Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj lidi Poradí té mi hra je super vše je jde dobře až na to že mam obracenou myš když chci dat doprava tak se otočím doleva a když se chci kouknout nahoru tak se podívám dolu nejsem ňaky počítačový mistr tak jestli mě stou myškou chápete, děkuji za radu muže te mi to poslat na email dominikann@seznam.cz
  • Hraje nekdo na PS3?
  • Kdo protrpěl Die bye two Sword a s chutí si zahrál severskou rubanici Rune nebo Heretic 2 a dejme tomu knight of temple tak je pro něj tahle hra božím požehnáním zvuky nádherný jako opravdová bitva mapy nádherný a co se týče jednotlivých povolání tak men at arms vám dají hlavně knights pěkně pokouřit jsou až moc hbití když to samozřejmě umí a Vanguard na něj fakt bacha knight má co dělat aby si ho držel od těla mám 47 rank a men at arms v poho ale Vanguard mi davá celkem zabrat když hraju za knight jinak super hra nic tu dlouho nic takovýho nebylo akorát co mě sere tak není domyšlený aby knight dohonil men at arms nemaj skoro brnění to není domyšlený snad to někdy spravý jinak je to očistec mečem a krví ,a co se týče clanů jsou tam a hrát s hráči 25v25 od 30 ranku nebo chceteli levelu to je očistec tak gl hf a vzhůru do boje
    • Myslíš Die by the Sword? *3* *13*
      • jo tak jse jmenuje sry hrozná game ale to byly ty záčatky kdy se teprve hry tvořily jsem rád že jsem tu dobu zažil aspon mám na co vzpomínat zasraný auotosave vždycky sem zařval.haha
  • Chtěl bych se zeptat jak se dá stáhnout hra Chivalry: Medieval Warfare ?? děkuji za odpověď :)
    • Prostě běž do Steam obchodu....
  • Zdarec lidi,asi si budete myslet,ze jsem uplnej deb*l ,ale jak si odemknu nove zbrane?
  • Sorry za double post. Jen jsem dočetl recenzi a musím ještě přidat jednu poznámku - Chivalry se zdá být jednoduchou rubačkou...ale ve skutečnosti je soubojový systém propracovanější než se zdá. Autor recenze si očividně neuvědomil, že kliknutí na tlačítko myši nebo zascrollování kolečkem myši netvoří celý "útočný pohyb"...protože ve chvíli kdy mácháte mečem se můžete nejen pohybovat klávesami WASD, ale zároveň měnit směr máchnutí/bodnutí pohybem myši ! Nemluvě o klamných útocích, kdy v nápřahu útok zrušíte a můžete tím zmást nepřítele, kterého dalším útokem zasáhnete...
    Mám odehráno přes 500 hodin ve Warbandu a musím říct, že v Chivalry je soubojový systém přinejmenším stejně komplexní i když to tak na první pohled nevypadá, ale hlavně FUNGUJE přesně tak, jak má - tím myslím, že když chcete máchnout přes hlavu, tak máchnete, když bodnout, bodnete - ve Warbandu se to ne vždy podaří přesně podle vašich představ. Proto mi systém Chivalry vyhovuje víc.
  • Vanguard že je "rozbité" povolání??? Lol...tak proto jsem s ním schopen vykydlit i pětinásobnou přesilu...už chápu xD Vanguard je boží! Slušná rychlost i brnění a snad ty nejsilnější zbraně z celé hry - mám odemknutou halapartnu a zweihander. Se štítama hrajou jen srabi. Stačí se pořád hýbat a jen tak někdo se netrefí...
    Jediné co se mi na hře nelíbí, jsou sem tam hodně velké lagy, ale to je záležitost serveru, ne hry..takže moje hodnocení - 9/10.
  • Když tam nejde hrát za mejdže, tak je to oničem *7* (ironie) *1*. Těším se na tu hru
  • Pan Smutný by měl, se vší úctou, raději zůstat u recenzí indie her.
    • trolo
      chivalry je indie hra....
      • Nikdo tu netvrdí že není
  • Kdy už všichni ti, kteří nadávají na hodnocení u recenze hry pochopí, že recenze je SUBJEKTIVNÍ literární žánr... Tzn. autor si tam může napsat číslo podle sebe, jaké chce, a nemusí se za to nikomu zpovídat.

    Kdo chce ucelenější obraz o hře tak si musí těch recenzí přečíst víc, mrknout na gameplay nebo si tu hru prostě zahrát sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit