Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Druhy extrem je pak to co predvadeji nektere firmy na konzolich (hlavne tedy EA) kdy se cheaty do hry naprosto nashchval zamerne nedaji a firma pak PRODAVA cheat ktery odemkne nejaky obsah, to se mi stalo u SKATE2 nebo treba Tiger Woods, single me moc nezajima, hral jsem to jen s kamarady v multiplayeru, ale abych odemknul ruzne mapy a hriste, hra me nutila hrat single ktery jsem vubec hrat nechtel, nebo si to proste koupit, tenhle trend nedavat do singleplayer her cheaty se vubec na konzolich hodne rozmohl
  • A pak tu taky máme lidi, co sabotují teamplay. Stejně otravné jako hax0rs.
    • A nebo kempící snipery, taky otravné a sabotující teamplay.

      V BFBC2 jsem je vždy spamoval kouřovými granáty... a když začal některej brečet, tak jen odpovím: "just providing cover, bro".
      • Já zase v BF2 sniperům vždycky drkal, aby nemohl střílet. Stál jsem vedle nich a furt do nich najížděl. Dělal jsem to ovšem jen v situacích, kdy náš tým potřeboval jít dopředu a rozhodně nepotřeboval mít polovinu týmu camperů. A vždycky jen lamám, který stejně nemohly moc pomoct. Párkrát jsem si snipera i knifnul, když už to fakt přeháněli. *4*
      • Ti mi nevadí, pokud polovina týmu nejsou snipeři zalezlí někde v kopcích. Ale třeba v BC2 nechápu to neustálé nadávání na střílení po lidech raketometem :D
        • s tim raketometem byl vzdycky nejlepsi RobasVeteran.. ten si vzdycky stoupnul v oaze na nejakej baracek a jenom tam stal a metal rakety z gustava, sem ho skoro nikdy nevidel pouzit jinou zbran a vsechny tam nasiral... nadruhou stranu nebylo celkem tezky ho sejmout on se ani moc nehybal :D ... je to asi tim ze na druhy strane toho kabelu je clovek co ma nejake emoce, AI panakovy je jedno ze si z nej delas srandu :)
          • Tak spamování raket to je něco jiného. Ale zvláštní je, že spamování granátů, což je mnohem jednodušší, to skoro nikomu nevadí.
            • Jo, to je jeden z důvodů proč tu mapu nikdy nehraju.
            • Ale vadí... trochu pohážeš 40mm kolem a už slyšíš noob tube.

              Ale zase někde je to nutnost, třeba ve Vietnamu na Vantage Pointu na začátku prostě spamovat granáty musíš...
          • Hmm, tak takhle bych Carla určitě nepoužíval. Jako jo, občas jsem s ním taky snipeřil, ale používám ho raději hlavně na krátko třeba dům vs. dům. Vyprázníš UMP 45 do okna a pak do rohu švihneš Carla a ve většině případů je hotovo.
        • Často se mi stávalo, že polovina týmu právě snipeři byli. Některé mapy jsou na toto prostě kktské. Tak tři snipeři max. je ok.
      • no predevsim BC2 melo tak zk*rvenej level design ze tam tyhle veci obcas delaly problem... ono DICE neni tak dobre jak se vsichni snazime tvarit jen neni konkurence (neco podobneho u Bethesdy)
      • a nieje nahodou hra za snipera o kempeni? Jasne, ze sa treba obcas presunut aj na ine miesto.. ale aj tak.
      • tak kempery bych uz do stejneho pytle nehazel, to jejich styl hrani, i kdyz nepopularni...jini zase nesnaseji rushery
        • Spousta lidí si plete campery a snipery. Sniper je ten, kdo si zaleze do trávy s opakovací/poloautomatickou zbraní s puškohledem a čistí mapu na dálku. Camper je svině, co vezme automat (v nejlepším případě kulomet), metá olovo na všechny strany a ani za mák se mu nechce vystrčit ten jeho rypák abych mu ho mohl ustřelit. To co mě nas*re nejvíc jsou LuckyShot od těhle zakempených trolů (např. kill přes celou mapu s kulometem když šel po někom jiném a já byl zrovna ve špatnou dobu ve špatném křoví).
    • nekteri sabotuji, jini proste na to nemaji mozek a nechapou ze nejsou na ffa
  • Veskoslav
    Kde jsem používal cheaty: GTA I, II a III, Doom I a II, DN 3D, SW DF a to je asi tak všechno. Osobně považuji lidi, co používají různé wh a podobné např v CS za největší trosky a lamy, co ničí zážitek z hraní ostatním, naštěstí jsou pro ně tresty dost kruté a většinou podobné idioty člověk nepotká vícekrát. Jenom ti, co neumí hrát či ubožáci, co si snaží honit ego se score 300-1 používají různé programy a "cheaty". Kdo to bez nich neumí, nechť sklízí posměch a trpí v pekle.
    • IDDQD a IDDKFA Ty už asi nikdy nezapomenu :D
      • Veskoslav
        To jsem znal nazpměť:-D
  • iddqd
    • IDKFA pametam pametam *1*
  • Cheatovat v multiplayeru je sviňárna. Navíc ale platit za to, že někomu škodím a snažím se mu zničit zábavu, to už je choromyslnost. Někde k sviňárnám cheaty ani nepotřebujete. Např. podle DICE je naprosto v cajku dovolit letadlům v BF3 vystřílet základnu zmrzačenýho nepřátelskýho týmu, jako by se nechumelilo. V GTA jsem se pro srandu něco nacheatoval, ale v singlu a po dohráni kampaně, kdy mi zbylo město na blbnutí. A ještě jednou v Gothicu, kdy jsem se vinou chybnýho designu ocitnul v bezvýchodný situaci a nemohl jsem projít skrz zavřenou bránu, za kterou jsem se teleportoval svitkem. Jak blbec jsem si připadal :D
    • Soflam + javelin = papa lietadlo :)
    • EuroSamurai
      Taky nechápu jak zato někdo muže platit podle mě takovej člověk musí bejt zákonitě zbytečná troska.
  • No nevim jak vy ale ja pouzival "Povolene" Hacky do lineage 2 DkTech server tzn zoom hack, drop/spoi hack a pak upravu ktera zvyraznovala urcite casti jako kdyz nekdo logl kdyz me nekdo uderil kolik sem dal mobovy demage, Tohleto nelze pouzit na ofic servru jelikoz vam to hru nespusti aspon jsem nevydel funkcni verzi pro GoD.
    v Age of Empires Online ani nevym jak dat Cheat a us by to nebylo asi tak dobre jako kdysi kdyz sem dal v doom nebo wofenstain nesmrtelnost a nekonecne munite tak us to moc cloveka prestane bavit.
  • Cheatoval jsem v CoD2 a ve wowku (hlavne kvuly rychlejsimu expeni)
  • Speedhack a Monster kill na jeden zátah. Protivnici si ani nestačí nakoupit zbraně. *1*
    Cheater proti cheatorovi tam aspon mužou srovnat síly. Ale je to chujov*na a kazí to hru.
  • Cheatovat je fajn - někdy a to jen v SP. Nikdy nezapomenu na mojí "kampaň" v Mount and Blade, kdy jsem stisknutím pár kláves zlikvidoval celou posádku města a dobyl ho. *1* Cheatova v MP je prasárna. Bohužel vydavatelům, kteří jsou často odpovědní za MP servery je často cheatování úplní ukradený. Několikrát jsme usvědčili z cheatování jistého hráče (Battlefield 2) a to včetně screenů a videa a EA mu ban nikdy nedala. S nejhorším cheatováním jsem se setkal ve hře Vietcong 1, kde byla tak polovina lidí ze serverů cheateři. Ale to už talh ehra byla v konečné fázi, takže asi proto...

    Kvíz: IDDQD Kdo si pamatuje tenhle legendární cheat? A nebo glittering prizes. *4*
    • lipkozzi
      a co tak "prince megahit" ? :)
    • smejki
      pot of gold!
    • aegis, marco, polo, lumberjack, robin hood *1*
      • Veskoslav
        rock on:-D
      • aoe nostalgie :P
    • Já si pamatuju ILM. To víš? Nebo DNSTUFF.
    • Legendární cheat je god.
  • Asharak
    Naposledy tak v 10 letech. Ale fakt si to nepamatuji, kdy jsem to posledně udělal. No možná na LANce když jsem "vybil" 3 hráče v AoE2 a poslední byl zakladatel, co si na mě vytáhl auta, tak jsem ho musel přemasit *1* ale jinak před dlouhou dobou. Doom, AoE2, Warcraft, Starcraft atp, only singl!
    A samozřejmě (to určitě všichni) v GTA :) Hlavně Sananko bylo s cheatama super (specialni save samo...). Skočit na policejní auto, hodit si antipolice, dát si zbraně a odstřelovat kolemjedoucí/jdoucí *14*

    Ale multiplayer? Ne, nikdy. A stejně to nepomůže. Př? CS 1.6 - 2x stále trvající BAN - na 1. nikdo neodpovídal, na2. jo, ale musel jsem se adminům smát a radši už nic nepsat. A dalších 10 vyřešených unbanů *5*
    Cheatrum se většinou směju a některé dost směšně demoralizuji. *4*

    Něco na závěr: Před nedávnem jsem si prošel Doom 1, 2 na Very Hard (nebo jak je předposlední obtížnost) poprvé bez cheatů a fakt skvělý zážitek *4* doporučuji ! Hlavně všechny 3 kapitoly v jedničce *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit