Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • popravde ja čekal že tuhle serii pohrbi uz v blood money, driv nebo pozdeji tohle muselo prijit.
    r.i.p. hitman +2012
  • 14:16 To ma bejt vtip?
    • Izmæl
      Tvl ajo, vývojáři mají svůj osobitý humor. *15* Vůbec jsem si toho poprvé nevšiml.
  • všimli jste si že tohle je už druhý striktne linearni level? doufam že takova nebude celá hra (nejspíš ano).
  • residentevilfans
    stealth je mrtev ,at zije mainstream FUUUUUUUUUUUUUUUU *10*
    • nemel blbosti ufňukánku
  • calwin
    cool guys dont look at explosions :D
  • deridon
    mně se chce brečet, teď budu znít jako ufnukaný fakan (nebo možná už začínám být oldschool hráč?).. kde je ten specifický feeling, který měl každý předchozí díl? proč mám stejný pocit jako před vydáním Splinter Cell: Conviction? asi protože to stejně dopadne, na zahrání proč ne, ale to bude asi tak vše.. instinkt teď řešit nebudu, pujde vypnout, ale prostě zjednodušení a uplné překopání těch nejlepších herních mechanismu? proč? já už fakt nevim.. asi si zahraju Blood Money se slzou v oku, vychutnám si ne-inception hudbu, užasnou atmosféru a profesionální ne-badass zabijení.. *cry*
    • presne tak, dokážu si žive predstavit jak manažeri rekli dejte tam slow moton to je cool. Už ukazali jednu linearni misi, čekal jsem že teda ted konečne bude nelinearni mise ale vypada to že cela hra bude tunel. Hratelnost 0 bodu, Hitman prece byval neco jako adventura a skladačka.
  • tahle serie si ziskala jmeno a ted z toho chteji vytežit co to da a spristupnit co mozno nejsirsimu publiku (vic penez). To je osud každe značky asi. Nedavno jsme byli svedky pohrbu značky ghost recon.
    ja jsem skepticky a počkam na reakce hardcore fandu
  • DangerousDave
    pokúsil som sa vžiť do myslenia hráča ktorý sa teší na inštinkt a zo začiatku sa to ešte dalo, pochopil som, že hráčovi rozvalenému na gauči sa nechce príliš rozmýšlať, skúmať trasy postáv, lokalizovať ich, zisťovať ako riešiť situácie a všetko si radšej nechajú zobraziť alebo im hra riešenie rovno šplechne do tváre ... ale keď prišlo na fičurku menom "point shooting" ktorá v spolupráci s "inštinktom" spomalý čas. hráč si označí ciele a sa už len so založenými rukami pozerá na obrazovku, som pochopil, že to jednoducho nedokážem.

    Vďaka bohu za purist mód ... s tým si už hádam budem rozumieť.
    • Kein
      hráč kterému se nechce zkoumat trasy nemá vůbec Hitmana hrát. O tom totiž Hitman byl.

      Jinak, vím, že to je beta ale beta označuje dokončenou hru, pokud se nemílím, takže asi nedoufám, že by se reakce lidí trochu zlepšila. Nebo jsem jediný komu příjde divné, že policajt ani nemrkne nad týpkem co bezstarostně vychází z garáže kde právě spadlo auto ze zvedáku? Nebo to, že si nikdo nevšimne toho, že pět metrů od nich padá mrtvola z prvního patra?

      Nechci dělat uspěchané závěry, ale zatím jsem docela zklamaný. Ale pokud půjde plnit mise bez použití toho debilního zpomalování času, a easy shot hraní tak to snad bude ok...snad...
  • Kein
    pro někoho možná maličkost, ale...hitman bez kravaty? RLY?
    • Kravata bude až v DLC Tie Absolution. Pokud hru předobjednáte za výhodnou cenu 1199 Kč získáte toto DLC zdarma a jako bonus navíc kravatu s kachničkama. *4*
  • Mimoto jste si asi nevsimly Pre Beta Build" Tudiz to jeste neni dokoncena verze hry i tak to vypada, takze hanit je to snadne ja cekam ze v tom Purish modu to bude poradne stealth na ktery jsme zvykly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit