Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ked narazim na cheatera v nejakej multi fps tak semtam na neho vyhlasim teamkill akciu.Zial podaktore servery ma koli tomu vyhodia ale je mi to jedno uz len ten pocit ze mu strpcujem tu kurvaren ma tesi. Nevadi mi ani pokazene skore.Obzvlast som rad ked sa ku mne niekto prida raz sme sa v bfbc2 na takehoto hajzlika spikli cely team po 3 minutach to zabalil :-).Inak tymto ludom by som proste zrusil kluc od hry a zabranil im ju hrat cez multyplayer nakolko vaznym sposobom obemdzuju ostatnych.
  • Amylee.Anderson
    Cheatovat v MP je vcelku nesmysl. Ale co třeba cheateři v SP? Já si cheatama pomáham, protože, a teď semnou mnozí nebudou souhlasit, hraju abych se bavila, a moc mě nabaví dělat nějakou misi 10x za sebou :)
    • U některých hrách jsou cheaty v SP skoro nutností. Třeba já dohrál Crysis 1 jen díky cheatům, protože se mi buglo několikrát to letadlo a už mě fakt nebavilo probíjet se přes davy nepřátel, abych na konci neměl jistotu, že pro mě někdo přiletí.
    • ZvacA
      V singleplayeru je to každýho věc. Navíc, u některých věcí to ani bez cheatu a jiných příkazů nejde, zvlášt, když se člověk věnuje tvorbě machinim a podobným projektům.
      • Tj tady jde hlavně o chaetovaní v MP.
    • Mě taky ne, ale ten pocit. Když se to po jedenáctém pokusu povede, je k nezaplacení :)
      • ha jsem rychlejsi :D
    • ale zase prichazis o opojny pocit, kdy se ti to na 11. pokus podari udelat :)...jinak v SP at si cheatuje kazdy jak chce, tim ovlivni maximalne svuj zazitek
      • Amylee.Anderson
        To já bych spíš už po 11. házela mašinu z okna :D:D
    • Veskoslav
      To je něco jiného:)V SP si můžeš zážitek ze hry buďto vylepšit(nemůžeš něco přejít, zabít atd.), ale ovlivňuješ pouze svou hru ( Sc II třeba fungují cheaty v SP, ale vypne se ti kompletní plnění achivmentů, což je dobře), kdyžto v MP to kurvíš i jiným hráčům, nikoliv jenom sobě:)
  • Je jedna vec, ked niekto cheatuje a je druha vec, ked niekto oznaci poctoveho hrava ako cheatera za to, ze si to "dava". Potom necudo, ze poctivych hracov ubuda, lebo ich to aj prestava bavit koli zlej komunite alebo krivym obvineniam.
    • ja to beru jako nejvetsi poctu, kdyz mi nekdo rekne, ze mam aimbot nebo wh :)
  • Já tedy v mp nikdy, považuji to za největší sviňárnu co lze v mp dělat a kazí to všem zábavu. Ale v sp, zvlášť třeba v GTA si dám cheaty rád, to je zábava.
  • V SP jsem dříve cheatoval celkem běžně. Hlavně když jsem se někde zasekl nebo si jen chtěl zablbnout, ale v MP nikdy. Za to už jsem byl z podvádění několikrát obviněn. Jenže to už je v MW2 skoro folklór, nadávat lepším hráčům do podvádění *1*
  • Inquisitor
    Za to bych věšel za koule do průvanu. Nic nedokáže tak s.kurvit hru jako cheatování. To bych opravdu někdy vraždil :)
    • Víš co ještě dokáže pořádně zkurv*i hru? uřvaní smradi. To byl i jeden usměvný případ kdy nějaký 30letý týpek co hrál MP Black Ops a nějaký smrad tam pořád pištěl. Nějak si ho vychytal a pak ho venku zliskal. *1*
      • Inquisitor
        Jo jak někam vlezu a zaslechnu tohle řvaní, okamžitě prchám :)
  • Jsou to kru..y . Kvůli nim jsem přestal hrát hodně her a multiplayer už mě moc neláká. Ono je totiž děsná sranda když hraješ FPS kde tě sejme nesmrtelnej parchant a ještě se ti směje jake seš neschopnej
    • Přesně.
      Typický příklad je BH, ze začátku to bylo super ale teď se kolikrát u toho člověk akorát NA...E! Stačí jeden, dva pitomci a kazí zábavu všem.
      (na druhou stranu jsou lidé kterým to jde prostě lépe než ostatním, já osobně jsem v těhle soudech opatrný. Některé věci jsou ale do nebe volající a ještě se ti směje do xichtu - nejhorší je bezmoc *16* - pokud se nechcete přidat na druhou stranu nezbývá než jít jinam.
      Styďte se *12*
  • jako vyléčený závislák z cs:s říkám, že s cheatama jsem se setkal hodně ! vetšinou na public servrech, a zaprvé kazí hru všem okolo, když 5 sekund po respawnu jeden hrac da cely team prez pul mapy... a zadruhe co z toho ma samotny cheater ??? sám sobe kazí hru a dobrý pocit když někomu luxusně naloží olovo z AWP přez celou mapu v pohybu do hlavy (bez cheatu)...to je proste pcoit kterej nikdy nezazijete, dopokavad si ho nezaslouzite...a zadne cheaty tomu nepomuzou...ba naopak
  • Ruku na srdce...IDDQD, IDKFA...nebo MIL nebo klapaucius!;!;!;!;!;!;!;!;, to musí znát snad každý, nic méně těmito cheaty jsem skončil...dost jsem hrával cs 1.6 ale na non-steam to prostě nešlo...nešlo...lidí, kteří mají nezkrotnou touhu být kkti....vždy kkti budou ...nebo pardon tzv. "nemocní"
    • Amylee.Anderson
      Uááá "!;!;!;!;!;!;!;!;" :D To si pamatuju z doby, kde jsme ještě nevěěla, jak se píše ";" :D
    • ...lidí, kteří mají nezkrotnou touhu být kkti....vždy kkti budou ...nebo pardon tzv. "nemocní"
      to si presne trafil klinec po hlavičke, marne hladam vystižnejšie slova... *3*
  • Lynch
    Používat cheaty a chacky v multiplayeru je dost velká prasárna, proto bych je nikdy žádný cheat nepoužil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit