Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uplne staci napisat na konci recenzie, ze ak sa technicke problemy odstrania, pripocitajte si 1-2 body. Problem vyrieseny.

    Idealne spravit gameplay, kde sa technicke problemy ukazu.

    Hrac plati plnu cenu hry, technicke problemy hry musia byt zahrnute do vyslednej znamky, ked ovplivnuju hratelnost do tak velkej miery.

    Nemozme predsa spoliehat na rozne updaty a patche, ktore budu trvat tyzdne ci mesiace, ak vobec.

  • Marines

    No, optimalizace je sice příšerná, ale to by paradoxové měli vychytat v nekonečných aktualizacích, které jistě i tuto hru čekají. Hratelnost je, ale to co hráči od této hry chtějí, takže celkové hodnocení za recenzku je odpovídající a jak znám i ostatní hry od Paradoxu nikoho nepřekvapuje a jediné co mne štve jsou spíše paradoxí šmeliny s mody....

  • Redd

    Hru jsem nainstaloval vcera. Jeste nez sem se pustil do hrani, tak sem prosel vsechna nastaveni podle doporuceni youtuberu, mam intel 12400k, 32GB RAM a geforce 3080 a na rozliseni 1920x1024 mi hra jela dobre. Autosaves sem zapnul hned. No a ty reklamni kecy v radiu jdou vypnout :) dela se to primo ve hre kde si vybirate stanice. Je tam option na vypnuti commercials. Jinak industry zamrzi, v cities1 to bylo lepsi, ale taky to vyslo az s datadiskem. Pocitam ze to bude i tady podobne. A at se muzu rozcilovat sebevic, ze to bude vsechno za extra prachy, tak je to bohuzel cena, kterou musim akceptovat pokud chci hrat nejlepsi citybuilder. Tim to neobhajuji, ale jsem s tim po zkusenostech s CS1 smiren

  • To že jsi neviděl kudy který náklaďák pojede je v pořádku. Hra má vylepšenou AI v dopravě. Čili NPC mění cestu podle situace. Když je někde zácpa, dokážou se otočit a jet jinudy. Když je cesta, která má moc zatáček, dokáží ji jinudy objet ;) 

  • Možná by nebylo špatné zkusit recenzi i na highrise city. Vypadá to docela slibně, ale ta hra je v mediích téměř neviditelná. Je to takový mix cities skylines a anno, kde je větší důraz a hloubka ve výrobních řetězcích

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit