Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holt malej rozpočet a multiplatforma...
    • Tak tak, vávra se měli na PCčko vykašlat a jít pouze konzolovou cestou - rozhodně by to nebyl takový zásah to zisků, než kdyby vydávali jen na PC.
      • To je možný, ale naprosto mimo. Já se nebavil o zisku, ale o tom, jak hra vypadá a s tím samozřejmě zisk nesouvisí, protože prachy na vývoj už měli. Je jasné, že u multiplatformy museli počítat se slabým hw konzole, bohužel.
  • A tak jsem se tedy podíval na celý trailer, i když na trailery se nikdy nedívám. Ale nikdy neříkej nikdy. Na telefonu. A absolutně netuším, o čem je ohledně obličejů řeč. Vždyť to vypadá krásně!
    Se snad výhledově podívám i na Andromedu, o čem že vy nespokojenci to furt hudrujete.
  • Tohle bude průšvih roku na CZ/SK herní scéně. Už se na to těším.
  • Nechapu tu strasnou hysterii vsude kvuli facial animacim a lipsyncu, podle me to vypada skvele. Trailer se povedl, tesim se.
    • Kravicka
      To bude asi tim ze zvuk mluvy nema zadnou hloubku prostoru ve kterym se postava nachazi, vsechno zni studiove v male uzavrene mistnosti, takze divne a neprirozene.
      • To taky, ale ted mi to nedalo a koukal jsem nekolikrat znova. Starsi panove s vousem pusobi docela prirozene(mozna to je tim, ze jsou v zaberu vetsinou kratce), ale hlavni hrdina mi proste nesedi, nekdy to jsou moc otevrene oci, nekdy pohyb rtu.
        Na druhou stranu cim vic se na to divam tim mene mi to vadi, ale zase u traileru zalezi na prvnim dojmu a zrejme nejsem sam *4*
    • Prijde mi to neprirozene a kdyz si vzpomenu na vyvojarske video kde pobihali herci s kamerou "prilepenou" na oblicej, tak i dost nepovedeny vysledek. Podivejte se na nejake video z prvni Mafie a srovnejte s timto a dojem z 15 let stare hry o moc horsi nebude
      • s zadnou kamerou na obliceji nikdo nepobyhal spatne si videl k animacim se vyjadrovali ze sou dodelavne rucne
  • RedEagle
    Ak to náhodou vyjde v rovnakom čase ako Mount and Blade 2 Bannerlord očakavam že Vavra bude mat zisk 0 :))
  • Již se těším, jak si vykovám vlastní zdobený meč, budu cvičit psa a proženu po dvorku děti s řemdihem v ruce.
    • zapomněl jsi na medvěda *15*
    • To je ze hry Kingdom Nevercome Undelivered?
  • Animace velice vtipné *1*

    Tohle lidi spíše odradí než aby je to lákalo. Měli dávat trailery ze skoro hotové hry a ne z rozdělané kde jsou nefinální animace....
    • yfw animace jsou finalni *15*
  • Hlavni hrdina je nyni jiny herec? Predchozi byl takovy vyraznejsi
    • Krescz
      počkat, já myslel, že si můžu vyrobit vlastního *8* co tam ještě změnili?
  • MickeyMutant
    Nejdřív Alfred Hitchcock a Martin Scorsese, pak Stan Lee v marvelovkách a teď i Dan Vávra. BTW by určitě spoustu lidí zajímalo, jestli bude možné vraždit NPC. Nebo aspoň nasazovat kotlíky na hlavu a okrádat. On top of that.
  • Vypada to jako ceckovy Witcher, kdyz zavru vsechny oci... bohuzel kvalita bidna a ocekavam v lepsim pripade pouze prumerne recenze.... vzhledem k delce vyvoje je to bohuzel fail. Kdyby Vavra misto psani nesmyslu po facebooku radsi dohlizel na vyvoj, nebo pridal ruku k dilu, tak by to nevypadalo jako parta borcu z jedlickova ustavu.
    • jedinej borec z jedlickova ustavu si rika Karl a uraduje tady na foru
    • Magister_Peditum
      Tak uvidíme, jestli někdy o tom tady nevyjde "Ztraceno v procesu". *3* Nicméně já tomu projektu pořád fandím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit