Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na steamu uz je to v predprodeji. Udelal jsem neco co jsem prisahal ze uz nikdy neprovedu - koupil jsem si hru, kterou nebudu hned dneska hrat, takze Dane - diky moc za vsechno a doufam ze me nezklames! *3*
    • 27. top seller na steamu, GO GO GO! *1*
      • Na chvili to padlo nekam na 50 a uz je to dokonce 23. na celym steamu, pravdepodobne to zase padne
        • 16.
          • 14. a vetsina ostatnich jsou slevy. 14. na celosvetovym steamu!!! Tak kde jste hejtri?????
            • Tak to kazdopadne *15*
            • Na přední mista na žebříčku steamu se dostali už i horší blbosti... *1*
  • V Andromede byly spatne animace, tady nejsou animace vubec.
    • V stredoveku ludia nepouzivali mimiku tvare, to je historicky dokazane.
      • Tak tohle mě fakt pobavilo. *4*
  • Takže Vánoce 2017?
  • herecku s mladsim hlasem uz tam na roli ty mamy dat nemohli?

    jinak investice do motion capture v tech kecacich momentech jako by prisla v nivec, sice na tyhle blbinky moc nejsem, ale neco mi tam neladi

    hlavne aby to byla dobra hra
  • trailer v pohode a dost se na tu hru tesim

    jediny co me taha za usi je vlastne dabing hlavniho hrdiny,kdy mi prijde,ze si herec slape na jazyk...ta jeho mluva je proste divna...neco jako kdyz u nas nekdo rackuje nebo podobne...ty jeho sykavky jsou zvlastni :))
    • ucho
      mně zase přijde že hlas/herec pro hlavní postavu byla skvělá volba.
      • Herec v pohode...ale ten hlas mi prijde divny
        Ale koukam,ze asi jen mne,takze mozna bude problem spis ve mne :)
  • 1:06 - "We have to prepare for the worst"

    Nejak mi ten hlas vubec nesedi k ty postave.
    • Nesedí. Je to úplně špatně.
  • To bude snad první česká hra bez cz dabingu, i ten Polda se na to zmohl, přijde mi trochu divný že se dělaj s detailama jako jsou správný klenby u baráků aby všecko bylo jakože doopravdy a pak tim dabingem totálně zabijou imerzi. Docela přemejšlim, že ten dabing vypnu uplně a budu texty jen číst
    • Mart9
      Klenby vidí všichni, dabing zajímá pár tisíc Čechů... bohužel. Ale pokud Češi byli v Top 3 backerů na KS, bylo by fér dabing udělat.
      • Jestli to ma byt dabing takovej, jako vidime posleni leta, tak radeji snad ani ne, diky
      • Paulcz
        Slovanů je více než pár tisíc. A lidí, kteří by hráli historickou hru v originále také.
        • No a nakonec to stejně budou kupovat hlavně Češi, Rusové, Poláci. Amíky to moc zajímat nebude a na Asii je tam moc málo lolitek s obřimi meči. Nevadí mi že tam nebude pes, medvědi, crafting a děti nebo že si hráč nebude moct pořídit hrad, ale tohle docela jo. Umíte si předsatvit ten mumraj, kdyby poláci vydali Witchera bez polskýho dabingu? To by bylo řevu.
          • Fordzy
            Hochu, když CDprojekt dělal Zaklínače tak měli za zadkem Atari, která jim financovala vývoj, obstarala reklamu atd. A potom nebyl problém udělat 10 dabingů. Warhorse jedou čistě na svoje triko, s tím že Deep Silver jim akorát vyrobí krabice a rozešle do obchodů. Už přestaňte porovnávat Warhorse s AAA studiama, která maji za zadkem publishera.
            • SalemCZ
              Moc českých her se neodehrávalo v Čechách s Čechy. Sice tu nebudou černoši, ale ani v Českým království nežili Češi, jelikož nemluví v té hře nikdo česky.
            • Fordzy
              Bugr: Žádná Česká hra nikdy neobsahovala tak velke mnozstvi dabovanych dialogů jako Kingdom Come.
            • Polsky neumim, ale zkoušel jsem český dabing jen u prvního dílu a bylo to tak otřesný, že sem to rychle zase přepul zpátky do angličtiny. Ani velký prachy nezaručujou dobrý výsledek.
            • ucho
              Bugr: český dabing, obzvlášť kvalitní, by stál fůru peněz i času. jednoduchá matematika: nevyplatilo by se to.
            • Žadná česká hra nebyla AAA, všechny od Dračí Historie dál měly dabing, tak kde je problém?
          • Paulcz
            Potenciál to má celosvětově z různých důvodů a tyhle stereotypy jsou spíše jen v tvé hlavě.
            • Krom toho že jsou to japonská RPG, toho s nimi opravdu nemají nic společného :D
            • Hlavně DS a BB mají do japonskýho rpg hodně daleko...
            • Tam jsou nerealistické obří meče a architektura co by se dle zákonů fyziky a statiky sesypala jako domeček z karet, postavy ani nemaj zasahové zóny a v reálném světě ještě nikdo šermìrský souboj metáním kotoulů nevyhrál, takže bohužel *4*
            • Dark Souls, Demons Souls, Bloodborne :)
            • Fordzy
              Nevim jak v japonsku, ale když jsem se podíval do jakých jazyků přeložili titulky v traileru, tak ocividne je zajem o hru v Číně i Thajsku.
            • Že Vávra mluvil ještě neznamená, že to dává smysl. ;D
            • Paulcz
              Zrovna o Japonsku mluvil Vávra v tom smyslu, že tam je o takovou hru zájem :)
            • Ok doporuč mi japonskou rpg hru ve stylu KC bez těch jejich přepálených blbinek, manga stylu, s realistickou grafikou a příběhem ty stereotype
  • Proč hlavní postava má obličej Krpálka?
    • Protože Krpálek je správnej týpek a pořádnej chlap.
  • Mě ta animace netrápí. Jsou hry, kde to je daleko horší a jsou super. A předpokládám, že to autoří vídí taky a dělají co se dá aby to bylo co nejlepší v rámci jejich sil. Já jsem hlavně zvědavej na obsah a příběh *3*
  • TheGGG
    pořád propagují ty obrovské bitvy, i když už všichni víme, jak to bude v reálu vypadat...?
    • Stačí když to bude velký jako Libuň nebo Přívory. I tak je to slušná bitka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit