riadne vytunil vybavičku, to by som musel prejsť hru aspoň 3x, tak som si občas pridal dake drobne, aby bolo na naboje...inak nehrozi.
    No a čo sa tyka cheatovania v multiplayeri...Banovať ! Natrvalo-žiadne vymazanie štatistik, jeden kamo dostal trvaly ban, za cheatovanie v SC2 a musel kupiť novu hru. Tak ked hram ligu a daky trtko mi tam cheatuje, tak ma asi vela penazi... *1* alebo bohatych rodičov, normalny hrač s tymto malo spravi...niektori si načituju povedzme len +100 život a ked sa davame navzajom, tak to mu stači a potom sa dolieči, len mam taky blby pocit že ma prave zložil cheater...ja by som takemu vedel naklasť po papuli. Isty čas fungoval Punkbuster, ale často sa mi stavalo, že ma vykopol z hry ešte skôr, ako sa mi načitala mapa. *9*
  • Ruku na srdce...IDDQD, IDKFA...nebo MIL nebo klapaucius!;!;!;!;!;!;!;!;, to musí znát snad každý, nic méně těmito cheaty jsem skončil...dost jsem hrával cs 1.6 ale na non-steam to prostě nešlo...nešlo...lidí, kteří mají nezkrotnou touhu být kkti....vždy kkti budou ...nebo pardon tzv. "nemocní"
    • Amylee.Anderson
      Uááá "!;!;!;!;!;!;!;!;" :D To si pamatuju z doby, kde jsme ještě nevěěla, jak se píše ";" :D
    • ...lidí, kteří mají nezkrotnou touhu být kkti....vždy kkti budou ...nebo pardon tzv. "nemocní"
      to si presne trafil klinec po hlavičke, marne hladam vystižnejšie slova... *3*
  • iddqd
    • IDKFA pametam pametam *1*
  • pozna niekto drophack u company of heroes? preto som prestal hrat tu hru, typek prehrava a preto specialnym sposobom restartuje router a bum prehra a nehovorim o platenych cheatoch napriklad v bf, za jeden den som stretol dvoch skore 120:0 na 64mape metro pistol only a headshoty s m9 na cca 200metrov *16* , druhy gulomet (kd 7, best killstreak 184) a aimbot a skore podobne o par hodin neskor, ja hned report a vysledok? vymazane statistiky to mi je
    vazne postih + chapem hracov ktory maju skill ale idiotov 120:0 nie *16*
    • Walldstein
      hele včera odpoledne sme se moc pobavil, když mě na Kaspickym Bordelu (Caspian Border) vyndal boreček lvl 1 pistolí z Antény...vtip byl v tom že sem v tu chvíli stál na výchozím bodu RU. Takže vím o čem mluvíš. Jinak k tomu gulometu...když máš štěstí na server plnej začínajících hráčů tak neni problém nahnat dobré skóre a ani moc neumírat...je fakt, že KD 7 a killstreak 184 je sice trochu fantasy (leda hrát na serveru 1:1 a soupeř aby byl totální dement, pak možná i ano... *15*
  • Každý kto cheatoval v GTA +1!
    • abecedaher.cz -> nejpopulárnější cheaty -> 1.GTA : San Andreas :DD vím, o čem mluvíš, mě to taky nedalo *1*
  • Asharak
    Naposledy tak v 10 letech. Ale fakt si to nepamatuji, kdy jsem to posledně udělal. No možná na LANce když jsem "vybil" 3 hráče v AoE2 a poslední byl zakladatel, co si na mě vytáhl auta, tak jsem ho musel přemasit *1* ale jinak před dlouhou dobou. Doom, AoE2, Warcraft, Starcraft atp, only singl!
    A samozřejmě (to určitě všichni) v GTA :) Hlavně Sananko bylo s cheatama super (specialni save samo...). Skočit na policejní auto, hodit si antipolice, dát si zbraně a odstřelovat kolemjedoucí/jdoucí *14*

    Ale multiplayer? Ne, nikdy. A stejně to nepomůže. Př? CS 1.6 - 2x stále trvající BAN - na 1. nikdo neodpovídal, na2. jo, ale musel jsem se adminům smát a radši už nic nepsat. A dalších 10 vyřešených unbanů *5*
    Cheatrum se většinou směju a některé dost směšně demoralizuji. *4*

    Něco na závěr: Před nedávnem jsem si prošel Doom 1, 2 na Very Hard (nebo jak je předposlední obtížnost) poprvé bez cheatů a fakt skvělý zážitek *4* doporučuji ! Hlavně všechny 3 kapitoly v jedničce *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit