Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2. nejprodavanejsi hra na steamu a to jeste ani nevysla *2*
    http://store.steampowered.com/search/?filter=topsellers
    https://image.prntscr.com/image/VH1JBTiTTQa80Ixc54jj1A.png

    Tak kde jsi Rume? Kdoze potom nestekne?? Prave ted je to druha nejprodavanejsi hra na svete :-)
    https://image.prntscr.com/image/X_-iIkqtSuOqJFnt5hl5vQ.png
    • langustyn
      nechci ti kazit radost, ale global top sellers vypadaj trochu jinak, tohle je jen regionální pro ČR *3*
      http://store.steampowered.com/search/?filter=globaltopsellers
      • Shiiiit.. Ok :-)
        • no a pak pockej na refundy jeste kolik to hodi :)
  • Dnes již starý witcher má daleko lepší animace. Tohle je jak u b hry. Ty výrazy...
  • Otec se povedl, jinak je to z hlediska obličejových animací velká bída a teď už si myslím, že to Warhorse ani líp neumějí - vemte v úvahu, že toto je trailer, tedy zcela umělé prostředí, ve kterém lze v podstatě neomezeně fixlovat, resp. různě si pomáhat, aby se tam objevily featury, které v přirozeném prostředí hry nemají šanci fungovat apod. A stejně ty animace stojej za vyližp*del. Rád budu usvědčen z omylu, ale podle mě je tohle už víceméně finální verze.
    • Oblicejove animace bych osobne asi moc neresil, protoze jsem zadny zazrak ani necekal. Z toho ze Vavra umi vydatne kritizovat ostatni jsem si neodvodil ze jeho studio vytvori vzorek dokonalosti. Proste narazil na limity, ktere si sam neumel vyhodnotit protoze tomu nerozumel. *3*
      Zklamanim jsou pro mne animace figuralni, tady jsem diky moznosti nasnimani kvalitniho motion capture cekal skutecne mnohem vic. O to horsi ze ty nelze ignorovat, pripadne privrit oko jak u spatne mimiky v cut scenach.
      Je to takove zvlastni prokleti ceske vyvojarske sceny rekl bych. Bohemka se taky s animacemi uz leta placa nekde na samem dnu. Vypada to jakoby v Cesku fungovalo par mizernych animatoru, ktere si studia navzajem pujcuji. Ti kvalitni nejspis sedi nekde v zahranici. *7*
  • Za sebe muzu rict, ze souhlasim a ani nemam v planu si poridt (vcetne Mafie, ktera mi taky prijde nic moc, ikdyz byl v prvnim dile Vasut aspol)
    • Pockej to jako myslis to co vyslo nedavno s cernochem v hlavni roli? ok ... *4*
  • Jack1947
    Rohlík?
    • Ne díky, raději housku.
      • Jack1947
        *9*

        Achjo...
  • animace hruza
    mimika xichtu hruza
    zvuk hruza (kde je okolni zvuk)
    zaporak klasickej holohlavec hruza
    pribeh no hruza (z traileru co mluvi, nevim ocem to je)

    jako snaha byla, asi si to koupim, snad se to bude hrat dobre, ale prezentace ty hry je teda nafacedesk
    • To je neco jakobys napsal ze v Albertu maji nejhorsi potraviny, ale nakupujes tam stejne *15*
      Ta potom brecis ze CR je skladka evropy *1*
  • no, nevim. nevedet co je to za hru, rekl bych dalsi generickej stredovek. rozhodne bych netipoval, ze se to odehrava v cechach...
    • Magister_Peditum
      A čím by se "náš" středověk měl odlišovat od toho jinde?
      • SalemCZ
        že mluvili česky :D
  • Věštecká koule mi říká, že to tady zrecenzujou na 7/10 z milosti, a zbytek světa po tom ani neštěkne. Strašná BÉčkařina, je fakt že jsme sto let pozadu za západní evropou nejen co se týče platů, ale i soudností a objektivitou k těmhle výtvorům, kdy režisér natočí totální kravinu a sponzoři se ještě chlubí že to zacálovali, tady v tom případě udělá vávra už z traileru očividné budget klišé a předplatitelé ho stejně obhajujou, tady přestávají h..na smrdět *7*
    • Tenhle tvuj prispevek si ukladam, screenshotuju a budu ho ukazovat az bude Kingdom Comes v top 10 na steamu *3*
      • Podle mnozstvi hoven obsazenych v jedine vete by tohle mohl byt skutecny dan vavra
    • Mart9
      Raději si místo věštecké koule sežeň více informací o hře.
  • tvl animace a dabing je teda fakt úlet... *13* *9*
  • Toby, can we fix the facial animation? There is no time, they're coming!!!!
    • Fukc them, they will buy it anyway *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit