Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Neodpustím si malé rýpnutí - korektor má dneska dovolenou? :-)

    Jinak podle recenzí vypadá Cities: Skylines opravdu dobře. Paradox je studio, kterému lze úspěch jenom přát.
    • ucho
      Ten je na dovolené snad vždy. Těch chyb je v poslední době nějak moc. Čárky tady zase lítají.

      "Zvláště, pokud je hra skutečně zaujala." - Proč tady psát čárku? Tam přeci být nemusí a je tam rušivá. Jinak celý ten odstavec je na tom s čárkami trochu špatně.
      • Tak tomu rikam megachyba stoleti!!!! *8* *15* *15*
        • ucho
          Tak si přečti ten odstavec, o kterém mluvím ;)
          • aby ses neposral
            • ucho
              Stolici mám pravidelnou a vždy po ránu, tedy tvé obavy jsou liché.
            • Chim
              Skvělý argument. Tleskám, gratuluji, obdivuji...
  • hlavně ať opraví ten bug kde parky snižují poptávku po commerce.. postavil jsem si krásné město, všude parky, hodný starosta a commerce totálně zarzla.. na druhou stranu, jsem na 150k obyvatelích a táhnu to jen na na residental a kanclech a troše těžkého průmyslu, kdo potřebuje obchody že *1*
  • Na to, že to dělalo 15 lidí, je to super hra. Jen tak dále. Doufám, že vyjde Cities 2 z trochu lepší grafikou, katastrofami atd..
    • mě fascinuje že máš město kde pobíhá třeba půl milionu človíčku, každý má svoje jméno, adresu, práci, jezdí za zábavou, nakupovat, chodí do školy a celé to běží úžasně svižně a bez sekání, to tedy klobouk dolů, kór jestl na tom opravdu dělalo 15 lidí
      • A ty veris tomu, ze ti tam tech 1/2M NPCcek pobiha stale? Pocti si neco o tom, jak se ty veci delaj. Ve skutecnosti ti hra simuluje chovani maximalne nekolika desitek NPC, ktery prave vidis.
        • walltar
          Hra simuluje všechny, kteří někam cestují až do počtu 64 tisíc ...

          Myslím, že si pleteš Cities XXL a Cities Skylines.
        • Ghost47
          Simuluje všechny, ono stačí NPC sledovat v okamžiku změny stavu (přijde domů/odejde do práce/přijde do práce/odejde z práce). Mezi tím se nic nepočítá, na dobu cesty je jen zatížení trasy o 1 auto/člověka větší.
          Tam, kam se dívám, to podle těch informací ty lidičky kreslí - ale u většiny z nich to 99% času není potřeba.
      • jj na to že je to mod do cities in motion je i tech 15 lidí moc
        • Neználek jako vždycky *6*
        • V Cities in Motion jsi nestavěl město, ale pouze řešil dopravu, ty hry jsou diametrálně odlišné
  • Zakoupil jsem a musím říct, že fajne.Mám moc rád SimCity 4. I na mojem vysloužilém PC( Q9300 2.8GHz, 8Gb, 8800GT) to do populace 5000 šlapalo na High bez škobrtnutí. :D
    To že si člověk může upravovat parky, budovy atp. je opravu parádní a každý si může přizpůsobit město podle svývh představ. Jsem zvědav na další vývoj, přece jen v SC4 s mody je více možností.
  • tak ted si budou moci hrat na starostu i svateční hrači pro ktere bylo simcity moc težke
    • no, ono na tom ani moc práce nebylo, je to na hre videt
      • Muzes prosim uvest nejake konkretni pripady?
        • stačí mi abych videl ten obrazek
          • Mas pravdu. Ted jsem koukal na obrazek a vypada to fakt podobne. Zase je tam nejaky mesto a v nem jezdi auta a jine dopravni prostredky.... a to jeste buhvi jestli protoze na obrazku z obou her stejne jenom stoji a nic nedelaj. Diky za varovani.
            • walltar
              To je jasný Sid Meier's railroads
            • To je Transport Tycoon, Cities in Motion nebo ten mod Cities Skylines? Ja to z toho obrazku nepoznam. Vsechno to vypada stejne.
            • walltar
              A přitom ona to je vlaková simulace!

              http://i.imgur.com/5sB9gyf.jpg
  • Kdyz uz DLC, tak takhle - ale teda je skoda, ze na te hre je v soucasnem stavu videt, ze uz s takovou politikou a vyvojem pocitali dopredu. Viz treba mnozstvi map, tunely/podchody/moznosti pesich cest, parks & rec veci atd. Jasne, je to mozna naivni, ale idealni stav by mel byt, ze hra nabizi stoprocentni zazitek po vydani a jakykoliv dalsi obsah je skutecne extra, navic, posouva moznosti, rozumite. A ne ze clovek vidi - mimochodem v jinak velice zabavne a dobre hre - uz od zacatku ty pripravene diry, ktere se driv nebo pozdeji zcela ocekavatelne zaceli. Ackoliv samozrejme urovne Civ:BE to v te "deravosti" v zadnem pripade nedosahuje.
    • walltar
      Já si nemslím, že to je tím, že s tou politikou počítali už od začátku. Ono je to spíš dané tím, že hru dělá studio s 13 zaměstnancema (když začínali na C:SL měli 9), takže se prostě museli rozhodovat o tom co ve hře při launchi bude a co ne.

      Každopádně Tunely byly potvrzené jako free update pro všechny... Parků tam není moc spíš kvůli tomu, že si stejně každý může udělat kolik chce vlastních parků a na workshopu už jich jsou hromady. Takže tam dali nějaké základní a zbytek si vždycky můžeš udělat sám.
  • ale notak necenzurujte redakce, ted muj prispěvek vyjde na zmar.
  • misho8723
    Dnes na twitteri oznámili, že hry sa už predalo cez pol milióna kusov.. krásne, len tak ďalej.. zaslúžia si to
  • walltar
    Jak nemám rád DLC, tak Paradoxu se opravdu daří ten model smysluplně používat. Jejich hry díky tomu fungují několik let a jsou tak updatované a člověk tak má důvod se k nim zase vracet.

    Jinak Skylines začíná být díky modům opravdu výjimečná hra... Modeři už opravili hromadu nedodělků, dneska jsem stáhnul nový opravdový hardmode, který mění hodně z původních nastavení. Celý jejich ingame asset editor je parádní věc díky které si člověk může dělat parky, křižovatky, nebo třeba prefabrikované části dálnice bez jakékoliv znalosti modování.

    Hra má samozřejmě svoje mouchy a nedodělky, ale myslím, že budoucí vývoj + modeři je celkem rychle vyřeší. Největším problémem pro mě byla nízká obtížnost a absence medium density zón.
    • Datadisky k EU3 byly v pohode, menili hru pomerne hodne, ale to zverstvo, co predvadi u EU4... Kdyz jsem uvidel DLC pack hudby (!!!!) za 5 euro, tak jsem myslel, ze me omejou. Mimochodem ty DLC jsou soucasti patchu a staci je odemknout tak, ze zmenite cislo v jednom textaku.
      • walltar
        Tak myslím, že DLC pack hudby je jedna z nejlepších věcí co můžou udělat ... Prostě si ho nekoupíš a nijak se ti to na hře neprojeví. Nebo DLC na upravování obličeje v CK2. Různé věci, který ke hraní nijak nepotřebuješ.

        Imho mnohem lepší, než DLC, ve kterých máš mise.
        • Clovek se ale nemuze zbavit dojmu, ze ta hudba mozna byla v puvodni hre, akorat ji oddelali. Nehlede na fakt, ze kdyz to vyslo, tak snad 5 nebo kolik DLC uz bylo primo na disku / v instalacce s hrou
  • Někdo se pokousí konkurovat CD projektu ? Jestli to někdo dokaže tak Paradox.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit