Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • příhoda z natáčení:

    Kdysi dávno jsem hrával Day of Defeat (ještě ne-source) a docela mě tam s*al jeden týpek s wallhackem, kterého jsem často potkával na jednom serveru, tak jsem si nahrál jeho demo ze spectátu a sehnal si nějaký wallhack, se kterým budu jeho demo sledovat, abych se ujistil, že měl wallhack... Udělal jsem si z toho i video... Pak jsem si chtěl jít zahrát online, ale já blbec jsem zapomněl ten wallhack vypnout... Dostal jsem banán na rok *1*
  • Cheatovat je fajn - někdy a to jen v SP. Nikdy nezapomenu na mojí "kampaň" v Mount and Blade, kdy jsem stisknutím pár kláves zlikvidoval celou posádku města a dobyl ho. *1* Cheatova v MP je prasárna. Bohužel vydavatelům, kteří jsou často odpovědní za MP servery je často cheatování úplní ukradený. Několikrát jsme usvědčili z cheatování jistého hráče (Battlefield 2) a to včetně screenů a videa a EA mu ban nikdy nedala. S nejhorším cheatováním jsem se setkal ve hře Vietcong 1, kde byla tak polovina lidí ze serverů cheateři. Ale to už talh ehra byla v konečné fázi, takže asi proto...

    Kvíz: IDDQD Kdo si pamatuje tenhle legendární cheat? A nebo glittering prizes. *4*
    • lipkozzi
      a co tak "prince megahit" ? :)
    • smejki
      pot of gold!
    • aegis, marco, polo, lumberjack, robin hood *1*
      • Veskoslav
        rock on:-D
      • aoe nostalgie :P
    • Já si pamatuju ILM. To víš? Nebo DNSTUFF.
    • Legendární cheat je god.
  • neco pro zasmani :)) je to mazec :)
    http://www.youtube.com/watch?v=NYGlWjIKoY4
  • Já tedy v mp nikdy, považuji to za největší sviňárnu co lze v mp dělat a kazí to všem zábavu. Ale v sp, zvlášť třeba v GTA si dám cheaty rád, to je zábava.
  • Amylee.Anderson
    Cheatovat v MP je vcelku nesmysl. Ale co třeba cheateři v SP? Já si cheatama pomáham, protože, a teď semnou mnozí nebudou souhlasit, hraju abych se bavila, a moc mě nabaví dělat nějakou misi 10x za sebou :)
    • U některých hrách jsou cheaty v SP skoro nutností. Třeba já dohrál Crysis 1 jen díky cheatům, protože se mi buglo několikrát to letadlo a už mě fakt nebavilo probíjet se přes davy nepřátel, abych na konci neměl jistotu, že pro mě někdo přiletí.
    • ZvacA
      V singleplayeru je to každýho věc. Navíc, u některých věcí to ani bez cheatu a jiných příkazů nejde, zvlášt, když se člověk věnuje tvorbě machinim a podobným projektům.
      • Tj tady jde hlavně o chaetovaní v MP.
    • Mě taky ne, ale ten pocit. Když se to po jedenáctém pokusu povede, je k nezaplacení :)
      • ha jsem rychlejsi :D
    • ale zase prichazis o opojny pocit, kdy se ti to na 11. pokus podari udelat :)...jinak v SP at si cheatuje kazdy jak chce, tim ovlivni maximalne svuj zazitek
      • Amylee.Anderson
        To já bych spíš už po 11. házela mašinu z okna :D:D
    • Veskoslav
      To je něco jiného:)V SP si můžeš zážitek ze hry buďto vylepšit(nemůžeš něco přejít, zabít atd.), ale ovlivňuješ pouze svou hru ( Sc II třeba fungují cheaty v SP, ale vypne se ti kompletní plnění achivmentů, což je dobře), kdyžto v MP to kurvíš i jiným hráčům, nikoliv jenom sobě:)
  • Jasně cheatuju. CSS, U2004 nebo SC2. Není nad to poslouchat nooby nadávat :D. Taky se dá krásně přivydělat. Třeba SC2 u nás má novou ligu a pokud se vyhnu oficiálním turnajům (asus battle nedávno) tak jde pomoci maphacku vyhrát nad kýmkoli. Nedávno jsem v turnaji vyhrál 100éček a to bylo ještě online stream a nikdo si za celý turnaj toho nevšiml :).
    • Veskoslav
      A ještě něco, ty hlupáku. Veškéré turnaje nad 1500 Kč jsou hlídané online streamem, kdy na jednoho hráče připadají dva, co to kontrolují. Jestliže se zjistí, že jsi ty nebo pořadatel odváděl či napomohl podvádění. Ztrácí veškerá oprávnění k pořádání turnajů, nesmí pořádat ani menší turnaje a čeká je finanční postih. Navíc pokud máš ID u Blizzardu a pořadatel by Tě nahlásil, Blizzard v takových případech blokuje tvé ID ve hře. Tudíž hlupák zůstane hlupákem a lhář zůstane lhářem...
    • CrocoRay
      Kdyby to byla pravda, tak by ses tím tolik nechlubil v diskuzích a musel bys být dobrý hacker *3*

      Ale jo, pokud by někdo opravdu cheatoval za peníze, pak se to cheatování pochopit dá. To už by ale byl hlavní problém spíše ta krádež než samotné cheatování.
    • Veskoslav
      Jsi skvělý lhář, jelikož maphack nefunguje na turnajích, poku nejedeš klasicky přes LAN (ještě jsem nezkoušel, ale vím od spoluhráčů, že to jde), což nikdo nejede. Jelikož minimálně půl roku zpátky byly opravné patch, které tomuto zabránily. Navíc turnaj s dotací 100 euro by byl hlídaný. Tudíž až budeš zase lhát, tak lži tak, že se za to lhaní nebudeš muset stydět ty diskuzní trole a hlupáku....
    • ani se nedivim, ze si nikdo nevsiml, kdyz sis to prave vymyslel ;)
    • Ataker
      šak jasné chlub se tím, že si hovnoo dokázal :)
  • Veskoslav
    Kde jsem používal cheaty: GTA I, II a III, Doom I a II, DN 3D, SW DF a to je asi tak všechno. Osobně považuji lidi, co používají různé wh a podobné např v CS za největší trosky a lamy, co ničí zážitek z hraní ostatním, naštěstí jsou pro ně tresty dost kruté a většinou podobné idioty člověk nepotká vícekrát. Jenom ti, co neumí hrát či ubožáci, co si snaží honit ego se score 300-1 používají různé programy a "cheaty". Kdo to bez nich neumí, nechť sklízí posměch a trpí v pekle.
    • IDDQD a IDDKFA Ty už asi nikdy nezapomenu :D
      • Veskoslav
        To jsem znal nazpměť:-D
  • Lawliet
    mm spiše než s cheatery jsem se setkal s lidmi kteří oslovují cheatere každého kteří je zabijí nebo jsou ve skóre lepší než oni stačí prostě přijít na server kde je jiná uroveň hraní v uličce kde proti vám běží 4 nepřatelé miřit na hlavu a jelikož nemají kam uhnout a ten ve předu vam vždy děla lidský štít ty 4 zneškodnit a už vás pulka serveru nazývá cheaterem hlavní hlavoun admin vás natáčí na video a říká že jste 100%ní cheater že to už viděl milionkrát a je si jistej (je to 100% ale vy jste cheaty nepoužili..) takový člověk pak přímo žije jen proto aby vyhledával hrače lepší než oni nahrává si každého s vyšším skóre než je obvyklé hodiny na ně civí ..vytvaří hate na forech kde tyto 100%ní důkazy cheatovani ukazuje chodí na cizí servery a zkouší ruzné aimboty,wallhacky upravné configy..aby si byl jistý že to co děla je to samé co vidí... to je taková uvaha na téma cheatování ..
    • tak nekdy je problem rozeznat cheatera a skillera nebo nahodaka, hlavne u modu, kde zabiji jedna rana
      • Svatá pravda. Já jsem občas lucker jak sviňa. Ono vlítnout (neúmyslně) do skupinky čtyř protihráčů. Všechny je zabít nožem, dřív než si vůbec uvědomí co se stalo a při zběsilém úprk z místa činu zabít pátého (který se zrovna respnul a jde se pomstít) je vážně o to vykoledovat si nálepku cheater *1*
    • To už se mi taky stalo. Dostal sem neprávem ban jen za to že sem hrál dobře.
      Ban: 3 days
      reason: cheating
      *8*
      • Lawliet
        nemoc je někdy hledání cheaterů..
      • tak to je hodne smesny ban :) 3 dny za cheaty (i kdyz dle tebe neopravneny)
        • Měli tam asi takový systém nápravy. První ti dali na 3 dny a na podruhé to bylo už permanentní.
          • A ještě dodám, že po unbanu se mi dařilo stejně. A už sem žádný omylem nedostal. Ten dotýčný admin si asi uvědomil, že udělal chybu.
  • Ked narazim na cheatera v nejakej multi fps tak semtam na neho vyhlasim teamkill akciu.Zial podaktore servery ma koli tomu vyhodia ale je mi to jedno uz len ten pocit ze mu strpcujem tu kurvaren ma tesi. Nevadi mi ani pokazene skore.Obzvlast som rad ked sa ku mne niekto prida raz sme sa v bfbc2 na takehoto hajzlika spikli cely team po 3 minutach to zabalil :-).Inak tymto ludom by som proste zrusil kluc od hry a zabranil im ju hrat cez multyplayer nakolko vaznym sposobom obemdzuju ostatnych.
  • Čítry je potřeba sterilizovat, aby se nemohli množit. Nejlépe toho docílíme opakovanými údery tupým předmětem do oblasti genitálií, dokud oběť nezačne plivat krev. No možná to není záruka, že bude sterilizovaný, ale aspoň ho to bude bolet. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit