Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V SP jsem dříve cheatoval celkem běžně. Hlavně když jsem se někde zasekl nebo si jen chtěl zablbnout, ale v MP nikdy. Za to už jsem byl z podvádění několikrát obviněn. Jenže to už je v MW2 skoro folklór, nadávat lepším hráčům do podvádění *1*
  • V singleplayeru ať si každej cheatuje jak chce, ale v mulťáku, takový lidi nemají co dělat... Nedokážu pochopit myšlenku, že někoho baví dávat ostatní s aimbotem nebo wh... Ještě by ti vědci měli popsat skupinu hráčů, kteří vidí cheatera ve všech, co umí danou hru hrát líp než oni. :D To mě vždycky pobaví.
  • horsi je spis ze mnozi cheatuji i v realnem svete a klidne jim to prochazi... vsichni tihle berlusconiove, putinove, abrahamovicove, atd...

    zprerazet vsem cheaterum paraty!!!
  • Masa-san
    Když si cheatují v PvE tak sou to trubci, sami si tím krátí zábavu, ale PvP to už ničí zábavu i ostatním a tam by se to mělo tvrdě postihovat.
  • Cheatoval jsem v CoD2 a ve wowku (hlavne kvuly rychlejsimu expeni)
  • Jsou to kru..y . Kvůli nim jsem přestal hrát hodně her a multiplayer už mě moc neláká. Ono je totiž děsná sranda když hraješ FPS kde tě sejme nesmrtelnej parchant a ještě se ti směje jake seš neschopnej
    • Přesně.
      Typický příklad je BH, ze začátku to bylo super ale teď se kolikrát u toho člověk akorát NA...E! Stačí jeden, dva pitomci a kazí zábavu všem.
      (na druhou stranu jsou lidé kterým to jde prostě lépe než ostatním, já osobně jsem v těhle soudech opatrný. Některé věci jsou ale do nebe volající a ještě se ti směje do xichtu - nejhorší je bezmoc *16* - pokud se nechcete přidat na druhou stranu nezbývá než jít jinam.
      Styďte se *12*
  • No nevim jak vy ale ja pouzival "Povolene" Hacky do lineage 2 DkTech server tzn zoom hack, drop/spoi hack a pak upravu ktera zvyraznovala urcite casti jako kdyz nekdo logl kdyz me nekdo uderil kolik sem dal mobovy demage, Tohleto nelze pouzit na ofic servru jelikoz vam to hru nespusti aspon jsem nevydel funkcni verzi pro GoD.
    v Age of Empires Online ani nevym jak dat Cheat a us by to nebylo asi tak dobre jako kdysi kdyz sem dal v doom nebo wofenstain nesmrtelnost a nekonecne munite tak us to moc cloveka prestane bavit.
  • Je jedna vec, ked niekto cheatuje a je druha vec, ked niekto oznaci poctoveho hrava ako cheatera za to, ze si to "dava". Potom necudo, ze poctivych hracov ubuda, lebo ich to aj prestava bavit koli zlej komunite alebo krivym obvineniam.
    • ja to beru jako nejvetsi poctu, kdyz mi nekdo rekne, ze mam aimbot nebo wh :)
  • Cheatovat v multiplayeru je sviňárna. Navíc ale platit za to, že někomu škodím a snažím se mu zničit zábavu, to už je choromyslnost. Někde k sviňárnám cheaty ani nepotřebujete. Např. podle DICE je naprosto v cajku dovolit letadlům v BF3 vystřílet základnu zmrzačenýho nepřátelskýho týmu, jako by se nechumelilo. V GTA jsem se pro srandu něco nacheatoval, ale v singlu a po dohráni kampaně, kdy mi zbylo město na blbnutí. A ještě jednou v Gothicu, kdy jsem se vinou chybnýho designu ocitnul v bezvýchodný situaci a nemohl jsem projít skrz zavřenou bránu, za kterou jsem se teleportoval svitkem. Jak blbec jsem si připadal :D
    • Soflam + javelin = papa lietadlo :)
    • EuroSamurai
      Taky nechápu jak zato někdo muže platit podle mě takovej člověk musí bejt zákonitě zbytečná troska.
  • nieje väčia radosť ako zložiť cheatera vlastnými silami..:))môže ma zabiť aj 100x..ale ked ho dám dole tak je na smiech ,že ani cheaty ho nezachránili..:)) *5*
    • Proto asi dali do MW2 riot shield :D Aspon nejak se na ne da doslapnout

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit