Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vytvořil jsem BOTa na traity v LOTRO: http://www.youtube.com/watch?v=ohY2bdQucq8
    Bohužel mi v tý době scházely asi jen tři nebojový skilly a ještě asi jen dvacet kliků od každýho...
    *1*
  • Jojo, zlaté časy, kdy se za cheaty bralo zpřístupnění si např. autobusu v NFS2 *1*
  • Právě jsem dohrál MW2, kde jsem poslední 2 mapy nareportoval 3 cheatry a radši od tama zmizel... 2 z nich přípona RuS... a to je každodenní chleba, neudělá s tím člověk nic :/ Report.. Report... zase Report... další Report... co?... jo Report.. a furt dokola...
    • MW2 to mi ani nepřipomínej. Kvůli cheaterům jsem ho přestal hrát. To co mě už donutilo zanevřít na sérii CoD bylo, když jsem se připojil na server, spawnul se a než jsem udělal tři kroky tak jsem ležel a koukal na velmi zajímavý KillCam. Dostal jsem HeadShot od boku z otočky což není v dnešní době QuickScope nic nenormálního ale bylo to přes polovinu mapy skrz tři zdi. Od té doby hraji BF3 a nemůžu si co se týče férovosti hry stěžovat (zatím). To co mě na tom mrzelo bylo to, že cheater měl příponu {SK}, je mi líto že jak mezi námi, tak i mezi bratry Slováky jsou cheateři :(.
      • "jak mezi námi, tak i mezi bratry Slováky jsou cheateři :(."

        A proč by nebyli? Východní Evropa není to pravé místo, kde hledat slušnost nebo ohleduplnost.
    • U Rusaku to nic nestoji ty hry, proto kdyz dostane ban, koupi novou a cheatuje vesele dal. Rusaci jsou katastrofa ve hrach, spamuji chat s tema svyma paznakama, nekomunikuji, kazi hru a k tomu jeste ty cheaty...mely by je oddelit od ostatnich, at maji svoje vlastni servery kde si muzou cheatovat a psat tu svou azbuku (to jim uz udelali v DNF myslim :D).

      Nejhorsi jsou v moba hrach - v lolku to byla hruza, a jak tozdelili evropu tak to clovek zacal narazet na Rusaky vsude...a tedka Dota 2 zase *13*
    • Aspoň tam je funkce reportu.
  • Cheatování je prostě pro blbce. To mi nikdo nevymluví. Inteligentní člověk si vždy cestu najde.
  • Lynch
    Používat cheaty a chacky v multiplayeru je dost velká prasárna, proto bych je nikdy žádný cheat nepoužil.
  • Takhle se na ně musí http://www.youtube.com/watch?v=gZmuUGY-sZ0
    • ubohost - neskonale větší ubožák než ten cheater - měl ho to nechat pěkně zacálovat a jak to na západě chodí, ještě z něj vysoudit odškodné
    • Na tomhle postarším videu mě vždycky fascinovalo, jak si vezme na konci aspoň ten kryt.
  • Odulin
    Tak s cheatováním jsem začal a skončil v době Dooma apod. Občas jsem zacheatoval kvůli hodně těžkýmu místu, ale záhy jsem s tím přestal. Jsem z těch, co hrajou také kvůli výzvě a nevadí mi nějaké místo dělat 10x,20x,30x atd.:) No a cheatování v MP? Tak do toho bych nikdy nešel...to je prostě hovadina.

    Jo a naposled jsem použil malej cheat před několika dny...ale to byla prostě nouze...ta ku*va Esbern nechtěl otevřít dveře. Tak sem se k němu musel hackem teleportovat a asi 50x zmáčknou E, než pokračoval.

    IDSPISPOPD..zkusil jsem z hlavy, tak snad to vyšlo. *3*
    • To s Esbernem a podobně s jinými questy který jsou buglý a nejdou jinak než přes konzoli určitě ani za boha bych nenazýval ani malym cheatováním :) prostě to samý jako kdyby to bugly nebylo :)
  • tak mna bavi cheatovat. je to nekedy omnoho zabavnejsie ako hra. nemyslim len ze napises cheat a je to. skor vytvarat trainery atp.
    • vasekveselej
      Panebože, facepalm židlí je málo :D
    • Ataker
      To už je víc zábavnější číst tady některé komentáře. :)
    • je mi tě líto *11*
  • matty-the-gamer
    Já osobně nerad používám cheaty i v singleplayeru (na MP si zrovna nepotrpím). Sice to zlehčí hraní, ale pak se vytrácí zážitek a to uspokojení, když konečně dokončíte nějakej hodně těžkej level... *4*
    • CrocoRay
      Ten pocit znám, ale musí ta hra za to úsilí stát. Ale někdo to tak třeba nebere a radši si to ulehčí a baví ho to takhle více. Mně osobně použití cheatu (kromě GTA, kde jsou pro zábavu) hru ještě více znechutí a použiju ho výhradně, když už mě hra nebaví.
  • Cheaty používám jen v singlu, většinou na herní mechanizmy které mi ve hře vadí (carry weight ve Falloutech :)).
    V multiplayeru jsem nikdy necheatoval a nikdy jsem ani necítil potřebu. Přijde mi, že kdybych cheatoval, přišel bych o motivaci ten multiplayer vůbec hrát.
    • jj ve všech hrách od bethesdy je carryweight +1000 pro mě nutnost, protože musim sebrat každý sebemenší lejno. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit