Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nedelam si iluze .. ale to ty hraci nemaji blby pocit, ze jsou lamky a musi cheatovat ... ja zabit nekoho aimbotem tak me to z 1. nebavi, za 2. citim se trapne, ze bych se mel tesit z neceho co ze me dela debila ..
    • ja jim sice do hlavy nevidim ale myslim ze to to byt borcy v tabulce jim jde asi nejmin, nekdy mam pocit ze to spis delaji za umyslem trollovani a nasirani jinych hracu a tim se bavi
      • jo takze nejde o to ze je neschopny ale proste kkt .. no tim hur ..
      • Dobře zakempenej b*b s lamometem mě kolikrát nase*e víc než b*b s autoaimem...
  • matty-the-gamer
    Já osobně nerad používám cheaty i v singleplayeru (na MP si zrovna nepotrpím). Sice to zlehčí hraní, ale pak se vytrácí zážitek a to uspokojení, když konečně dokončíte nějakej hodně těžkej level... *4*
    • CrocoRay
      Ten pocit znám, ale musí ta hra za to úsilí stát. Ale někdo to tak třeba nebere a radši si to ulehčí a baví ho to takhle více. Mně osobně použití cheatu (kromě GTA, kde jsou pro zábavu) hru ještě více znechutí a použiju ho výhradně, když už mě hra nebaví.
  • Neodcudzujem hračov, ked si nacheatuju singel, to je jasne, to je každeho vec, kto si ako vylepši (čitaj doj*be) svoj herny zažitok, hlavne ti 14-15 a potom sa chvalia celej triede aky su borci-ked im nestači vyber z nastaveni obtiažnosti easy, normal, hard, veteran...oni potrebuju nastavenie verry verry easy *1*
    Aj ked, nedavno som si nachatoval prachy v Dead Space 2, lebo som chcel hrať na hard obtiažnosť, aby mi šli prišery riadne po krku a silnejši herny zažitok, ale municie a uzlov zufalo malo, a aby som si riadne vytunil vybavičku, to by som musel prejsť hru aspoň 3x, tak som si občas pridal dake drobne, aby bolo na naboje...inak nehrozi.
    No a čo sa tyka cheatovania v multiplayeri...Banovať ! Natrvalo-žiadne vymazanie štatistik, jeden kamo dostal trvaly ban, za cheatovanie v SC2 a musel kupiť novu hru. Tak ked hram ligu a daky trtko mi tam cheatuje, tak ma asi vela penazi... *1* alebo bohatych rodičov, normalny hrač s tymto malo spravi...niektori si načituju povedzme len +100 život a ked sa davame navzajom, tak to mu stači a potom sa dolieči, len mam taky blby pocit že ma prave zložil cheater...ja by som takemu vedel naklasť po papuli. Isty čas fungoval Punkbuster, ale často sa mi stavalo, že ma vykopol z hry ešte skôr, ako sa mi načitala mapa. *9*
  • Cheatoval jsem kdysy jako nedospělý hráč v single hrách, třeba nekonečno munice apod. V online hře bych si to nedovolil. Bojím se banu.
  • Ja a muj partner Reitak , cheatujeme v Battlefield 3 a mrte nas to bavi *14*
    • To si pěknej ktretén.Kurvíš hru nejen ostatním,ale i sobě.Ubožáci.Okamžitě jak se na to přijde,bych Banoval účty. *16*
  • tak mna bavi cheatovat. je to nekedy omnoho zabavnejsie ako hra. nemyslim len ze napises cheat a je to. skor vytvarat trainery atp.
    • vasekveselej
      Panebože, facepalm židlí je málo :D
    • Ataker
      To už je víc zábavnější číst tady některé komentáře. :)
    • je mi tě líto *11*
  • Vytvořil jsem BOTa na traity v LOTRO: http://www.youtube.com/watch?v=ohY2bdQucq8
    Bohužel mi v tý době scházely asi jen tři nebojový skilly a ještě asi jen dvacet kliků od každýho...
    *1*
  • pozna niekto drophack u company of heroes? preto som prestal hrat tu hru, typek prehrava a preto specialnym sposobom restartuje router a bum prehra a nehovorim o platenych cheatoch napriklad v bf, za jeden den som stretol dvoch skore 120:0 na 64mape metro pistol only a headshoty s m9 na cca 200metrov *16* , druhy gulomet (kd 7, best killstreak 184) a aimbot a skore podobne o par hodin neskor, ja hned report a vysledok? vymazane statistiky to mi je
    vazne postih + chapem hracov ktory maju skill ale idiotov 120:0 nie *16*
    • Walldstein
      hele včera odpoledne sme se moc pobavil, když mě na Kaspickym Bordelu (Caspian Border) vyndal boreček lvl 1 pistolí z Antény...vtip byl v tom že sem v tu chvíli stál na výchozím bodu RU. Takže vím o čem mluvíš. Jinak k tomu gulometu...když máš štěstí na server plnej začínajících hráčů tak neni problém nahnat dobré skóre a ani moc neumírat...je fakt, že KD 7 a killstreak 184 je sice trochu fantasy (leda hrát na serveru 1:1 a soupeř aby byl totální dement, pak možná i ano... *15*
  • Jasně cheatuju. CSS, U2004 nebo SC2. Není nad to poslouchat nooby nadávat :D. Taky se dá krásně přivydělat. Třeba SC2 u nás má novou ligu a pokud se vyhnu oficiálním turnajům (asus battle nedávno) tak jde pomoci maphacku vyhrát nad kýmkoli. Nedávno jsem v turnaji vyhrál 100éček a to bylo ještě online stream a nikdo si za celý turnaj toho nevšiml :).
    • Veskoslav
      A ještě něco, ty hlupáku. Veškéré turnaje nad 1500 Kč jsou hlídané online streamem, kdy na jednoho hráče připadají dva, co to kontrolují. Jestliže se zjistí, že jsi ty nebo pořadatel odváděl či napomohl podvádění. Ztrácí veškerá oprávnění k pořádání turnajů, nesmí pořádat ani menší turnaje a čeká je finanční postih. Navíc pokud máš ID u Blizzardu a pořadatel by Tě nahlásil, Blizzard v takových případech blokuje tvé ID ve hře. Tudíž hlupák zůstane hlupákem a lhář zůstane lhářem...
    • CrocoRay
      Kdyby to byla pravda, tak by ses tím tolik nechlubil v diskuzích a musel bys být dobrý hacker *3*

      Ale jo, pokud by někdo opravdu cheatoval za peníze, pak se to cheatování pochopit dá. To už by ale byl hlavní problém spíše ta krádež než samotné cheatování.
    • Veskoslav
      Jsi skvělý lhář, jelikož maphack nefunguje na turnajích, poku nejedeš klasicky přes LAN (ještě jsem nezkoušel, ale vím od spoluhráčů, že to jde), což nikdo nejede. Jelikož minimálně půl roku zpátky byly opravné patch, které tomuto zabránily. Navíc turnaj s dotací 100 euro by byl hlídaný. Tudíž až budeš zase lhát, tak lži tak, že se za to lhaní nebudeš muset stydět ty diskuzní trole a hlupáku....
    • ani se nedivim, ze si nikdo nevsiml, kdyz sis to prave vymyslel ;)
    • Ataker
      šak jasné chlub se tím, že si hovnoo dokázal :)
  • Cheatování je součástí herní scény už od počátku .... Ještě abych se styěl za POKEování ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit