Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nieje väčia radosť ako zložiť cheatera vlastnými silami..:))môže ma zabiť aj 100x..ale ked ho dám dole tak je na smiech ,že ani cheaty ho nezachránili..:)) *5*
    • Proto asi dali do MW2 riot shield :D Aspon nejak se na ne da doslapnout
  • Nikdy sem necheatoval a nikdy nebudu,požitek ze hry=0 kdo "čítuje" je ubožák *12*
  • Každý kto cheatoval v GTA +1!
    • abecedaher.cz -> nejpopulárnější cheaty -> 1.GTA : San Andreas :DD vím, o čem mluvíš, mě to taky nedalo *1*
  • smejki
    Neustále tu čtu, že cheatery ta hra nemůže bavit. Nesouhlasím. Oni totiž mají hru ve hře - nasírání lidí, sledování nasraných reakcí... herní ekvivalent diskusních trollů.
    • CrocoRay
      Trochu mi přijde, že narážíš i na můj příspěvek. Já jsem neříkal, že je to nemůže bavit, ale že bych se nikdy k ničemu takovému neponížil a je to podle mě zbytečná ztráta času hrát takovouhle hru ve hře.

      Mimochdem diskuzní trolové jsou celkem neškodní a pokud se člověk umí ovládat, tak si jich nemusí ani moc všímat a nepodporovat další flejm. Flejm vzniká díky dalším lidem, kteří začnou trolit na jejich trolení. S multiplayerovými cheatery je to horší a ty přehlížet nejde, protože ti tu hru zhnusí tak jako tak.
    • No jo, takhle jsme se jednou brzy k ránu opilí připlížili na francouzké a německé CS servery. Občas jsme nepotřebovali ani ty cheaty a byla sranda to poslouchat. Stačila brokovnice, granát a zapnutý friendly fire. Jó to byly časy, to jsem se ještě neohlížel *1*
    • nasere par lidi a dostane ban na rok, dobra zabava :D
      • smejki
        admini jsou na veřejných serverech úkaz vzácný
        • nejlepsi admini jsou ti kteri te daj ban za to ze jim davas naprdel *14*
          • nesmis chodit na servery pro deti do 10 let
        • No tak admini, ale cheathunter allias lovec cheateru ti tam jsou proto, aby to na CS serverech hlídali.
        • tak pak to chce vybrat si vhodnejsi misto pro hrani a eliminovat tuhle chatru
  • neco pro zasmani :)) je to mazec :)
    http://www.youtube.com/watch?v=NYGlWjIKoY4
  • příhoda z natáčení:

    Kdysi dávno jsem hrával Day of Defeat (ještě ne-source) a docela mě tam s*al jeden týpek s wallhackem, kterého jsem často potkával na jednom serveru, tak jsem si nahrál jeho demo ze spectátu a sehnal si nějaký wallhack, se kterým budu jeho demo sledovat, abych se ujistil, že měl wallhack... Udělal jsem si z toho i video... Pak jsem si chtěl jít zahrát online, ale já blbec jsem zapomněl ten wallhack vypnout... Dostal jsem banán na rok *1*
  • Čítry je potřeba sterilizovat, aby se nemohli množit. Nejlépe toho docílíme opakovanými údery tupým předmětem do oblasti genitálií, dokud oběť nezačne plivat krev. No možná to není záruka, že bude sterilizovaný, ale aspoň ho to bude bolet. *4*
  • V singleplayeru ať si každej cheatuje jak chce, ale v mulťáku, takový lidi nemají co dělat... Nedokážu pochopit myšlenku, že někoho baví dávat ostatní s aimbotem nebo wh... Ještě by ti vědci měli popsat skupinu hráčů, kteří vidí cheatera ve všech, co umí danou hru hrát líp než oni. :D To mě vždycky pobaví.
  • Jojo, zlaté časy, kdy se za cheaty bralo zpřístupnění si např. autobusu v NFS2 *1*
  • Cheatování je prostě pro blbce. To mi nikdo nevymluví. Inteligentní člověk si vždy cestu najde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit